Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bump, az Abortusz Show fórum

Bump, az Abortusz Show (beszélgetős fórum)


27. 7af3347250 (válaszként erre: 26. - C75565e593)
2010. ápr. 30. 19:49

Na igen...még ha kezdetben csak színészek vannak, akkor is...Talán olyasmi jellegű, mint amik nálunk is mennek, hogy fizetnek, amiért fellépsz egy általuk kitalált történetet előadva...de a lényegen ez úgysem változtat...

"A nép akarata szent"... :(

26. c75565e593 (válaszként erre: 21. - 7af3347250)
2010. ápr. 29. 18:53

A Pápa hol van ilyenkor?

Undormány ez az egész...kiráz a hideg még a gondolattól is, hogy egy tapsvihar közepette szavazzák meg, hogy abortusz...brrr

2010. ápr. 29. 18:51

Ebből is whot csináltak már...hova fajul még a világ?

Borzalom, aki ezt kitalálta le

nekem volt sajnos a bortuszom, de ez nem egy vicces játék...felháborító...ebből még pénzt is képpes csinálni a mocskos amerikai média.

elmebeteg aki ezt kitalálta, és aki engedélyezte!

Én most hallok erről először..

Szörnyű!!!!!!!rúgdosnám:(

2010. ápr. 26. 16:49
Jesszusom... :S Meg van a véleményem a kitalálótól egészen azokig a nőkig, akik ebbe belemennek. Jó pénzért már tényleg mindent? A saját gyermeke életét is...?
23. barracuda59 (válaszként erre: 2. - 7af3347250)
2010. ápr. 7. 21:33

Uramisten... szegény magzatok, akiknek a sorsa igy dől el!

De milyen nő/anya is lehet az, aki mások szavazata alapján dönt a magzatáról? Azt megértem, hogy vannak helyzetek, amikor egy nő nem tudja vállalni a magzatát. De el lehet tőle búcsúzni tisztességgel is.

Vagy ha azt szavazzák, hogy tartsa meg, akkor hogyan tovább?? Megszüli csak azért, mert idegenek igy döntöttek? Felneveli vajon tisztességgel? Sirni tudnék:((

2010. márc. 8. 21:47

Sajnos ilyen a mai világ.. az lesz csak nézett műsor, ahol erőszak van, halál van, fájdalom van :(..


A néma sikolyt szerintem már legalább 15 éve láttam, de még mindig emlékszem rá :(.. mi hittan órán néztük meg ...

21. 7af3347250 (válaszként erre: 19. - 48f0ed6e16)
2010. márc. 2. 09:33

Igen, jogos kérdés. Bár nem hiszem, hogy érdekelné őket az egyház vagy bárki más véleménye.

Érdekes egyébként, hogy addig én se elleneztem, amíg nem lett saját gyerekem...

2010. márc. 1. 17:39
és sajnos az a több tízezer nő akinek megcsinálta az abortuszt csak egy számadat lett, semmi több. azokat már nem vizsgálták hogy ezekközül mennyinek lett lelki problémája vagy sem
2010. márc. 1. 17:17

Elképzelni sem tudom, hogy hogyan engedhetnek meg egy ilyen műsort, hiszen számos egyház és rengeteg ember ellenzi az abortuszt? Hol van akkor azoknak a jó érzésű embereknek a jogai, akiket az ilyen jellegű műsorok sértenek? Ez elképesztő és felháborító!!!

Sajnos, biztos vagyok benne, hogy hazánkban is nagy nézettségnek örvendene…

18. 7af3347250 (válaszként erre: 17. - MMMaya)
2010. márc. 1. 14:08
Én is gimiben láttam, 16 évesen. És nálunk is ez volt. Mintha hirtelen, tizenéves fejjel vén emberként magunkba fordultunk volna.
17. MMMaya (válaszként erre: 6. - 9e36cbb27b)
2010. márc. 1. 14:00
Én ezt 2d-ben láttam, az is sokkoló volt. 15 évesen biológia órán. Érdekes utána lévő szünetben mindenki olyan visszafogott volt.
16. MMMaya (válaszként erre: 2. - 7af3347250)
2010. márc. 1. 13:58

Aki egy ilyen műsorra jelentkezik és hagyja, hogy a közönég döntse el, hogy legyen-e abortusz vagy sem, az nem is emberi lény, nem is való anyának.


Undorító, felháborító.


Hova fajul a világ? Te jó ég :(( És a legdurvább, hogy erre lesz aki ráharap és épp egy picike életnek vet véget.

15. 7af3347250 (válaszként erre: 8. - 9e36cbb27b)
2010. márc. 1. 13:54

Persze, vannak olyan helyzetek, amikre azt mondja az ember, nincs megoldás. De többsége a felelőtlenségből adódik. Ha belegondolsz a helyzetedbe, nem hiszem, hogy elviselnéd, hogy az esetedet egy show bemutassa. Mert erre már az is kevés kifejezés, hogy magánjellegű.


Az eredeti filmet először akkor készítették, amikor lehetőség nyílt az ultrahangos felvételekre. Nem akarok hülyeséget mondani, de úgy emlékszem ez a '90-es évek körül volt. És akkoriban naponta 4000 abortuszt végeztek az amcsik. Az orvos, akinek a közreműködésével elkészítették a filmet, több, mint 10.000 abortuszt végzett...de miután látta a filmet, befejezte a munkáját. Gondolom nem semmi lelki traumája lehetett...

Azóta persze csak nőttek az adatok...de ne mondja nekem senki, hogy mindegyik rendellenes volt vagy megerőszakolták...

2010. márc. 1. 13:52

sajnos meglehetősen igaz.

Mondjuk amég az óvszerek, tabletták, injekciók, spirál,stb... árai egyre csak mennek felfel, nem is csodálkozom rajta hogy ez van.

És még az sem elrettentő sokaknak hogy jelenleg 28920Ft-ot kérnek el egy ien beavatkozásért. Barátnőm épp a napokban intézi ezeket a dolgokat. Mondjuk nála is a fejlődési rendellenesség miatt nemjavasolta az orvosa. Tablettát szedett, és S.O.S tabletta is volt.

13. 35c81b79eb (válaszként erre: 12. - 9e36cbb27b)
2010. márc. 1. 13:48
Pont ez a probléma, hogy egy ilyen műsorral sem az ellenkezőjét hangoztatják. Egyre több ilyen ember lesz, aki könnyen félvállról vesz egy abortuszt, mert nem az ellenkezőjét akarják bebizonyítani a műsorral és nem a megelőzésre fektetik a hangsúlyt.
12. 9e36cbb27b (válaszként erre: 9. - 7af3347250)
2010. márc. 1. 13:46

tartok tőle lenne egy jó rétegje a nőknek akikre ez sem lenne hatással.

Láttam már olyan nőt bent aki a sokadikra jött már, nem is volt annyira fiatal, nem is volt még egyereke. Ja és a lényeg, mindenféle érzelmek, megbánás nélkül volt bent, ment haza. Ezt ki is nyilatkozta.

2010. márc. 1. 13:43

döbbenet!!!!

de ez a lényege...

2010. márc. 1. 13:42
Nem hiszem el, hogy ilyet is kitalálnak...Akkor inkább tényleg minden este legyen Benkő show...Még az is jobb..
9. 7af3347250 (válaszként erre: 6. - 9e36cbb27b)
2010. márc. 1. 13:40
Igen, ezt ismerem. Néma sikoly a címe...hát én is megnézetném ezekkel...
2010. márc. 1. 13:39

mikor ezt a videót végignéztem egyfolytába csak sírtam, zokogtam. Felidéződött bennem a 2 éve történt, amikor is fejlődési rendellenesség kockázata miatt kellett az abortusz mellett döntenem. És a gyerekeim előtti esetről nem is beszélve 1.terhességként az ikrekkel mikor egyik elhalt másik nem fejlődött, szintén abortusz lett a vége.

Aki isten igazából nő, és vannak érzései ezeket soha nem tudja elfeledni. S ár nem gondol rá a mindennapokban de ha egy iesmi téma szóba kerül azonnal elmereng a múltban történteken

7. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 2. - 7af3347250)
2010. márc. 1. 13:35
Ki az a barom, aki egy ilyen horderejű döntést a nézőközönség szavazatától tesz függővé? Hát ez már a debilség netovábbja!!
2010. márc. 1. 13:35

erről bár még nem hallottam, de nagy baromságnak tartom. miért pont ien műsorokat kell készíteni.


A minap láttam egy videót, de szabály szerűen sokkoló hatással volt rám.

Hogy miről szólt? hát lássuk:

15 perces videóról van szó, egy 4D-s ultrahangfelvétel van végig amin ugye a baba jól látható nem mint a hagyományos uh-on. Végigmutatja hogy mije hol van a babának, mien nyugodtan fexik, mozog,stb... ja hozzáteszem 11 hetes magzatról van szó. Majd jön a szörnyű része, amikor is az abortusz következik. ez is végig látható a 4D-s uh-on keresztül. Mikor bemegy az eszköz a baba fele, szabályszerűen elkezd "menekülni2 előle, mintegy kerülvén az eszközt. az egyre jobban közeledik a petezsák felé, majd azt átszakítva a baba felé irányul. Ekkor a legjobban mozog a baba, bár a magzatvíz folyamatosan távozik. Ezután mutatja a magzat száját nyitva, mint egyfajta "sikoly-al próbálna jelezni hogy veszélyben az élete. És mien igaz. Majd a következő pillanatban egy nagy szippantás, és már csak a magzat feje látszik. Ezután a "lapáttal" látható a méh üregének kitisztítása, és a legvégén mutatják hogy az egykori magzatból mi lett a vákuumszívó után.

Ezeket kellene látni sok nőnek, és talán kevesebb abortusz lenne, felelőssebb gondolkodásmód kialakulása végett.

2010. márc. 1. 13:32
Nem hiszem el,h ennyire kifordult magából a világ.....most teljesen ledöbbentem
2010. márc. 1. 13:29
A músor készitői milyen emberek... akik majd nézik ezt a műsort, min nőtek fel??? Mit kell még kitalálni, hogy legyen nézettség??? Hol van a határ??? Annyira eltorzult értékrendű világban élünk,....nekem hirtelen ennyi jutott eszembe...:(
2010. márc. 1. 13:28
Megmondom őszintén én erről a műsorról még nem hallottam,de most ledöbbentem.
2010. márc. 1. 13:24

Számtalan TV show-t láttunk már itt is, kis hazánkban. És nem utolsó sorban az USA-ban futók tömkelegéről is vannak információink. Csakhogy, a népnek új kell. Igen, abortuszról szóló műsort indítanak. Kérdés, mikor harap rá erre is a magyar média. A műsor lényege, hogy a nézők, a közönség szavaz arra, hogy az adott nő elvetesse e gyerekét, vagy sem. És a többség dönt. A kezdeti felvételekben egyelőre csak színészek szerepelnek, és megtörtént eseteket dolgoznak fel. De ilyen alapon miért nem lehetne csinálni egy dokumentumfilmet?

Bryan Kemper (Gyermek- és Ifjúságvédelem) szerint a show az abortuszt reklámozza, azt, hogy vegyük könnyen az életet, hiszen ez CSAK egy abortusz…

Kathryn Jean Lopez: "...azért egy ilyen intim és életre szóló döntést interaktív szórakoztatássá alakítani roppant zavarba ejtő és hátborzongató."


Én nem is tudom elképzelni, hogy erre ki vevő. Talán nem azokat a példákat, szituációkat kéne felhozni, és elemezni, amikben a megoldás az abortusz. Persze, nem azt mondom ezzel, hogy titkolni kéne...Hanem tisztába tenni a lehetőségeket, a megoldásokat, és nem utolsó sorban a méhmagzat érdekeit. Mert akiben emberség van, az tudja és érzi, hogy a "test a testemből, vér a véremből" nem holmi vallási közhely…Mert úgy vélem, aki képes ennek a megtételére, az valahol saját magát is megöli. És már nem lesz ugyanaz az ember, aki valaha is volt, vagy aki valaha is akart lenni...

2010. márc. 1. 13:23
Bump, az Abortusz Show

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook