Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten ajánlanátok ügyes intim kozmetikust? fórum

Budapesten ajánlanátok ügyes intim kozmetikust? (tudásbázis kérdés)


8. calendula88 (válaszként erre: 7. - Cs.Anita)
2013. jún. 14. 11:34
Köszi!:) Ez nagyon szimpi.
7. Cs.Anita (válaszként erre: 5. - Calendula88)
2013. jún. 1. 07:41

A nyugatinál a Visegrádi utcában van a Kleopátra szalon. Cukorpasztával dolgonznak, nagyon gyorsan és bármikor mehetsz, akár korán reggel, akár későn este. Iszonyatosan igazodnak az emberhaz. Én Katához járok, már jóideje. Sztem ő a legjobb ott. Jahh és ami nemutolsó h olcsóbb mint a töbi helyen.

(vicc de 2009-ben többet fizettem a kozmetikában máshol, mint ma 2013-ban a visegrádiban)

6. michelle.r (válaszként erre: 5. - Calendula88)
2013. máj. 31. 22:53
Mennyivel egyszerűbb lett volna ezzel kezdened ;) II.ker Bimbó út?
2013. máj. 31. 19:10

Sziasztok!


Köszönöm szépen.:) Nagyon aranyosak vagytok de ezek pont elég messze esnek Tőlem.:/ Én a 3.kerületben lakom.

4. f789b2b5d6 (válaszként erre: 1. - Calendula88)
2013. máj. 31. 18:48

15.kürület Szilas park 44. fsz. 2. AngelFace kozmetika (A pólus center melletti-részben- új építésű lakóparkban ) Anita!

Nagyon ügyes, nagyon kedves, és kizárólag Cukorpasztát használ intim gyantára, ami a lehető legjobb anyag! ( és amit nagyon kevesen használnak sajnos még Budapesten is... )

2013. máj. 31. 18:36
Lilianum Kozmetika. Csak ajánlani tudom, egy nagyon tündéri lányé a szalon, aki a legjobb a szakmájában. Rendkívül elhivatott, és olyan kisugárzása van, hogy rögtön gyönyörűnek érzed magad, ha a kezei közé kerülsz!!!! :)
2013. máj. 31. 18:35
Én tudok egyet a Petőfi híd pesti hífőjénél, ha az jó.
2013. máj. 31. 18:32
Valaki ajánlana nekem egy ügyesen dolgozó intimgyantás lányt? Sose gyantáztattam még "ott" de most rászántam magamat. Viszont nem tudom hova menjek.:/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook