Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budán, II, XI, XII. kerületből keresnék megbízható, jó fodrászt! Segítenétek? fórum

Budán, II, XI, XII. kerületből keresnék megbízható, jó fodrászt! Segítenétek? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 24. 07:35
Köszi!
2011. máj. 20. 17:25
Én ajánlottam volna egyet, aki szakmailag nagyon jó, csak sajnos volt egy sztori, ami miatt nem járok hozzá többet. Húszezressel fizettem (6000 körül volt a díj), vissza is adott belőle, elmentem. Pár perc múlva elkezdett hívogatni, hogy ő nem találja a húszezrest, és biztos nem is adtam oda neki, hanem visszatettem a pénztárcába a visszajáróval együtt. Persze szó sem volt ilyenről, ő mégis gyanúsítgatott. Pár hónap múlva újra elmentem hozzá (hiszen nekem tiszta a lelkiismeretem), és kérdeztem, hogy megtalálta-e a húszezrest. Nem - mondta -, és halkan hozzáfűzte, hogy "talán nem is volt mit keresni" - vagyis továbbra is úgy hitte, hogy lenyúltam a pénzét. Azóta tényleg nem mentem hozzá többet. Pedig ő szakmailag jó volt.
2011. máj. 20. 17:04
Ezek szerint nem:(
2011. máj. 20. 16:41
Budán, II, XI, XII. kerületből keresnék megbízható, jó fodrászt! Segítenétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook