Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapest VIII. kerületi körzeti orvosi rendelő címét tudja valaki? fórum

Budapest VIII. kerületi körzeti orvosi rendelő címét tudja valaki? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 30. 17:01
A Szentkirályiba én nem mennék,mert tesóm ott volt és olyan barbárok voltak,hogy utána el kellett mennie egy maszek fogorvoshoz..
6. davider (válaszként erre: 5. - Schmetterling89)
2009. szept. 30. 11:30
nem tudom ,hogy körzeti-e ott tui van ügyelet szerintem ott vannak a körzetik is nincs teloszám???
5. schmetterling89 (válaszként erre: 4. - Davider)
2009. szept. 30. 11:23
De ez körzeti orvos? Mert amit mi néztünk szentkirályiba, az ilyen maszek valaminek tűnt és ott kell fizetni röntgenért is. Nekem a körzeti címe kéne.
2009. szept. 30. 11:13
a röngent nem tudom van-e de keressd meg a szentkirályi utcai cimet és ha van teloszám hivd fel tuti kell lenni röntgennek is.
2009. szept. 30. 11:12
Szentkirályi utcában van hány szám azt nem tudom
2009. szept. 30. 11:12
VIII. kerület, elírtam, bocsánat!
2009. szept. 30. 11:11
VII. kerületben a körzeti fogorvosi rendelő címét meg tudná mondani valaki? Mert a neten keresgélés egy kudarc, szerepel vagy 500 cím, és nem tudom most akkor hová is kéne menni. Meg még az érdekelne, hogy van-e ott fogászati röntgen. Sürgős lenne, előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook