Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Butaság vagy már betegség? fórum

Butaság vagy már betegség? (beszélgetős fórum)


10. lisa65 (válaszként erre: 7. - D4464aaf8a)
2010. márc. 9. 17:50

Pont ez volt a probléma, hogy szerinte az orvos az hülye és durva hangnemben beszélt vele, gondolom vele is kötekedett, ő akart az okosabb lenni. Hát azért ezt egy orvos sem tűri el!


Lehet kérni tanácsot, esetleg a már ebben a betegségben szenvedők, meggyógyultak segithetnek, de az igazi megoldás az orvos lenne!

2010. márc. 9. 17:44
Szerintem nem érdemes győzködni....
8. 3d532f9766 (válaszként erre: 1. - Lisa65)
2010. márc. 9. 17:42
Elég érdekes, de számomra még érdekesebb, hogy miért nem fordul orvoshoz. Jó, oké, megkérdezi itt is, de ezeknek az embereknek hány százaléka megy orvoshoz is...?
2010. márc. 9. 17:39
Sokan itt kérnek sürgős orvosi tanácsot, ahelyett, hogy orvoshoz mennének... Most ez nem kötekedés, ha Bárki, Aki így tesz, és olvassa, elítél, amiért leírom, de amíg itt szorong Bárki, hogy jaj mi lesz, addig el lehet menni egy orvoshoz, és megoldódik a probléma...
6. lisa65 (válaszként erre: 4. - Globus)
2010. márc. 9. 17:31
Köszönöm én is így gondoltam. Bár megpróbáltam a lehetetlent, mert azt hittem tényleg kiváncsi a problémájának megoldására. Illetve megpróbáltuk többen.
2010. márc. 9. 17:29
Hagy ni kell majd ha nagy lesz a baj foghatja a fejét..
4. globus (válaszként erre: 1. - Lisa65)
2010. márc. 9. 17:27
Hagyni kell. Menjen a feje után, ha egyszer rendesen beüti, úgyis megtanulja.
3. Rencike24 (válaszként erre: 1. - Lisa65)
2010. márc. 9. 17:27

Igazad van!

Nem értem, hogy mért kér tanácsot, ha nem hiszi el, amit írnak neki!

2010. márc. 9. 17:27
semmit nem lehet csinálni
2010. márc. 9. 17:26

Kérdezem, ha valaki itt a fórumon tanácsot kér, mert baj van az egészségével és amikor több ember is válaszol, leirják a tényeket és ő még sem hiszi el, mit lehet az ilyen emberrel csinálni?

Érdemes győzködni, vagy hagyni kell a saját butaságában? Szerintem nem érdemes!

Sőt úgy gondolom ezek az emberek betegek csak igazán!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook