Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bútorok szebbé tétele fórum

Bútorok szebbé tétele (beszélgetős fórum)


2010. aug. 24. 22:19
Ááá, nem akarom rárögzíteni meg ilyesmi, csak letakarni. Vagy ráhúzni valahogy, huzatként.
2010. aug. 24. 17:52

Bútorszövet az igazi, de elég drága, kár lenne kísérletezni rajta. Először talán vastag (olcsóbb) vászonnal próbálkoznék, akár kilós boltból, bolti maradékból (internet). Varrás helyett pedig a kiszabott anyagot tűzőgéppel/apró kárpitos szeggel rögzíteném.

A tűzőgép persze nem az irodai változat, azt meg kell venni, de ha ilyen indittatással rendelkezel, akkor érdemes beruháznod rá!

2010. aug. 24. 17:37

szia!

Én világos színt,de tartósat választanék,lehetne vmi bőrhatású műbőr is,v műbörhöz hasonló,ami elegáns,de a világos színe miatt,mégis kellemessé tenné a szobát.Árat sajnos én nem tudok mondani,de van kárpitos szakember a fórumon!(keress rá a kárpitos szóra)!Illetve bármi más világos szín és anyag,ami erre való jó lehet,az anyagban majd a kárpitos segít!Utána már bármilyen gyönyörű kis pléddel letakarhatod,ha egy kis színt szeretnél belevinni,vagy pedig több kisebb színes díszpárnával:)

2010. aug. 24. 17:25
Sziasztok! Az egyik bútorgarnitúránk igen régi, újat venni most nem tudunk. Zavar azonban, mennyire kopottak, fakók, sőt egy helyen ki is szakadt a kárpit, elég vékony textil az anyaga. Egy 3-2-1-es garnitúráról van szó. Arra gondoltam, veszek rájuk anyagot, megvarratom, s letakarom őket. Milyen textilt érdemes venni? A szoba színe egyébként sárga-fehér-kék, színt még csak tudnék választani (de arra is adhattok ötleteket), magát az anyagot nem tudom. És kb. ez mennyibe kerülne összesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook