Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten jó nőgyógyászt keresek, aki jártas meddőségben is! fórum

Budapesten jó nőgyógyászt keresek, aki jártas meddőségben is! (beszélgetős fórum)


2011. jan. 20. 20:47

Szia igen!! :)))

Köszönöm!! :)))

6. frutty (válaszként erre: 5. - 1f90b5384f)
2011. jan. 20. 20:33

irtam privibe.

ha többet szeretnél tudni irj,,

5. 1f90b5384f (válaszként erre: 4. - Orsi86)
2011. jan. 20. 20:31

igen.. sajnos nincs jó véleményem az orvosokról!

le sem sz...ják, hogy mi van az emberrel! :(


jahjjj már mindjárt négy hónapos! :))

kis pöttöm manó! :D

de jóóóóó!!

hát igen... én is sokszor elkeseredek! :((

tudod lassan már 28 éves vagyok! :(((

és hát.. én sem leszek fiatalabb! :(

jó lenne haladni a babadologgal!

már alig várom, hogy a kezembe fogjam a kétcsíkos tesztet! :))))

aztán a babánkat!

4. Orsi86 (válaszként erre: 3. - 1f90b5384f)
2011. jan. 20. 20:28

Sajnos tudom mit érzel:( Én is nagyon sokszor voltam elkeseredve, mert hiába fizettem az orvosoknak (nem is keveset) ki sem akartak vizsgálni. Az indok az volt,hogy csak a harmadik vetélés után vizsgálnak.

Nekem is nagyon negatív a véleményem az orvosokról. A második terhességemnél pl. egy dietetikus szakember + egy nőgyógyász mondta, hogy inzulinrezisztenciám van. Hónapokig éltem ebben a hitben mire kiderült,hogy semmi bajom.


Már lassan a negyedik hónapban vagyunk. :)


Szívből kívánom,hogy hamarosan te is átéld ezt a csodát!:)

3. 1f90b5384f (válaszként erre: 2. - Orsi86)
2011. jan. 20. 20:19

Szia! ÓÓÓóó.. sajnálom nagyon!!! :(

De akkor már ott van a pocaklakó! :)))

Mennyi idősek vagytok? :)))))


igen.. már másfél éve! eddig semmi! :(((

és már nagyon unom, hogy állandóan csak továbbküldenek, vagy azt sem tudják mit kéne csinálniuk!

pl. az endodoki nem tudta, hogy csak ő adhat beutalót pajzsmirigy uh-ra! :-O milyen szakorvos az ilyen?? már bocsánat!!! :S dühös vagyok nagyon!

:((

2011. jan. 20. 20:13

Szia!

Nekem 2 vetélésem volt:( Senki nem találta az okot vagy nem is foglalkoztak velem. Aztán találtam egy dokit aki beállította a hormon szintem és most újra állapotos vagyok.:) Ti régóta vártok egy babára?

[link]

2011. jan. 20. 18:38
Sziasztok! :) Jó nőgyógyászt keresnék Budapesten, aki jártas meddőségben is. Kórházi rendelés is érdekel, nem csak magánrendelő. Segítségeteket köszönöm!!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook