Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesti babás találkozó, benne lennél? fórum

Budapesti babás találkozó, benne lennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
59. nyurmi
2011. júl. 25. 08:19
Nekem jó bármikor, a helyszínben igazodom Snido-hoz, Ő lesz az idegenvezetőm. :-) Csak az a baj, hogy annyira rossz időt írnak még a hétre és a jövő hétre is. Remélem nem ázunk el! :-) Esővédőm nincs, de ha lenne sem érne semmit, mert a rosszcsont kisfiam biztos megőrülne alatta. :-)
58. Kolli1987 (válaszként erre: 57. - 432d0af620)
2011. júl. 24. 20:44

Kár nagyon sajnálom. :(

Ezek szerint a héten egyáltalán nem jó?

A szülinaphoz jó szórakozást kívánok. :)

2011. júl. 24. 19:59
sziasztok! nekem az első ki fog maradni azt hiszem, utazunk, szülinapozunk a jövő héten, de a legközelebbire nagyon szívese elmegyek :-)
2011. júl. 24. 19:51
így van, mindenkit megvárunk csak mindenki máskor van fent így egyszerűbb ha amikor már tudod mikor jó beírod ...:)
2011. júl. 24. 19:13
Persze mindenkit megvárunk, hogy írjon. :)
54. Snido
2011. júl. 24. 18:45
Nekem bármelyik nap jó. Kopaszi gát vagy egyetemisták parkja. De a fórumindítót tényleg meg kellene várni, mit mond, nem?!
2011. júl. 24. 18:32

Akkor szavazzunk. Kinek jó a szerda?

Mlyik helyszínnel?

2011. júl. 24. 16:59

nekem még a szerda délelőtt belefér, aztán készülünk hosszú hétvégézni...szvl kedd vagy szerda jó nekem...


szavazhatunk erről is:DD

2011. júl. 24. 16:35

Most meg esik nálunk is az eső. Azt hiszem ebből nem lesz ma séta. :(


Akkor nekem mindegy hol leszünk. :)

Akkor mikor lesz a tali?

Baj lenne ha nem kedden lenne? Párom testvére bejelentkezett keddre. DE nem szeretnék lemaradni erről. :)

2011. júl. 24. 16:20

igen, ott van:) mind egy kupacban:P


nem voltunk:(((

homokozót építettünk helyette itthon,míg be nem zavart az eső:S

apa nagyon lusta ma vezetni:S pedig ha felkel a lányzó tuti ráveszem hogy ha csak a campiig is de menjünk valamerre!

2011. júl. 24. 14:31

Az allee az ami a 4 villamos végállomásán van?

Ha igen akkor mindegy mert gyakorlatilag mind itt van a közelben. :D

Szilvia voltatok kint a gáton?

2011. júl. 24. 14:01
Ropi! lehelről hamar leérsz metróval az üllőiig és onnan csak 3 villamosmegálló az egyetemisták parkja, 5 pedig az allee...talán időben kevesebb mint nekem:DDD
2011. júl. 24. 13:56

allee mögöttit is én mondtam :P

nekem az egyetemisták parkja is jó...elsőre mindegy, aztán majd felfedezünk újakat:PP


két-három megálló nekem már nem számít:)


szavazzunk kinek mik jók, lehet többet is írni!:))

nekem 1-1 szavazat:

-kopaszi gát

-egyetemisták parkja

-allee játszó

2011. júl. 24. 13:49

Igen de Szilvia arra kért minket, hogy legyen játszótér ahova az ő csemetéje is jól érezheti magát. Úgyhogy olyan helyekben gondolkodjunk ami azért így vagy úgy mindenkinek jó lehet.

Valaki mondat az ALLI mögötti játszóteret nagyon kicsi?

Az esetleg jó lenne mindenkinek?

45. Snido (válaszként erre: 41. - 432d0af620)
2011. júl. 24. 13:01

Nehogymá'! :)

Ha jól emlékszem te írtad az egyetemisták parkját...az neked jobb lenne? Ott van valami? Padok, ilyesmi? Vagy csak sétálgatni lehet?

44. Kolli1987 (válaszként erre: 43. - Papp Szilvia)
2011. júl. 24. 09:53

A 33as busznak is ott van megállója. :)

Nem rossz a hely csak az az út rész nem kellene.

Menjetek ki de nagyon jó kis hely.

2011. júl. 24. 09:18

én budáról úgy megyek hogy az új buda centernél szállunk le a 33asról(azt hiszem hengermalom út is a neve, mert az a kereszteződése), és onnan lehet besétálni, legalábbis régen be lehetett...ma felvetetettem menjünk ki és megnézük hogy onnan mehető e mert úgy nem kell sokat sétálni!

pestről a 103-as busz is ott tesz le a kereszteződésben(ez a kelenföldi erőmű utáni megálló)...

2011. júl. 23. 21:36
Ropimami neked hol lenne jó?
2011. júl. 23. 21:17
ugyan Én indítottam a témát, de a kopaszi gáttal szkeptikus vagyok, nekem nagyon messze van, de még gondolkodom rajta, nehogymá' lemaradjak. :-D
2011. júl. 23. 21:14

Sziasztok!


Voltunk kint a kopaszi gáton nagyon szép. Van játszótér is igaz kicsi de le van kerítve és van benne homokozó is meg hinta, csúszda hajó alakú mászóka is. Igaz a bejáradtól beljebb van kell sétálni. Ami nekem nem tettszett, hogy még oda Pestről hagyján mert két megállóra van a Ludytól de visszafele már messze van a hazavezető út. Vissza kell sétálni a Dombóvári utcához. :)

Ugyan van aluljáró ami nem tudom hova vezet mert tele volt csövikkel így nem mentünk le. De haza fele már ki is találtam, hogy hogyan lehetne haza jönni, bár aki jeggyel utazik annak plusz jegyet lehet, hogy el kell lőnie. Vissza fogok menni oda ahol leszálltunk Pázmány Péter sétányhoz ott felszállni a 103 buszra és egyet menni és ott átszállni a visszafele buszra. ( Akik Pest felől jönnének de akinek kell nagyon szívesen segítek oda találni. Rájöttünk azért nincs megálló, mert a busz előbb kanyarodik le hídra. Azoknak akik Buda felől jönnének azoknak Dombóvári utca vagy útnál kell leszállni és ott a járdán azon az oldalon maradva jobbra kell kanyarodni a Lágymányosi híd felé és ott nagyon hosszú egyenes út vezet. Vagy az a buszozásos dolog, hogy egy megállót megy tovább a 103-as busszal és a hídon átszáll a vissza buszra és akkor egyet vissza jön és a busz megállótól durván olyan 100 méterre van.

Arra is gondoltam vagy a busz megállóba találkozni vagy a bejáratnál van kopaszin belül van egy kávézó és ott ha esetleg nem tudnátok hol van pontosan a játszótér. :)

Az a jó, hogy a járni tanuló babák is tudnak menni mert szép füves és ami a legjobb egy darab kutyát sem láttam sétáltatni. :)

Talán kutyagumi mentes. Bocsi hosszúra sikerültem de hátha valaki nem tudja merre kell menni. :D

Várom a véleményeteket.

2011. júl. 23. 20:35

milyen volt a kopaszi??:)


az egy. park a petőfi híd budai hídfőjénél van a zp-vel szemben...ha pestről jösz akkor balra nézel és közvetlen a híd után van egy füves rész...ott van sztem...ott van egyetem, gondolom a köztes füves rész a park...

2011. júl. 23. 15:40

Hát az egyetemisták parkját nem tudom az útvonal tervezőbe megnézni mert nem mutatja. :(

Na sebaj ha valaki tudja legyen szíves írja meg most indulunk megnézni a kopaszi gátat hol lehetne az a tali. :D

37. Papp Szilvia (válaszként erre: 35. - Nyurmi)
2011. júl. 23. 07:51
:DDD
2011. júl. 22. 16:43
:D
35. nyurmi
2011. júl. 22. 16:38
Szilvia az én fiam még csak 11 hónapos, de felér 3 kislánnyal. Valószínű én is rohangálni fogok utána, ha megunja a babakocsit, bár még csak segítséggel megy, de mászva néha gyorsabb, mint én kétlábon. :-)
2011. júl. 22. 15:28
Akkor holnap szét nézek arra, hol lehetne ilyen baba mama klubbot összehozni. :)
2011. júl. 22. 14:58
:))) oké:))
2011. júl. 22. 14:54

Esetleg ha találnánk valami zárt teret? Ahol ő is szabadon mehetne?

Mert most ez jutott eszembe. Holnap megyünk ki párommal megnézni mi van ott mert még mi sem jártunk ott. :D

2011. júl. 22. 14:42
amúgy nekem a délelőtt jobb,mert jövőhét pénteken megyünk pihenni és a délutánok az urammal már kezdenek sürűsödni mikor mit kell intézni...
2011. júl. 22. 14:41

kopaszin rég jártunk,utána nézek nincs e elkerített játszó:P


sajna a lányom már nem köti le szimpla játék a kezében...inkább a ti babáitok sorba szépen:))) de nem bántja őket csak nézi és a lábukat simogatja szépen szerencsére:DD

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook