Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesti Kaáli kontra Dévai Intézet fórum

Budapesti Kaáli kontra Dévai Intézet (beszélgetős fórum)


7. Anikó8383 (válaszként erre: 4. - Primula35)
2012. jún. 28. 07:53
Szia. Én is a Szegedi Kaáliba jártam és váltani szeretnék! Te miért?
6. primula35 (válaszként erre: 5. - D1ed3fd954)
2011. aug. 22. 22:41

1 hete volt laparoszkópiám, ahol a hsg-t is megcsinálták.

Mind a 2 pvezetőm elzáródva.

Tavaly decemberben viszont még(!!!!) átjárható volt. Így mostmár csak a lombik maradt!!! )))-:

Köszi a segítséget, mindjárt bele is kezdek.....

5. d1ed3fd954 (válaszként erre: 4. - Primula35)
2011. aug. 22. 15:56

Szia!

Nálatok mi indokolja a lombikot?

Ha van kedved és időd esetleg átfuthatod a naplómat. Nem hosszú, és én is ezen két intézmény között tépelődtem.

2011. aug. 21. 18:20
Én a szegedi Kaáliba jártam, és váltani szeretnék. E két intézet között vacillálok.
3. Micra15 (válaszként erre: 1. - Primula35)
2011. aug. 21. 18:11

Szia!A Dévai intézetről nemigen van itt topik,de ezek vannak,esetleg olvass bele:


Akiknek még sosem volt pozitív teszt a kezükben, de sosem adják fel!!! :)


A Kaáli intézet


PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei


Lombik életre-halálra [cikk]


Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk!


Győri Kaáli Intézet infók


Az ára attól függ kinek milyen stimulációja lesz,és hogyan reagál rá.ez lehet 50eFt-160eFt is.+ az esetleges olyan vizsgálatok amiért fizetni kell.A Kaáliban is elvégzika vérvételeket is,de akkor azokért + fizetni kell.Amit lehet érdemes megcsináltatni a saját orvossal TB re.Hosszú a várólista,amíg vártok hasznos lehet leleteket beszerezni,hogy minden együtt legyen mire mentek.

Sok sikert!

2011. aug. 21. 18:10
Szia! Mi a Kaáliba járunk dr. Kováts Tímeához. Minden vizsgálati eredményt elfogadott máshonnan. Mi egyedül a kromoszóma vizsgálatot csináltattuk a Kaáliba, a többit TB alapon. Ez a vizsgálat egy vérvétel volt a páromnak és nekem összesen 24.000 ft volt. A várakozási időről annyit hogy mi december 6-án voltunk konzultáción és május 6-án volt az ET-m, de mivel évvége volt és már pénz sem volt ezért mindenképpen várni kellett a következő év költségvetésére. Nekem összesen 134.100 ft volt ebben benne vannak az injekciók, kromoszóma vizsgálat, konzultáció, ultrahang, hüvelykúp, plussz én még ittam fehérjeport is. Ha kérdésed van szívesen válaszolok.
2011. aug. 21. 18:00

Szeretnék tapasztalatokat kérni a két intézettel kapcsolatban. Mennyi a várakozási idő és mennyibe kerülhet egy IVF stimuláció gyógyszerezése???

Vérvételeket az intézetekben végzik-e vagy máshova kell elmenni levetetni??

Orvosok közül is kiket ajánlotok???

Köszönök minden hozzászólást!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook