Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesten - elsősorban a 3. kerületben- melyik állatorvoshoz jártok, ill. kit ajánlanátok? fórum

Budapesten - elsősorban a 3. kerületben- melyik állatorvoshoz jártok, ill. kit ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


4. Perla del Mar (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2015. nov. 21. 22:42
Ne ide ne! Gyerekkori kutyás barátnőm itt dolgozik asszisztensként és mesélte mit művelnek a kulisszák mögött a kollégái! SEMMIKÉPP ne hagyjátok ott egyedül vizsgálatra az állatot.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Irenkebadics)
2014. ápr. 25. 20:15

Személyesen nem ismerem:


[link]

2. 48e73fb089 (válaszként erre: 1. - Irenkebadics)
2014. ápr. 25. 19:59
Számomra - és kutyám számára - a Lehel úti állatkórház a nyerő. Alaposak, és minden vizsgálatról, beavatkozásról teljeskörű tájékoztatást adnak írásban, és számlát is. Itt a kerületben az egyik állatorvos (nem a San-Marco utcaiak) szerint sérve van a kutyámnak, és megműtetné, egyben az ivartalanítást is elvégezné. (12 éves kutyán). (Ja, számlát sem kaptam, meg leletet sem a kutya állapotáról) Na akkor vittem a Lehel útra, a sérvnek mondott valami az emlőduzzanat volt álvemhesség miatt. És nem javasolták a 12 éves kutya ivartalanítását.
2014. ápr. 25. 19:44

A San Marco utcai rendelőben jártunk, két doki rendel. Mind a kettő mást mond a kutyámmal kapcsolatosan. Nem tudom, hogy mitévő legyek.


Egy csomót találtunk a hasán, az egyik doki szerint elrákosodhat, a másik szerint egy zsírcsomó, akár írásba is adja, nem kell hozzányúlni, a másik műteni akarja minél előbb. Az egyik szerint az az altató-ábresztő páros megterheli a szervezetet, a másik szerint épp ez nem terheli meg. Stb.


Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook