Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesten hol találok kisebb bútorboltot? fórum

Budapesten hol találok kisebb bútorboltot? (tudásbázis kérdés)


10. nefaria (válaszként erre: 9. - E022bedc06)
2014. febr. 14. 09:33
Persze :) [link] Sziú Bútor Kft, 16. ker Újszász utca, meg van bemutatótermük a Kerepesi-Keresztúri út sarkán az üzletházban. Én meg voltam velük elégedve, jó szívvel tudom ajánlani.
9. e022bedc06 (válaszként erre: 6. - Nefaria)
2014. febr. 13. 21:46

Nekünk sem tetszenek az áruházas bútorok, én sem tartom őket hosszú távra valónak.


Esetleg kérhetnék elérhetőséget, aki nektek csinálta a bútort? Vagy esetleg honlap?


Előre is köszönöm :)

2014. febr. 13. 21:44

Tudom, hogy nem teljesen fog passzolni. De gondoltam hát ha találok valami hasonlót :) Semmi minta nincs a mostaniban, teljesen sima lap. A legolcsóbbat választottuk :D Úgy is totál másik falra akarom rakni, nem a meglévő mellé.

De lehet pont nem jó asztalost fogtam ki, lehet megyek még egy kört :)

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - E022bedc06)
2014. febr. 13. 21:35
De ha most máshol veszel valamit, akkor nem fog passzolni a meglévőhöz. Én keresnék inkább egy olcsóbb asztalost. (Egyébként régebben itt is keresett valaki a férjének asztalos munkát.)
2014. febr. 13. 21:34

Mi tavaly körbejártuk az összes konyhás "áruházat" (kika, ikea, rs, még a fredikonyhát is megnéztük, kár volt :) ) de arra jutottunk, hogy sokkal jobban járunk ha készíttetünk. Olcsóbb is lett (! a legdrágább a kika volt asszem), és egyedi igényeinknek megfelelő. Egy kerületi (16.) bútorkészítő, bútorlapszabász csinálta, rengeteg mintából lehetett kiválasztani a lapokat, kilincseket, anyámkínját.

Aztán ők csinálták utánna még a gardróbszekrényt is (egy egész falat építettünk be, tolóajtóval), ez is kevesebbre jött ki, mint pl. az Ikeás.


Az Ikea-s bútorok egyébként nekünk sose jöttek be, mind hamar tönkrement. Én nem vennék ott konyhabútort, hiszen azt eléggé tudod strapálni.

5. e022bedc06 (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2014. febr. 13. 21:32
Én is asztalossal csináltattam a szekrényt a konyhába. De kezdem kinőni, és szükségem lenne még szekrényre. Ezt vidéken csinálta egy asztalos, de sajnos már nincs lehetőségem vele csináltatni ezt a kis kiegészítést, így kértem itt Pesten ajánlatot asztalostól, akit egy ismerősöm ajánlott, hát majd le estem a székről. Olyan munka díjat mondott, hogy kb ennyiből csinálták meg az egész konyhába a szekrény soromat :D És akkor még anyag árat nem számoltam, mert az ugye attól függ, mit választok. Ezért gondoltam, hogy próbálok keresni valaki kisebb boltot.
4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - E022bedc06)
2014. febr. 13. 21:26
Amiket készen láttam konyhaszekrényeket, szinte mindnek nagyon kicsi volt a mélysége. Én mindig csináltattam a konyhába a szekrényeket. Jobb a helykihasználás, és olyan lesz, amilyet szeretnél. Bár valószínűleg nem lesz olcsóbb, mint a készen kaphatóak.
3. e022bedc06 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2014. febr. 13. 21:22
A konyhába 3 db "dobozos" szekrényt. Itt azon van a hangsúly inkább, hogy darabosan tudjam megvenni. Néztem az ikeában is, de nem találtam annyira strapabírónak sajnos.
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - E022bedc06)
2014. febr. 13. 21:19
Nem biztos, hogy a kisebb az olcsóbb. Mit szeretnél venni?
2014. febr. 13. 21:08

Vidéken nagyon sok kisebb bútor boltok vannak, ahol olcsóbban lehet bútor venni, mint pl a nagy áruházakban. Pesten hol találok ilyeneket, ha van egyáltalán?

(nem olyanokra gondolok mint az ikea,kika,yisk, stb..) Akár NoName is megfelelne:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook