Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bugyipelenka? Használ ilyet valaki? Vélemények? fórum

Bugyipelenka? Használ ilyet valaki? Vélemények? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 7. 14:32

mi a liberot használjuk..ugyanolyan okból mint ti.:)


nekünk nagyon bevált. még mi is csak kézenfogva sétálunk, de már megáll ha kapaszkodik én úgy szoktam rá feladni...

a liberonak nagyon jó az oldalragasztója..

mi estére másikat használunk még, mert oldalt alszik, és sajnos hosszútávon kieresztette a pisit..:(

de imádjuk..:)

6. 83ff5144bd (válaszként erre: 3. - Canon01)
2011. szept. 3. 13:30
lehet,hogy van, de nem épp ez a kérdés... én a sajátomra szeretnék választ kapni...:)
2011. szept. 2. 20:48
Mi Little Walkerst használunk. A kisfiam 2,5 éves, és nagyon jó, mert ha kell, pillanatok alatt le tudjuk húzni. Kb. 1 éves kora óta ezt használjuk a megfelelő méretben, és még sosem volt baleset, nem csurgott ki semmi, szóval egy szavam se lehet rá :)
2011. szept. 2. 20:30
Mi nagyon szerettük.
2011. szept. 2. 20:23
Több fórum is van ilyen témában..,.
2011. szept. 2. 20:22
Mi most próbálkozunk.. mert a sima pelust letépi a bébi.. így nappalra bugyi pelust vettünk,Huggies-t.. a ragasztóját kicsit gyengének találom..sztem nem soká ezt is le tudja majd szedni,ha akarja... és még épp csak tipegünk,kézen fogva.. így feladni még érdekes 1 kicsit.. :D imbolygunk.. :) fekve meg.. ez ugye más mint a sima pelus... de megoldjuk...csak még fura...
2011. szept. 2. 20:19
Bugyipelenka? Használ ilyet valaki? vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook