Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Burokrepesztés fórum

Burokrepesztés (beszélgetős fórum)


8. vikucka (válaszként erre: 1. - Pepi96)
2019. máj. 4. 17:13
a lányom a kiírt dátum előtt 5 nappal született. Kb. 36 óra vajúdás után repesztettek burkot, ott felgyorsultak a dolgok. De kellett még oxi és 8 óra a szülésig :D Oké ez extrém helyzet volt. :)
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Pepi96)
2019. máj. 2. 17:16

Ha nincs különösebb indok, nem szokták azonnal befektetni a kismamát. De a túlhordás idején minden nap kell menni ctg-re, hogy biztosan minden rendben legyen a babával.

A szülésindítás nem a burokrepesztés. Oxitocint szoktak adni, hogy beinduljon a szülés. Attól lesznek fájások. Mondjuk nekem attól sem indult be a szülés, így császár lett.

2019. máj. 2. 16:34
Tesómat tegnap császározták, 23-ra volt kiírva. Három naponta kapott oxitocin infúziót, utána hazaküldték hátha beindul a buli, de semmi. Tegnapelőtt este kezdődtek a fájások, a szülőszobán töltötte az éjszakát, de alig tágult, így másnap reggel császározták.
2019. máj. 2. 15:19
Én anno Augusztus 13-ra voltam kiírva, azután minden nap mennem kellett ctg-re és csak 19.-én fektettek be. 20.-án este jöttek csak a fájások.
4. Hedaaa (válaszként erre: 1. - Pepi96)
2019. máj. 2. 15:16
2 hetet.
3. Pepi96 (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2019. máj. 2. 13:51
Hétfőn voltam az utolsó ctg-n. Utána beszéltem az ügyeletes orvossal, ő annyit mondott hogy ha nem indul meg a kisasszony péntekig akkor péntek reggel fél 8-ra menjek be a kórházba cuccokkal és be fektetnek. De semmi mást nem mondott.
2019. máj. 2. 13:49

Mi indokolja, hogy be kell feküdnöd?


Én augusztus 20-ra, majd aug 22-re voltam kiírva. Onnantól mindennap nst volt, és szeptember 1-jén kellett befeküdnöm, és akkor is "csak" ballont kaptam, amivel jól elvoltam másnap reggelig.


Másnap reggel repesztettek burkot, és 12,28-kor meg is született a fiam.

2019. máj. 2. 13:46

Sziasztok.

Holnapra vagyok ki írva a babucival. De semmi jele hogy ki akarna bújni. Be is kell feküdnöm reggel. Olyan kérdésem lenne hogy aki volt ugyan ilyen helyzetben. Általában mennyi időt várnak az orvosok burok repesztésig?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook