Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesten jó közlekedéssel kertes házat hol építsek? fórum

Budapesten jó közlekedéssel kertes házat hol építsek? (tudásbázis kérdés)


12. vikasz
2010. jan. 9. 23:20

18. kerület, Pestimre. Nyugis hely, rengeteg busz jár erre és sok eladó telek, vagy ház van. Kb. 20 perc busszal a kék metró. Suli, ovi, bölcsi van bőven.

Bevásárlásra itt az M5 melletti két hipermarket, vagy Vecsés kb. 10 percen belül.

Ja és fölöttünk nincs légifolyosó. Viszont érdemes a Nagykőrösi úttól távolabb lakni, mert ott vonat is jár.

2009. ápr. 3. 16:36

köszönöm

várok még további ötleteket :)

2009. ápr. 3. 00:11
68-as busz végállomása Kőbánya-Kispest metróvégállomás.
2009. ápr. 2. 23:02

a XV. kerületben vannak eladó telkek is , de elég sok bontandó házas telek is van.

A közlekedése elég jó, főleg az Újpalotai résznek. És itt megy keresztül az M3-as, befelé a Hősök teréig

8. g1977g (válaszként erre: 7. - 3a0842d373)
2009. ápr. 2. 21:48
A Helikopter lakópark nagyon gáz, fölötte megy a repülőknek a légifolyosó. Több rokonom lakik a XVII. kerületnek azon a részén, és folyton panaszkodnak. Én 28 évig rákosligeten laktam, nagyon szerettem.
7. 3a0842d373 (válaszként erre: 6. - 489b5f4939)
2009. ápr. 2. 21:34

nincs átszállás, elég egy busz. Korábban a 68as volt, most talán 168ra változott. konkrét üres telekről nem tudok, de nem is járok VEVŐ-szemmel.

Vagy a XVII.ben nézd meg a Helikopter lakóparkot. ott még van parcellázásra váró telek, de nem tudom, hogyan lehet onnan a kispesti metróhoz tömegközlekedni :( Talán nem átszállással. Ezt pedig a Helikopter út mellett kell keresni.

6. 489b5f4939 (válaszként erre: 5. - 3a0842d373)
2009. ápr. 2. 19:46

Nem hangzik rosszul! :-) Párom mindenképp a 0-ról szeretné kezdeni, szóval először telket vennénk... A munkánk viszont Pesthez köt, páromnak kötetlen a munkaideje, mindenképp gyors közlekedés kell nekünk, főleg neki, aki nem úgy dolgozik, hogy reggel bemegy a melóhelyre és este meg hazajön.

Próbáltam nézni útvonalat, hogy ez merre van, mert nem nagyon találtam. Kossuth nyomdánál még át kell szállni egy buszra. Szóval a Kőbányai metró végállomástól két busszal kell menni? Ha igen, akkor szerintem Páromnak már messze lenne. Az a baj a kertes házzal, hogy nem lehet a város közepén :-)

5. 3a0842d373 (válaszként erre: 2. - 489b5f4939)
2009. ápr. 2. 19:30

Kőbánya-kertváros?

X. kerület széle, de egyfajta zárt terület. Keresd a térképen a Hárslevelű utcát. Ez a "főutca":)

Aki elment innen, mindenki megbánta és visza is jönne. Eladó lakás és félkész házak is vannak.

Mi szeretjük a környéket. Ovi, suli helyben, Baumax,T.sco, benzinkutak 1-2 km.

Nyáron olyan, mint egy nyaralóövezet. Gyereksikongás, biciklis gyerekek, ja és 2 játszóterünk is van.

Kérdezz, ha még érdekel valami :)

2009. ápr. 2. 18:57
Köszönöm a tippet, nekem 3 rokonom is él ott, de ketten panelban laknak, a harmadik meg téglaépítésű házban. Kb. Óbudán merre gondoltad? Mert ugye én arrafele nem láttam. A megközelítése tényleg nagyon jó!!!
2009. ápr. 2. 18:47
Óbuda. Hát építeni nem tudom hova lehet, de kb 20 perc a nyugati, itt az Árpád híd, HÉV, Villamos, metro, autóval is minden közel van. Itt az Eurocenter, Flórián... bár inkább csak kíjebb vannak kertes házak. Én a 16.ker-ben laktam kertes házban, ott szinte csak az van, bár ezek a ker-ek messzebb vannak a belvárostól.
2009. ápr. 2. 18:33
Kertes házat szeretnénk, először a telket kéne megvenni, csak nem tudom hol. Én mindenképp Bp-en szeretnék maradni. Mely kerületekkel érdemes próbálkozni? Iskola, nagyobb bevásárlóhely a közelben, kb. ennyi lenne a feltétel. Lehetőleg a belvárostól ne két órára legyen!
2009. ápr. 2. 18:32
Budapesten jó közlekedéssel kertes házat hol építsek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook