Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bűn lenne egy elképesztően, hihetetlenül gazdag és sármos férfi szeretőjének lenni? Megtarthatja az ember (a nő) a méltóságát? fórum

Bűn lenne egy elképesztően, hihetetlenül gazdag és sármos férfi szeretőjének lenni? Megtarthatja az ember (a nő) a méltóságát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. dec. 31. 21:27
nem értem,hogy függ össze ITT a keresztényi bűn,az emberi méltósággal??
2009. dec. 31. 21:26

Ha annyira gazdag, akkor ott a háttérben olyan dolgok is vannak, amitől lehet még a hátad is borsózna :(


ennyire fontos a pénz? és hol a szerelem?


és ha már így kérdezed, hogy méltóságról is szó van, akkor nem igazán szeretnéd ezt.

csak tetszene a helyzet ideig-óráig :(

2009. dec. 31. 21:26
Nincs és soha nem is lesz méltóságod akkor, ha nem szívből, hanem csak a pénz miatt lennél a szeretője.
10. Pirosalma (válaszként erre: 6. - Dominós)
2009. dec. 31. 21:26

Tényleg nem, ennek ellenére a keresztények úgy szokták gondolni, hogy minden, házasságon kívüli szex bűn.

Ne paráználkodj! = Ne törj házasságot!; így ha nincs házasság, nincs mit megtörni.

2009. dec. 31. 21:25
A nő fiatal, vonzó és egyedülálló. A férfi is vonzó, csak idősebb.. és nős. Az a fajta, aki kezet csókol a nőnek és a tenyerén hordozza/hordozná és első perctől odavan érte.. de nyilvánvaló a "csak" szeretői státusz..
8. Pirosalma (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2009. dec. 31. 21:24

Elnézést, én egyből nős/barátnős férfira gondoltam. Amit írtam, erre értem.


Ha egyszerűen arról van szó, hogy csak a szex miatt jártok össze, és sem neked, sem neki nincs párja, akkor nem gondolom, hogy bűn lenne.

(A keresztények persze általában mindkettőt bűnnek tartják, de ez más lapra tartozik.)

2009. dec. 31. 21:24

Miért ne??Okosan kell csinálni a dolgokat!

Nekem is volt sokszor gazdag pasim! :))) sőt,majdnem mindegyik az volt! :))


egyenrangúként kell "kezelni" egymást!

Ha nem érezteted vele,hogy kevesebb vagy,akkor meg tudod tartani a pasit is,és a méltóságodat is!Nem kell kiszolgáltatottá válni mellette,mert sok pénze van,és ennyi! :))))

2009. dec. 31. 21:22
A 10 parancsolat pontosan nem taglalja ezt a felállást...
2009. dec. 31. 21:22
Attól függ, Te hogy érzed, hogy ítéled meg ..... a többiek ilyen szempontból másodlagosak ..... sokadlagosak .... amennyiben rólad van szó ..... ha nem rólad van szó, akkor meg csak arra a nőre tartozik ....
2009. dec. 31. 21:22
Ezzel becsapod a férfi feleségét? Te örülnél neki, ha a férjed - akit szeretsz, és akiről azt hiszed, te vagy neki az egyetlen - titokban más nővel lenne? Tudom, hogy ha nem tudod, nem fáj. De ha ilyen alapokra építkezünk, az jóra nem vezet.
2009. dec. 31. 21:21
Ha nemcsak a pénzéért van a pasival akkor miért ne?
2. bige
2009. dec. 31. 21:20
...szerintem nem oldoz fel semmi alól, ha gazdag és sármos a férfi...
2009. dec. 31. 21:18
.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook