Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bulimia, kényszerevés legyőzése fórum

Bulimia, kényszerevés legyőzése (beszélgetős fórum)


2018. jún. 14. 18:15
Igazából már készül a haditerv, úgyis itt a szünet és lezárom ezt a dolgot.
7. Ancsika4 (válaszként erre: 5. - Sziszike100)
2018. jún. 14. 12:54
Itt nem lehet társulni,mert jobban bele hajszolják egymást. Egyedül kezdte el,az ő akaratereje kell ,hogy menjen orvoshoz,ott majd lesz hasonló társ.
2018. jún. 14. 10:43
Végignéztem, ahogy egy barátnőm ezzel full tönkretette az egészségét nagyjából 15 évesen, csontsovány lett, elmaradt a vérzése, elkezdtek tönkremenni szervei, és még sorolhatnám. Kilábalt belőle hosszú küzdelmes évek alatt, és most a húszas évei elején járva van vagy 100 kiló, iszonyatosan nagydarab lett. Javaslom, hogy még most csírájában fojtsd el ezt az egészet, ORVOSI segítséggel, mert máshogy nem fog menni és minden halogatott nappal távolabb kerülsz az egészséges élettől
5. sziszike100 (válaszként erre: 4. - Ancsika4)
2018. jún. 14. 10:04
Ha olyan társat keres, aki szintén ki akar gyógyulni, akkor miért ne?
2018. jún. 13. 19:38
Ne olyan társat keress,aki szintén ezt teszi!!!
2018. jún. 13. 19:35
Még nem késő,fordulj orvoshoz. Ha nem,sokáig tartó,hosszadalmas betegség fog kísérni.
2018. jún. 13. 19:34
Vagy egy dokit keress inkább!Minnél előbb.Kívánom,hogy meggyógyulj.
2018. jún. 13. 17:09
Az utóbbi hónapokban néhány napi rendszerességgel törnek rám falásrohamok, amikor hányingerig tömöm magam. Aztán ma már ötödjére történt, hogy meg is hánytattam magam és most jutottam el oda, hogy akkor keresek társakat, akikkel együtt valahogy kilábalunk ebből.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook