Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bútorfelajánlás, melyik szervezetnek? fórum

Bútorfelajánlás, melyik szervezetnek? (tudásbázis kérdés)


7. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. aug. 7. 17:17

Egyáltalán nem vagy negatív, ez a valóság.

Egy barátom tavaly egy teljesen jó állapotú ágyat akart elajándékozni, bárkinek akinek kell.

Senki nem jelentkezett érte, mert nem tudták megoldani a szállítást. Azóta szétszedve várja sorsát a pincében.

2021. aug. 7. 14:15
Köszönöm mindenkinek. Megpróbálok párat felhívni. Pont ezért sajnálom, mert kb 5 éves modern kanapé, azonkívül, hogy egy kis részen a hátulján megkopott a bőr rész, teljesen használható. És valakinek biztosan jól jönne. Csak szállítani én sem tudom a kis autómmal…😔
5. Bless the child (válaszként erre: 1. - Odett73)
2021. aug. 7. 14:08
Kb 3 éve pár bútort lecseréltünk. Mivel még használhatók voltak, a helyi családsegítőt felhívtam, hogy rászorulók megkaphatják. Az volt a válasz, hogy én szállítsam el hozzájuk, vagy megadja a telefonszámokat, akiknek kellhet és hívogassam én őket. Meghirdettem jófogáson ingyen elvihetőkent.
4. globus (válaszként erre: 3. - Aszparagusz)
2021. aug. 7. 14:02

Sajnos...most megint én leszek negatív, de egy kifogástalan állapotú heverőt éven át senkire nem tudtuk rálőcsölni Bp-en.

300 km-re cipeltük végül, visszahoztuk vidékre. Szívem fájt volna kivinni szeméttelepre.

3. aszparagusz (válaszként erre: 2. - *lime*)
2021. aug. 7. 13:56

Egyik sem fogja elszállítani.

Nincs se szállító, se tároló kapacitásuk.

Max. fel lehet tenni különböző hirdetési oldalakra, hogy ingyen elvihető.

És reménykedni, hogy valaki elviszi.

2. *lime* (válaszként erre: 1. - Odett73)
2021. aug. 7. 13:53
Próbáld meg a Máltai Szeretetszolgálatot, vagy a Magyar Ökomenikus Szeretetszolgálatot ill. az Ökomenikus Segélyszervezetet (nem tudom, hogy ez a 2 ugyan az-e). Ha ezek nem foglalkoznak a témával, akkor próbáld beütni a neten, hogy "segélyszervezet" és végighívogatni őket.
2021. aug. 7. 12:48

Sziasztok,

Tudna valaki abban segíteni, hogy melyik alapítvány az, aki elfogad jó állapotú, tökéletesen használható kinyitható kanapét? Sajnos a szállítást nem tudom megoldani, de van-e olyan szervezet, aki eljönne érte (Bp belvárosa) és tényleg olyannak juttatja el, aki rászorul? A kanapé csak esztétikai hibás, de javítható.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook