Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bukarestben elo magyarok fórum

Bukarestben elo magyarok (beszélgetős fórum)


2017. nov. 19. 17:24
Most látom milyen régi az utolsó bejegyzés. Most akkor jégtörőnek számítok. :D
2017. nov. 19. 17:23
Sziasztok.Egy hónapja vagyok itt. Én is magyarokat keresek. Van kedve valakinek néha kimozdulni valamerre? Nem sok mindenkit ismerek még itt,úgyhogy Szívesen barátkozom!Puszi
7. 236fe2f68e (válaszként erre: 6. - R BABA)
2008. szept. 26. 14:10
Aha, utána hallotam miután irtam h vannak ott magyarok..de mint mondom én nem ott élek..tehát templomba se megyek..
6. R BABA (válaszként erre: 3. - 236fe2f68e)
2008. szept. 26. 13:49

PEDIG BUKARESTBEN RENGETEG A MAGYAR, EZT AKKOR LATOD JOBBAN, HA UNNEPKOR TEMPLOMBA MESSZ.

7 EVE LAKOK ITT, A MI TOMBHAZUNKBAN PL. MEG VAN EGY MAGYAR CSALAD ES EGY FEL MAGYAR CSALAD.

5. 80ASIQ (válaszként erre: 4. - Szajko)
2008. szept. 1. 23:03
Egy hívás még nem a világ. Szerintem jobb a semminél. Persze, lehet, hogy elsőre pont egy mogorva úr vagy hölgy venné fel a teflont, de lehet, hogy a többedik hívásra sikerülne valami. Nem tudom, de én ott igen-igen egyedül érezném magam. Hogy Titeket mi a jó szél vetett arrafelé, el nem tudom képzelni!
2008. szept. 1. 09:00
Nem szeretnek senkire raakaszkodni, ezert nem probalkozom a tel. konyvvel.Van itt egy un Petofi-haz ami az itt elo magyaroknak a ^kulturhaza^.De sajnos foleg esti progik vannak, es mi nem tudunk este menni sehova.Flora meg kicsi hogy rabizzuk vkire.Szopizik meg ejszaka tobbszor is.Haaat ez van...
2008. aug. 31. 15:52
Hát én nem ott élek, én nem is ismerek ott magyarokat..
2008. aug. 31. 15:46

Nem sok jelentkező van eddig. :(

Mit ír az ottani telefonkönyv?

2008. aug. 29. 14:17
Sziasztok!Nagyon orulnek ha felvennetek velem a kapcsolatot!3 honapja elunk itt es meg nem talalkoztam magyarokkal!!!Jelentkazzetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook