Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesten hol tudok supinált/döntött talpú téli cipőt a fiamnak? Hol van választék? fórum

Budapesten hol tudok supinált/döntött talpú téli cipőt a fiamnak? Hol van választék? (tudásbázis kérdés)


10. bdioda
2012. okt. 29. 18:31

Köszönöm szépen Nektek is! Egerben élek egyébként :)

Még nem tudom a holnapi pontos útvonalat, egyeztetni kell a sofőrrel ööö, azaz férjemmel is :)

2012. okt. 29. 18:23

Szia!


Varázstappancs Gyerekcipő, a Retek utcában, a Mammut-tól nem messzire. Én ott szoktam supi cipőt venni a fiamnak, van Szamos, és Salus.


[link]

2012. okt. 29. 18:00

Szia!

Pesten nem tudok, de ha nem pesti vagy, hátha a környéken laksz.

Esztergomban van egy nagyon jó bolt, én mindig ott vásárolok a gyereknek.

Tavaly vettem brutál áron egy cipőt, azt mondta az eladó, hogy kora ősztől egészen nyárig hordhatja, nem izzad bele a lába melegben, a hidegben pedig úgy viselkedik mint egy bundás téli cipő.

Éppen most akarom feltenni a jófogásra, mert sajnos kinőtte a gyerek. Az eredeti ára 16 ezer forint volt, de megérte. CSak sajnos ugye egy szezon alatt kinövi.

2012. okt. 29. 17:35

Köszönöm, gugli nekem valahogy ebben a kérdésben nem volt a barátom :)

Meg is találtam a linkek alapján két boltot, Tökmag és Csibecipő, remélem, találunk cipőt a fiamnak.

Még egyszer köszönöm a segítséget!

2012. okt. 29. 17:18
2012. okt. 29. 17:15
2012. okt. 29. 17:14
2012. okt. 29. 17:12
2012. okt. 29. 17:03
Sziasztok! Holnap a fiammal a fővárosba megyünk és ha már ott vagyunk, jó lenne neki beszerezni téliesített döntött talpú cipőt, mert ahol mi lakunk nem nagy a választék. Hová menjünk, mit tanácsoltok? Köszönöm szépen!
2012. okt. 29. 17:02
Budapesten hol tudok supinált/döntött talpú téli cipőt a fiamnak? Hol van választék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook