Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budafoki, budatétényi anyukák fórum

Budafoki, budatétényi anyukák (beszélgetős fórum)


2013. szept. 23. 12:03

Szia!


Mi páran itt vagyunk: [link]

Csatlakozz, ha van kedved! :)

2013. szept. 19. 15:34

Sziasztok nem tudom mennyire aktív még az oldal, de azért egy próbát megér :)

Lehet, hogy a közeljövőben mi is költözünk a XXII. kerületbe. Jelenleg Budafok/Budatétény környékén nézegetünk lakásokat. Tudnátok mesélni kicsit a környékről. Vannak-e jó óvodák a környéken, házi/gyermek orvosok? Van egy majdnem négy éves és majdnem 8 hónapos fiam.


Szép napot

Anikó

11. kookai
2013. jún. 8. 13:52
Sziasztok! Nincs kedvetek osszehozni igy mar a joidoben egy baba- mama talit? :-)
10. melcsi21 (válaszként erre: 9. - F4c7abe77f)
2013. máj. 19. 09:07

Imádom a gyerekeket, úgyhogy örülök, hogy vannak. 3 volt tervezve, de a végére dupláztunk :-), nem baj legalább a nemek aránya nem változott. Néha azért égnek áll a hajam, de szerencsére a párom próbál sok mindent levenni a vállamról. :-)

Nálatok is biztos összejön majd a húgi is :-)

2013. máj. 18. 22:38

Örülök, hogy vagyunk azért páran a környékről! :)

melcsi21 nem semmi, hogy bírod energiával ennyi kis gézengúzzal? Ráadásul ikreid is vannak,wow! Ez nagyon ritka :)


kookai hova jártok a lányokkal a környéken?

Mi is szeretnénk (majd) még egy kislányt, remélem összejön :)

2013. máj. 18. 17:11
Sziasztok! Én is Budatétényi vagyok most már 5 hónapja, amúgy Budafokon laktunk. Én is a Campona közelében lakom. Nekem 4 gyermekem van. János 6,5 éves, Melinda 4,5 és 18 hónaposak lesznek a hónapban az ikreim. Mivel nemrég költöztünk én is szeretnék ismerkedni közelben lévő anyukákkal.
2013. máj. 18. 16:35
Szia! Ket kislanyom van, mi a Camponatol nem messze lakunk... :-) Igen, reszben mar visszamentem dolgozni, mivel eleg sokat voltam itthon mar. :-)
2013. máj. 17. 11:25

Szió!


Nem ismerem még annyira a hoxát, most néztem, hogy írtál a fórumra, úgyhogy bocsánat, hogy csak most válaszolok, de örülök, hogy még itt vagy, reméljük többen is leszünk, bár ezen a környéken mintha kevés anyuka lenne! :))

Barosson lakunk a számozott utcáknál. Lorka lányom lassan féléves lesz. :) Hány gyerkőcötök van? Otthon vagy még, vagy vissza tudtál menni dolgozni?

2013. máj. 15. 19:40
Sziasztok! Vagyok meg, csak azt hittem mar meghalt a forum! :-) Nekem mar nagyobb 1,5 eves a kisebb lanykam is.... Ti merre laktok?
2013. máj. 14. 11:17
Sziasztok! Látom régen nem járt erre senki, de azért írok, hátha :) Én budatétényi vagyok, féléves lesz a kislányom. Szép napot nektek!
2012. aug. 17. 18:49

Sziasztok!


én budafoki kisgyerekes anyuka vagyok.


Lánykám 11 hónapos, de nem nagyon találok neki itt a környéken semmi elfoglaltságot: ( a játszóra szoktunk lejárni, de valami fejlesztő dolog is jó lenne. Ráadásul itt a játszókon sincs sok játék, és az se igazán kicsiknek való : (


Tud valaki valami jó helyet itt a környéken?

2012. márc. 2. 21:00

Budafokrol bocs.

:-)

2012. márc. 2. 20:58
Sziasztok! En budatetenyben lakom es szeretnek ismerkedni kozelben lako Anyukakkal, Kismamikkal.Budadolrol, Diosdrol,Erdrol van itt valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook