Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bunkó volt az állatorvos vagy én reagálom túl fórum

Bunkó volt az állatorvos vagy én reagálom túl (beszélgetős fórum)


22. Greeneyed (válaszként erre: 20. - Napsugár8)
2022. ápr. 8. 23:07

Elvileg egészséges állatot sem altatnak el. Van, aki jó pénzért mégis.

A vemhesség alatti ivartalanítással kapcsolatban vannak viták, de úgy tudom, hogy az állatorvosok elvégzik.

21. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 7. 16:42

Talan azert kiabalt, mert azt remelte, hogy igy hallani fog. Ha talan vemhes a macska, gondolom kisutotte, hogy nosteny. Igazabol te sem tudod, o mit hallott, ha rossz volt a vonal.

Ezen kar porogni, foleg, ha mashoz is van mar idopont. Mondd le ezt az idopontot uzenetben, e-mailben, akkor nem kell a recsego, akadozo vonallal kuzdeni.

20. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Greeneyed)
2022. ápr. 7. 16:29
Tudomásom szerint az állatorvosok is leteszik a Hippokratészi esküt. Az alapján viszont a vemhesség ideje alatt nem ivartalaníthatnak. Majd csak a kicsik megszületése után.
19. Hattori (válaszként erre: 16. - Alnisa)
2022. ápr. 7. 16:07
Hogy mondjam, nagyobb köztük a bunkók aránya. Bankban eddig mindenki normális volt.
18. Greeneyed (válaszként erre: 13. - Channa*)
2022. ápr. 7. 13:16
Az ivartalanítás valóban megelőzés, de ha vehmes a macska, akkor a petefészkeken kívül a méhét is eltávolítják. Szóval ilyenkor az ivartalanítás a vemhesség megszakításával jár, 2 in 1.
2022. ápr. 7. 08:50
A diplomával intelligenciát nem adnak.
16. Alnisa (válaszként erre: 12. - Hattori)
2022. ápr. 7. 08:24

Ez nem annak a függvénye, hogy orvos e vagy sem.

Az orvosok között is van normális, sőt kb ugyan annyi mint a nem orvosok között.

Ez most olyan mintha én azt mondanám, hogy az összes bankban dolgozó ember bunkó. Ez sem igaz, emberre válogatja, nem végzettségre.

15. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 7. 08:20

Mondjuk ehhez a dokihoz nem vinném.

Keress másikat, elég sok állatorvos van manapság.

Hívd fel őket, hogy mégsem viszed. Ne csak ne vidd, mert akkor Te leszel a bunkó!

Ívartalanítani kell, mert nem kel la világra még egy rakat kiscica, akikkel ki tudja mi fog történni.

Ha megesett, akkor sajnos nagyobb műtét lesz, nagyobb költséggel, mivel kiveszik a méhét.

nem tudom merre laksz, de biztosan van másik, jobb állatorvos ennél az embernél.

14. Sz123 (válaszként erre: 13. - Channa*)
2022. ápr. 6. 19:45
Nem.
13. Channa* (válaszként erre: 8. - Greeneyed)
2022. ápr. 6. 19:23

Igen!?

Ezt nem tudtam.

Azt hittem, hogy az ivartalanítással megelőzzük a vemhességet.

És máshogy hívják, amikor a vemhességet "szűntetik" meg.

12. Hattori (válaszként erre: 11. - 80ASIQ)
2022. ápr. 6. 19:23

Orvos , oszt bunkó, bunkó, mert orvos , ennyi.

Illemtan nincs az orvosin

11. 80ASIQ (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 19:01
Vigyétek a másik dokihoz. Emezt meg felejtsétek el. De ő sem fog rád emlékezni ha mégis emerre szorultok egy másik alkalommal. Ki tudja, milyen napja volt.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 18:27

Akár menet közben is letehetted volna a telefont.


Nem baj, ha nem jelensz meg. Mindegy, hogy megvan neki a számod. Persze az a legtisztességesebb, ha a megbeszélt időpontot lemondod.

9. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 18:08

Mondd le a megbeszélt időpontot, aztán vidd máshoz a macskát. Azt sem értem, miért nem köszöntél el, és hagytad, hogy így beszéljen veled.


Egyetérted, ne beszéljen így veled. Ezt pont neki kellett volna elmondanod.

8. Greeneyed (válaszként erre: 4. - Channa*)
2022. ápr. 6. 17:55

"Most ivartalanítani akarod vagy abortuszt? Azt hiszem nem mindegy."

Vemhes macskáknál egyre megy.

7. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 17:42

Én csak annyit mondtam volna, hogy most leteszem, mert nagyon recseg a vonal, ill. hallod, hogy vannak nála, nem akarsz zavarni, és letettem volna a telefon.

Aztán ráérsz végig gondolni, hogy hívsz-e másik dokit, vagy valóban újra hívod... Meglehet, hogy pont az anyósa csinálta náluk az ingyen cirkuszt. :))

6. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 17:37
Velem a diabetológián bunkóztak tegnap (emberkórház)
2022. ápr. 6. 17:25

Elnézést, de hogy is beszéltem? Végig udvarias, kedves voltam és a stílusért sem szóltam. Nyilván nem mondtam neki, hogy bunkó...


"Ha rossz a vonal, akkor annyit kell mondani, hogy nem lehet érteni amit mond, mert recseg a vonal és a háttérzajok nála nagyok"


Normálisan jeleztem többször, hogy ne haragudjon, rosszul hallom, rossz a vonal stb. Mondtam, hogy ne haragudjon a zavarásért. Azt is később, mikor kiabált a nő, hogy ha nem alkalmas most Önnek, fontos, akkor visszahívom, mert nem sürgős dolog.


Írták róla, hogy Dr. House stílusa van, meg bunkó, de jó orvos...


Az is ivartalanítás és csak a méhét is kiszedik, de nem 100 %. Meg sem kérdezte, milyen nemű a macskám, én mondtam neki, meg azt is, hogy valszeg vemhes, de szeretném így is. Lehordott. Egész nap szar kedvem volt emiatt.


Közben anyukám beszélt az előbb egy másik orvossal, rendes volt, nála is annyi, megbeszéltünk mindent, 2 nap múlva beveszi műtétre és ugyanennyibe kerül. Meg elmondott neki mindent rendesen, hogyan megy stb.


Kár,hogy nem őt hívtuk előbb!

2022. ápr. 6. 17:09

Elnézést!


De ha a dokival is így beszéltél, akkor mit vársz?

Az egészet nem lehet érteni.


Most ivartalanítani akarod vagy abortuszt? Azt hiszem nem mindegy.


Ha rossz a vonal, akkor annyit kell mondani, hogy nem lehet érteni amit mond, mert recseg a vonal és a háttérzajok nála nagyok. Vagy beszéljen hangosabban vagy vissza kell újra hívni.


Tehát, nem vagyok benne, hogy bunkó volt...

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 17:07

Hívj mást,,ha van a közelben.


Vagy vállald be,,el fogja látni a cicát .Fapofát fel.


Vagy várd meg a dokidat,,


Vagy had legyenek meg a kicsik és utána is ráérsz.

2. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 16:58
Miért hagytad, hogy így beszéljen veled?
2022. ápr. 6. 16:53

Sziasztok!


Nagyon szomorú vagyok. Sajnos vemhes lett a kiscicám, mert anyám kienegdte, mert anyira nyivákolt, kotort, hogy nem bírtunk vele. Délelőtt felhívtam egy állatorvost, hogy ivartalanítsa a cicámat, mert a miénk beteg. Nos felveszi a telefont, nem értettem semmit, folyamatosan recsegett valami, miközben egy nő pluszban folyamatosan ordibált bele a telefonba és pofázott a háttérben, ezért végképp nem értettem semmit. De pluszban az állatorvos akkora egy faragatlan tuskó volt. Leghordott, most ha nem ér rá, akkor mondja meg visszahívom, vagy ha sürgős, akkor miért vette fel. De csodálkozik, hogy nem ertem, ha folyamatosan beszél a nő is és rossz a vonal.

Rám kiabált, meg közölte, hogy nem ér rá, pedig 1 perc 30 mp-ig tartott. Meg egyáltalán nem érdekelte, meg meg sem kérdezte, milyen nemű a macska, mennyi idós stb. Amikor azért mondom neki, hogy egy nőstény, aki valószínűleg vemhes, akkor kiabál, hogy "és, mi a kérdés?". Végülis semmi, ha tele lehet macskával. Akkor nagy nehezen ad egy időpontot, amit félig hallottam. Akkor rám kiabál, hogy "telefonszááááám", meg "mondjaaaa". Meg végig úgy éreztem, már amennyit értettem, hogy szószerint mint egy nem is tudom, miben lennék, pedig full kedves voltam, ő meg egy tuskó. Mondom végre elég lesz, akkor beleordít, hogy éhgyomor, meg neki erre nincs ideje, meg a nőnek sem szólt a háttérben, vagy lehet egyszerre csinálta. Meg engem cseszett le, mert miközben a nő dumált ott neki, én nem tudtam válaszolni...


Azt sem tudom, mi volt ez.


Szerintem én nem viszem ehhez az berhez, keresek akárki mást, hiába jó állatorvos elvileg. Velem ne beszéljen így!


Szerintetek? Az a baj, ha nem jelenek meg így? A számom meg van neki, de én ide nem. Meg nem is az én hibám volt, többször szóltam, hogy ne haragudjon nem hallom jól, meg nagyon hangosan beszélnek a háttérben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook