Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Büntetnéd-e az olyan férfiakat, akik nem törődnek gyermekükkel? fórum

Büntetnéd-e az olyan férfiakat, akik nem törődnek gyermekükkel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
128. c75565e593 (válaszként erre: 122. - Jázminhercegnő)
2010. júl. 6. 15:05

ebben a történetben nem a mi kapcsolatunkról van szó...hanem egy gyermeknek okozta fájdalomról....és bizony párom nagyon megsérült...amit sajnos....nem lehet csak úgy gyógyítani!



A két szülőnek kéne rájönni, hogy talán közeledni kéne a páromhoz...

Párom anyja németbe lakik....soha nem jön hozzánk...sőt nem is telefonál...ha nagy ritkán felhív csak panaszkodik, hogy sajnáljuk....


Párom nem házasságba született, hanem egy fiatal kori kapcsolatba!

Apuka 23 éves anyuka 19 volt...


Párom anyja a terhesség alatt is bulizott...le@art mindent...ezeket a szülőket nincs miért fényezni..és párom nem is nagyon vágyik gyerekre mert fél, hogy nem lesz jó szülő....



de remélem lesz közös családunk...ahol ő bebizonyíthassa a szüleinek, hogy kel szeretni egy gyermeket!

127. mamcili (válaszként erre: 123. - József48)
2010. júl. 6. 15:05
végre egy férfi aki így gondolja :))))))
126. homokóra (válaszként erre: 124. - C75565e593)
2010. júl. 6. 15:05

Gyűlöletre sosem lehet ok...ezt jegyezd meg. Mert ha gyűlölsz, az csak gyűlöletet szül...a lelkedben...

Soha ne visszafelé tekints, hanem előre..mert ha nem teszed, egy helyben fogsz toporogni a nagybetűs életben. Becsüljétek azt, ami van..

125. mamcili (válaszként erre: 119. - C75565e593)
2010. júl. 6. 15:03

Ezt meg kell tanulnotok kezelni.


És hány éves most?

Én úgy gondolom, sose késő az álmainkat megvalósítani :)


36 éves vagyok és főiskola az álmom, de elötte még le kell nyelvvizsgáznom.

ha sikerül kb:42 éves leszek mire elvégzem.

124. c75565e593 (válaszként erre: 118. - Homokóra)
2010. júl. 6. 15:01

van okom gyülöletre!

pedig nem vagyok ilyen ember de ez a két szülő kiveri nállam a biztosítékot!

mi boldogok vagyunk...csak tudod amikor karácsony van és mindenki ott van a családjánál páromnak akkor ez nagyon tud fájni...hiába van nekem családom....de mikor elmegyünk az én szüleimhez páromnak fáj látni, hogy ilyen is van ahol az emberek próbálják szeretni egymást....


Pedig az én szüleim egyszerű emberek nem producerek és nem tanult emberek!

2010. júl. 6. 15:00
Az a férfi aki nem törődik a gyermekével az nem ember!
2010. júl. 6. 14:59

Tudom ajánlani az érdeklődőknek Dr. CSernus Imre: A Nő ill. A Férfi című könyvét

én nagyon sokat tanultam belőle saját magamról, és az emberekhez, szüleimhez fűzödő kapcsolataimról.

121. mamcili (válaszként erre: 114. - C75565e593)
2010. júl. 6. 14:59
és köztük is van olyan aki eldobja akicsinyét.
120. mamcili (válaszként erre: 113. - C75565e593)
2010. júl. 6. 14:59

de ez te vagy...

és nem ő és mivel nem ismered az indokaikat nem ítélheted el őket...


A félelem hihetetlen dolgokra képes...

és sokszor csak késve bánjuk meg,

de már nem tudjuk megoldani...

a beismerés meg nagyon nehéz..., hogy hibáztunk.


sok itt a "ha" és a "de"

ezt mind fell kell dolgozni... és élni kell az életünket.

119. c75565e593 (válaszként erre: 109. - Jázminhercegnő)
2010. júl. 6. 14:58

de amikor közben történnek a dolgok..nagymama folyton zaklat minket, hogy igy a fia úgy a fia...minket nem érdekel...de nyomja a szöveget....egyszerűen nem tudjuk ezeket kizárni a mindennapjainkból!


Most megszületett párom fél tesója ott az egész pereputty a páromnak azt sem írták öcséd meg érkezett..

Erre a nagyanyja elvárja páromtól, hogy tisztelje az apucit...miért kéne tisztelni?


Párom mikor pálya választás előtt állt...akart menni tovább tanulni egyetemre azt mondta a drág a papa, hogy az drága....



aki meg csórók szülő gyermeke volt az tovább ment egyetemre...miről beszélünk....


Mindegy megveri őket az Isten...remélem!

118. homokóra (válaszként erre: 114. - C75565e593)
2010. júl. 6. 14:56
Rengeteg benned a gyűlölet...amíg ez így marad,nem leszel boldog...nem hogy Te....hanem a párod sem, és a leendő gyermeked sem..
117. mamcili (válaszként erre: 111. - Db4f1eff6b)
2010. júl. 6. 14:53

sajnos rengetegen vannak akik, ezt nem tudják...

De mi itt vagyunk és bizunk és remélünk,

hogy nekik talán jobb lesz az életük, mint amilyen nekünk lehetet...

Nem kell majd ennyit csalódniuk és ekkora fájdalmat elviselniük, amit nekünk is elkell,

de szerintem az ő kis lelkük, már lehet sokkal több szenvedésen van túl mint a mienk.


Hol van a mai világban a szeretet és a tisztelet a másik iránt?

116. c75565e593 (válaszként erre: 111. - Db4f1eff6b)
2010. júl. 6. 14:53
Szivenmből beszéltél!
115. Jázminhercegnő (válaszként erre: 111. - Db4f1eff6b)
2010. júl. 6. 14:52
illik, nem illik, ezt bizony nem mindenki veszi ám figyelembe!Azok akik csak az önös érdekeiket tartják szem előtt bárkin átgázolnak! Még ha nem is tudatosan! Esetleg csak önmaguk elől menekülve
114. c75565e593 (válaszként erre: 110. - Mamcili)
2010. júl. 6. 14:51

Mi tiszteljük magunkat!



csak az fáj, hogy ilyen mocskok is élnek eze a világnon...mint a párom apja és anyja...akik felelőtlenül..összehoztak egy életet aztán pedig eldobták...ezek nem emberek!

még a majom is törődik a kicsinyével...vagy az állatok...pedig ők ösztön lények...

113. c75565e593 (válaszként erre: 71. - B2076ec79b)
2010. júl. 6. 14:50
de tudod ha én csinálok egy gyereket, azzal számolnom kell, hogy azt szeretni kéne...idézőjelbe!
112. mamcili (válaszként erre: 108. - C75565e593)
2010. júl. 6. 14:50

Kérlek nézétek meg, amit priviben küldtem és gondoljátok meg...

Én sokáig rágódtam, de megérte. Szeretnék ismét ott lenni:)

2010. júl. 6. 14:49
Hogy büntetném-e a férfiakat, akik nem törődnek a gyermekükkel? Bizony büntetném. Tapasztalatból beszélek, mert nekem van két fiam, akiket én neveltem fel, mert az apjuk elhagyta őket. Nincs annál csúnyább dolog, mint amikor gyerekeket hagynak el, mindegy, hogy férfi vagy nő az illető. A gyerek lelkét egy életre megsebzik. Sajnos nagyon sok elhagyott gyerek van. A gyerek Isten ajándéka, és az ajándékot nem illik "elhagyni".
110. mamcili (válaszként erre: 106. - C75565e593)
2010. júl. 6. 14:48

mindeketten önálló lények vagytok :)

És ez a legszebb az egészben...

előbb tanuljátok meg magatokat szeretni és tisztelni, mert amíg ezt nem teszitek meg nem fogjátok megérteni a többiek véleményét...

mert mindenkinek van véleménye....


Nektek most a FÉLELMETEKKEL kell, hogy megküzdjetek, ami egyáltalán nem könnyű, ezt senki nem is mondta...

de itt hangoztak el olyan dolgok amiből még ti is tudtok tanulni, nagyon sokat.


És ne támadásnak vegyétek.


Itt senki nem akar bántani senkit, csak pusztán a személyes véleményüket írják meg. Van aki határozottabban van, aki félve, és van aki példával....


Nektek most azt kéne eldönteni mire akartok figyelni az életetekben a jóra vagy a rosszra?

amíg a rosszra figyeltek ez fog bejönni az életetekbe, de próbálkozzatok a jóra figyelni, vegyétek észre a körülöttetek lévő szép dolgokat.

És az életetek elkezd szépen lassan néha kicsit gyorsabban jóra fordulni :)


Szívből kívánom, hogy találjátok meg Önmagatokat és azt a szeretetet ami bennetek van.

109. Jázminhercegnő (válaszként erre: 106. - C75565e593)
2010. júl. 6. 14:46
Sehova sem tartozik? Hát hozzád? Abba kell kapaszkodni ami van, és nem mindíg a múlton rágódni! Vígasztald meg, mondd, hogy ti mostmár egy család vagytok
108. c75565e593 (válaszként erre: 87. - Mamcili)
2010. júl. 6. 14:45

A páromnak fáj a legjobban!

És gyülöli az apját..és az anyját....de én ezen nem csodálkozom...én már próbáltam páromat meggyőzni, hogy felejtse el a múltat...de ezt nem lehet, mert gyermekként sokszor ráncigálták ide-oda....

a dédije volt számára a minden..és neki köszönheti azt, hogy normális emberré vált!

A párom nem iszik nem dohányzik....annak ellenére hogy sok gyerek a jó dolgában vész meg...

Persze ha lesz egy közös családunk talán...rájön....nem érdemes a múlton rágódnia....


hiszem, hogy minden ember megkapja az élettől a büntetést....mert emberek nem élhetnek büntetlen a vak világba!

107. c75565e593 (válaszként erre: 93. - Mamcili)
2010. júl. 6. 14:40

Az én páromnak ezzel szemben még anyja sem volt...akkor miről beszélünk?

ha párom mellett az anyja ott lett volna most talán nem ezzel foglalkoznánk...de neki senkije nincs csak én....és én nézem végig a párom lelki sérelmét..és nekem fáj...mert ez egy igazságtalan valami...dühit a tehetetlenség!

2010. júl. 6. 14:36

Tudjátok írhatunk mi itt bármit....de az embernek hiányzik a gyökér...a család...a szeretet!!!

és ha az ember...gyermekként nem dolgozta fel...bizony...nehéz ezen átlépni.....

Párom rám parancsolt, hogy fejezzem be ezta fórumot, mert az emberek úgy sem értik....vitázni meg kár.....

Nem vagyunk egyformák, van aki fel tud bármit dolgozni van aki nem...de ez így van rendjén...

Itt a lényeg a hova tartozás...és a párom sehova sem tartozik nincs családja...ha születne egy babánk a párom részéről senki nem lenne akinek bemutathassuk...erről ennyit..én nem is ragozom tovább..

105. mamcili (válaszként erre: 103. - Homokóra)
2010. júl. 6. 14:34
na és nem találom, ki szapulta az apósát... aki a párjának próbál "segíteni"
104. mamcili (válaszként erre: 102. - Homokóra)
2010. júl. 6. 14:33

Azért, hogy a láthatások miatt tudjuk pótolni az elmaradt baráti találkozókat. Ami viszont hiányzik a kincsemnek, hogy a barátaival együtt lehessen.

Mert ugye mindnenki próbálja élni az életét több kevesebb sikerrel:)


Rengeteg színházat és olyan programot is le kellett már mondanom, amit én megfizetni nem tudtam, sőt tudnék a mai napig, csak a láthatás miatt...

103. homokóra (válaszként erre: 101. - Mamcili)
2010. júl. 6. 14:30
-DDDD
102. homokóra (válaszként erre: 100. - Mamcili)
2010. júl. 6. 14:29
Ne haragudj, nem értem..miért küzdesz a mai napig?
101. mamcili (válaszként erre: 92. - Homokóra)
2010. júl. 6. 14:28

na az most nem semmi, bocsi mindenkinek... csak olvastam a a dolgokat és úgy próbáltam válaszolgatni...

rengeteg sérelem van itt az emberekben és nagy önbizalom hiány, mondja ezt egy olyan csajszi, aki ugyszint küzd az önbizalmával:)


mindjárt kikeresem mire is akkartam reagálni...

100. mamcili (válaszként erre: 84. - Che Guevara)
2010. júl. 6. 14:19

Te elvárnád?

Én nem...

Én a mai napig küzdök a gyermekem barátaival tudjuk tartani a kapcsolatot a láthatások miatt...

A gyereknek az sem jó, ha folyton választania kell, mert egyiket sem akarja megbántani...

És a félelem az sok rosszat szül, rengeteg önbizalom hiányt...Ez van a fórumindító férjének is...


Nekem apám mindig azt mondta a nőé az utolsó szó, lesz-e gyerek vagy nem, neki kell tudni mikor áll készen az anyaságra bármilyen nehéz is lesz...


És mekkora igaza volt.

99. mamcili (válaszként erre: 79. - Anonymus70)
2010. júl. 6. 14:15

De megcsinálod :)

És igenis minden nap leteszel az asztalra, mindent ami tőlled telt...és ezt tisztelik benned.


Légy nagyon boldog és éld az életed, vedd észre, hogy te mennyi mendent megteszel :)

És hányan mernék, és tudnák, utánad csinálni...


Hát nem sokan...


Én tudod, hány olyan kapcsolatot tudok ahol meghunyászkodik csak a béke kedvéért, de nem veszik észre közben, hogy a gyerekek mennyit szenvednek, vagy elváltak és brutál viták mennek?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook