Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bűntudatom van,okkal? fórum

Bűntudatom van,okkal? (beszélgetős fórum)


1 2
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 12:21
Feloldozást vársz? Ahogy érzed!
2021. nov. 13. 12:19
Én a dédmamát nézném, hogy nem okoz-e neki gondot, hogy két gyerekre kell vigyáznia. Kérdés, hogy mennyi idősek a lányok és mennyi idős a dédi. Amúgy nem árt a gyerekeknek sem, ha kicsit kiszakadnak a hétköznapokból és nem otthon lógnak, és neked sem árt egy kis nyugalom. Szerintem az egyensúly a lényeg: ne terheljétek túl a dédit, ugyanakkor te is tudj valamennyit pihenni. Ha ezeket figyelembe veszed, akkor nem kell, hogy bűntudatod legyen, hiszen mindenki jól jár.
2. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 13. 12:11

Lehetnél a lányokkal, de most nem vagy, mert picit jobban szeretnél most "nem anya" lenni.


Ez tök normális, meg az is, hogy bűntudatot is érzel, így vegyesen. Nem ettől lesz vki rossz anya, hogy nincs állandóan a gyerekeivel.

2021. nov. 13. 11:53

3,5 hónapja hazaköltöztem a lányaimmal Németországból.Jelenleg őszi szünet van a lányok sokat vannak a dedmamájuknál,úgy alakult hogy ma lazább napom van.Eszembe jutott,hogy akár a lányokkal is lehetnék,de viszont jó helyen vannak a mamánál is...Időnként jön a kisördög és azt érzem rossz anya vagyok mert nem hozom haza a lányokat...

Érdekel más véleménye!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook