Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten van olyan turkáló, ahol találok futónacit, felsőt, futókabátot? fórum

Budapesten van olyan turkáló, ahol találok futónacit, felsőt, futókabátot? (tudásbázis kérdés)

6. emagdi (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2014. febr. 1. 19:56
kimondottan ilyet én még nem láttam (persze attól még lehet, hogy van). olyan szokott lenni, hogy pl focis mezek külön állványon vannak, de szerintem az is csak ilyen szezonális, ha épp sok mezük van valamiért, akkor külön rakják. de sportsarkot még nem láttam, pedig jó lenne :)
2014. febr. 1. 19:39

Ahol eddig laktam, ott volt 2 turi, abban volt 'sportsarok'. Futó-, bicajos ruhákkal, cipőkkel.

Innen gondoltam, hogy hátha;-)

2014. febr. 1. 19:13

hát a turkálókban az a szép, hogy pont nem lehet megmondani, hogy mi az aktuális kínálat:)

mindegyikben szokott néha lenni ilyesmi cucc, de hogy MOST pont van-e, vagy milyen, vagy a te méreted-e... hát ez elég lutri :))

sajnos az van, hogy menni kell, nézni kell, aztán azt venni, ami épp van és jó. célirányosan nagyon nehéz vásárolni, főleg ilyen speciális dolgot.

3. syria (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2014. febr. 1. 17:58

Szerintem bármelyik turkálóban találhatsz ilyesmiket.

Azért turkálók. :) Csak legyen időd túrni!

2014. febr. 1. 17:53
futóturi?
2014. febr. 1. 17:45
Budapesten van olyan turkáló, ahol találok futónacit, felsőt, futókabátot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook