Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Buszos utazás külföldre fórum

Buszos utazás külföldre (beszélgetős fórum)


1 2
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evalan)
2022. máj. 17. 07:55
Van egyáltalán 4 es asztalos sor?
7. várigigi (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2022. máj. 17. 07:54
Jó, igazad van, azt az egyszeri tapasztalatomat írtam le, ami nem mérvadó.
2022. máj. 17. 07:51
Ha fiatalabb lennék, simán mennék buszos útra, mert jóval olcsóbb. Biztosan szuper lesz. Én pl hányok a buszon, de indulás előtt mindig vettem be deadalont, meg x óránként és teljesen rendben volt minden.
5. Imisz (válaszként erre: 1. - Evalan)
2022. máj. 17. 07:49

Szia! Kérdezd meg, az "asztalos" ülések dönthetőek-e? A sima buszon a nem asztalosban aránylag kényelmesen dönthető. A láb-tér függ attól is, milyen magasak vagytok. Én a 158cm-emmel elférek. Az út végére egyébként a legszuperebb busz is kényelmetlnné válik :) Kispárnát / nyakpárnát vigyetek mindenképp és egy takaró sem árt vagy melegebb ruházat, ugyanis a klíma szabályozza a légcserét is, éjjel pedig még a legforróbb nyári napokon is hűvösebb levegőt fúj.

Megállnak pihenőre -sofőr váltásra- bizonyos időközönként éjjel is, akkor van lehetőség kiszállni, mozogni kicsit.

4. Alnisa (válaszként erre: 2. - Várigigi)
2022. máj. 17. 07:48

A wc-t tényleg nem igen lehet használni ,csak végső esetben.


Fiatalon az ember más, 20-as éveinkben erre futotta, örültünk, hogy egyáltalán el jutunk nyaralni, nem hogy ötszörösét kifizettük egy repülős útra.

Nem minden buszon isznak, azért ez nagy általánosítás, mi nem egyszer mentünk Görögországba busszal és soha nem volt részeg senki (még csak ittas sem). Ez nem egy 2-3 órás utazás ahol inni szoktak.

3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Evalan)
2022. máj. 17. 07:45

Sztem nem jársz jobban a 4-es ülésen, sőt háttal is ülhetsz, ami sztem zavaró. Illetve veletek szemben is fognak ülni, így nem lesz nagyobb hely, másnak is ott a lába és intim szféra se marad (amennyi a buszon egyáltalán van) . Illetve én voltam már jó pár buszos úton, de egyik buszon se volt 4-es ülés (helypazarlás).

Én mindig viszek kispárnát, így pl az ablaknak dőlve jót lehet aludni.

2. várigigi (válaszként erre: 1. - Evalan)
2022. máj. 17. 07:44

Ebben az esetben kényelemről nem beszélhetünk, az utazást túl kell élni. A buszon van mellékhelység, de azt a sofőrnek kell takarítania, illetve a vizet pótolni, ezért általában zárva van. X időnként megáll, hogy az utasok elvégezhessék a dolgukat, de tuti nem akkor mikor neked épp kellene. Ha a lábad ki is tudod nyújtani, az előtted ülő, biztos akkor dönti az arcodba az ülést mikor te épp a lehajtható asztalkádra kipakoltad a kajádat. A férfi utasok azzal múlatják az időt, hogy isznak, nem vizet. Ezért aztán a 16. órában kellemesen keveredik a bor és fingszag a házikolbász szagával.

Egyszer fordult elő velem, hogy ilyesmire vetemedtem, soha többet. Inkább fizetek többet és repülővel utazom, vagy saját autóval megállóval, vagy váltott vezetéssel.

Kívánom, hogy ne ilyen utad legyen, jó nyaralást és szeretném, ha utána beszámolnál róla, te mit tapasztaltál.

2022. máj. 17. 06:23

Sziasztok!


Tudnátok segíteni aki már utazott külföldre csoportos buszúttal

ajánljátok a négyes ülést ahol van egy asztal is?

Gondolkodunk hogy hol lenne kényelmes mivel egy éjszakát is a buszon töltünk ezért gondoltuk hogy talán az asztalnál jobban ki tudjuk nyújtani majd a lábunkat. Vagy a sima üléseknél is lehet kényelmes?


köszi előre is

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook