Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Büfiztetés - cumisüveg fórum

Büfiztetés - cumisüveg (beszélgetős fórum)


7. 0adc8842b1 (válaszként erre: 3. - Tbbze)
2019. szept. 14. 08:19
Bababoltban is lehet kapni egyesével zárt kis tasakban. A tűvel való kiszúrás nagyon pici, akkor meg a baba nem tudja szívni annyira és elfárad. Annyira kell picit kivágni, hogy ne csöpögjön, de lehessen is szívni. Mint egy lencseszem. De etetésnél az üveget sem kell teljesen megdönteni, csak ahogy issza a baba. Folyamatosan adagolva.
2019. szept. 13. 12:54
Tommee Tippee
2019. szept. 13. 12:16

Nekem nem volt ilyen gondom egyik lányomnál se. De 2 ismerősömnek bukós refluxos sok levegőt nyelős babája volt. Nekik ez segített.


[link]

2019. szept. 13. 01:52
Unokamnak egy Anti Colic 260 Twistschake nagyon rekomendalom harom fele nagysagba gyarcsak 6 honapos kis unokamnak bevelt. Eddig csak szopizott most mar jön a többi proba etel .
3. tbbze (válaszként erre: 2. - 0adc8842b1)
2019. szept. 12. 22:26
Kivágtad? Nem inkább nagyon vékony tűvel kilyukasztottad? Gyógyszertárban vagy máshol is lehet kapni ilyen cumit?
2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. szept. 12. 19:27
Mikor nekünk kellett, vettem külön cumit és egy picit vágtam ki csak a hegyét és akkor nem tud egyszerre annyit szívni és nem kapkod be annyi levegőt. Tök mindegy a cumisüveg. Pici lyuk kell a cumi végére.Az a jó, ha büfizik és mielőbb kijön a levegő. Sőt én szoktam két-hárpm paskolás a hátára és akkorát tudnak büfizni. Egészségére.
2019. szept. 12. 15:01

Melyik cumisüveg vált be nektek?

Én Mamosat használok, de rengeteg levegőt szív tőle a babám. Az Aventest is kipróbáltam, de két korty után öntöttem át a tejet a Mamosba, mert egy ültö helyében büfizet de nem is akár hogyan.

Ráadásul a Mamosnak a formáját megszokta nem tudom hogyan fogad el egy másik formájut.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook