Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten van valahol Oriflame üzlet?(Ahol személyesen lehet vásárolni.) fórum

Budapesten van valahol Oriflame üzlet?(Ahol személyesen lehet vásárolni.) (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 31. 10:09
Oriflame-es bolt nincs, csak szépségtanácsadókon keresztül lehet vásárolni. Viszont abból elég sok van, és nekik is érdekük, hogy készségesek legyenek, szerintem nem nehéz ilyet találni.:)
2010. jún. 23. 12:31
Oriflame bolt, tényleg jó lenne, mert sokkal egyszerűbb lenne beszerezni a termékeket. Én az utóbbi egy évben két "szépségtanácsadó"-val is próbálkoztam, de nem hogy házhoz nem hozták (amit mondjuk nem is vártam el), de meg se rendelték az általam kért termékeket. Szóval, tényleg jó lenne a bolt, de nem tudok róla, hogy lenne, Avon viszont tényleg több helyen is van már.
2010. jún. 7. 16:38

Szia Tamicica!

Írtam Neked egy privát üzenetet, talán nem vetted észre. Kérlek válaszolj! :)

Köszönöm :)

2010. máj. 15. 14:58
Nálam elérhető minden, ha szüksége van vkinek vmire. Cegléd és Budapest viszonylatban.
5. Adryca (válaszként erre: 4. - Filózó)
2010. márc. 29. 12:24
Nagyker van, de üzlet szerintem nincs. Én mindig rendelek és házhoz hozza nekem akitől rendelek, de most már én is beléptem. :)
4. filózó (válaszként erre: 3. - Ivett86)
2010. febr. 14. 13:02
mármint oriflame?
2010. febr. 14. 12:43
A blahánál is van,a gyógyszertár körül.. (ha jól emlkészem!)
2010. febr. 14. 12:38
Az Avonnak például a pesterzsébeti tescoban van.
2010. febr. 14. 12:35
Budapesten van valahol Oriflame üzlet?(Ahol személyesen lehet vásárolni.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook