Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Budapest belvárosban melyik edzőtermet ajánljátok? fórum

Budapest belvárosban melyik edzőtermet ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


10. emagdi (válaszként erre: 9. - Cb0ea84334)
2016. máj. 4. 21:31

szerintem az nagyon jó hely.

az első alkalom ingyenes.

2016. máj. 4. 18:39
Köszönöm szépen...egyenlőre meg nézem a life a nyugatinál az tőlem kb 15 percre is van ...és ha nem az igazi akkor megyek tovább:)
2016. máj. 2. 12:30

egyébként a legtöbb helyen van próbalehetőség, vagy ingyenes az első alkalom, vagy kedvezményes árú.

az a legjobb, ha megnézel több helyet, és eldöntöd, neked melyik szimpatikus.

7. emagdi (válaszként erre: 4. - Cb0ea84334)
2016. máj. 2. 12:29

hiába nagy egy terem, esténként általában minden tömve van, szóval esélyes, hogy várni kell, vagy alkalmazkodni másokhoz. viszont ha tudsz esetleg napközben menni (amikor az irodai dolgozók általában dolgoznak), akkor ezek sem zsúfoltak.


nagy és jól megközelíthető mondjuk a life1 (corvin pláza mögött, illetve a nyugatinál), vagy ahol MINDEN van: cutler a lurdy házban. (ez utóbbi jóval olcsóbb is, mint mondjuk a life1, vagy az alább ajánlott oxygen)


mammutban a lite wellness kicsi, de jó helyen van. vagy ha még a mom park is belvárosnak számít, akkor az mellett az f and m.


de persze ez nagyban függ attól, hogy tényleg neked mik az igényeid, milyen típusú helyet kedvelsz, milyen embereket. :) meg persze hogy mennyire számít a bérlet ára.


vagy az is megoldás, ha konkrétan személyi edzőt keresel (ajánlás alapján), és oda mész, ahol ő dolgozik.

6. 0dfcfa504e (válaszként erre: 5. - 0dfcfa504e)
2016. máj. 2. 12:17
Azon belül is a Fáy utcai.
2016. máj. 2. 12:16
Oxygen wellness
2016. máj. 2. 11:32

Tisztában vagyok vele hogy minden sarkon van majdnem de én mint irtam tapasztalatokra lettem volna kiváncsi.

A belsőbb kerületekben tömegközlekedéssel jól meg közelíthető helyen elsősorban.

Személyi edzőt is keresek és olyan termet ami nagyobb és nem kell sorrba állni egy egy gépnél...

2016. ápr. 21. 20:30
egyébként kb minden sarkon van egy edzőterem, szóval van választék bőven:)
2016. ápr. 21. 20:30

ha van rá lehetőséged (munkahelyeden v ismerősön keresztül), válts ki all you can move kártyát ( [link] mert ezzel több helyre is tudsz járni.


egyébként milyen jellegű termet keresel? mennyire legyen modern, mennyire legyen divatos, mennyire legyen nagy, mennyire lehet drága, termen kívül szeretnél-e csoportos órákat, legyen-e cross-os rész, és hasonló igények :)

ja, meg hogy hányadik kerületek jöhetnek szóba, és tömegközlekedéssel legyen inkább jó, vagy ha autóval jársz akkor a parkoló fontosabb?

2016. ápr. 21. 19:01

Most költöztem Budapestre és edzőtermet keresek de kicsit elvesztem a sok ajánlat között...jó lenne ha valaki személyes tapasztalatait megosztaná velem illetve ha valaki most szeretne elkezdeni járni és szeretne csatlakozni irjon bátran ;)


Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook