Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bullterrier fél fórum

Bullterrier fél (beszélgetős fórum)


2011. júl. 11. 22:40

köszi

hát remélem

7. ebe747bfaf (válaszként erre: 6. - Ispan)
2011. júl. 11. 16:12
majd kinövi!
2011. júl. 11. 15:21
a kis bull nem fél a viztöl botért a sekély vizbe bemegy néha 1 2 métert uszik is inkább az a baj hogy az embereket félti tulzottan és nem engedi be öket a vizbe vagy ha mégis bemennek akkor remeg és nyüszit
5. ebe747bfaf (válaszként erre: 1. - Ispan)
2011. júl. 11. 13:10
a bulik elég makacsak Én már csak tudom:-)ha nagyon akarod erőltesd egyszer megtörik,de nem biztos,hogy megszereti a vizet!
2011. júl. 11. 12:54
Most egy goldenem van, aki nem akart belemenni a vízbe. vagyis akart, de csak kiskádba, patakba nem, és úszni sem tudott. Őt ugy vettuk ra, hogy egy masik goldennel egyutts etaltunk, és utana futott a vizbe. azota uszik. Igaz, nem lesz uszasbol olimpiai érme, de azert nem fullad bele :-)
2011. júl. 11. 12:52
Nekem már sok kutyám volt. Általában amitől kölyökkorukban féltek, az életük végéig végigkísérte őket. Esetleg megpróbalnám finomam megszoktatni vele a vizet, kiskádba tennék, gyakran pancsolnék velem, ilyesmi.
2011. júl. 11. 12:45
Nekem anno a tacskóm volt ilyen. Nem lehet vele mit tenni, max otthon hagyni ha fürdeni mentek. íMi is próbáltuk szoktatni úgy, hogy bevittük magunkkal, de nem lehetett, így egy idő után ő kimaradt a jóból. :(
2011. júl. 11. 12:36

hello

a 10 honapos kutyámat elvittük a dunára fürdeni és ha bárki be szeretne menni a vizbe eléáll ha bentebb megyek sir és remeg mintha féltené az illetöt hogy baja lesz. /az idegeneket se engedi bemenni/ valaki tudna segiteni mi lehet a baja ill hogy lehet a félelmét eloszlatni?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook