Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Búcsúajándék fórum

Búcsúajándék (beszélgetős fórum)

2010. máj. 23. 15:37

Minden attol fugg mennyi penzt tudsz az ajandekra szanni ?

Aztan ugyessen ki kell puhatolnod hogy , mi az amit szeret/szeretne mert nincs rosszabb a felesleges ajandektol , azt az ember ugy is csak a sutba dobja !

2010. máj. 23. 15:22
Szerintem egy falióra megtenné nem egyszerűre gondolok.
2010. márc. 12. 21:09

Lehet kapni (nálunk gyógynövény, vagy lakberendezési boltban) faragott elefántot, budhát, teknőst.

Szerintem még ha nem is hissz a jelentésében, akkor is kedves emlék, és "párszázas" ajándék.

Én volt kollégáimtól kaptam 12 db különböző elefántot.

Most számoltam meg, eddig a létszám nem érdekelt, de mindegyiket eltudom mondani kitől kaptam. Mindegyik egy kicsit más.

7. Molyka (válaszként erre: 6. - F77a773716)
2010. márc. 12. 21:09

Akkor nemtudom. :) Egy toll amibe gravíroztatszi is jó szerintem, vagy ha olyasmit nem akarsz, akkor szoktak adni kristályutaánzatból cukorkatartót, vagy valami készletet...

Vagy ha tudsz képet csinálni a munkatársakról, amin ő is rajta van, akkor lehet csináltatni naptárat is.

2010. márc. 12. 21:05
Sajnos nincs sok közös képünk, pedig ez nem lenne rossz.
5. Molyka (válaszként erre: 4. - F77a773716)
2010. márc. 12. 21:02
Ha vannak közös fotók, vagy tudsz szerezni olyan képeket, ami róla készült munka, kirándulás közben, tehát ami köthető hozzád és a munkájához, akkor egy fotóalbum jó lehet.
2010. márc. 12. 20:57

Jó ötlet, bár tény hogy valami jelképesebbre gondoltam.

Leginkább azért, mert még 4 másik kolléganőmnek kell valami ajándék félét kitalálnom (ők nem nyugdíjba mennek, csak kilépnek a cégtől).

És azt gondoltam, hogy egyformát kapnának.

3. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - F77a773716)
2010. márc. 12. 20:54
Egy óra. Valami egyszerű, amibe belegravírozhatod az évszámot vagy amit éppen akarsz. Már nagyon szépeket lehet kapni egész jó áron és a gravírozás sem egy nagy összeg.
2010. márc. 12. 20:52
Egy szép ezüst karkötő, fülbevaló?
2010. márc. 12. 20:49

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni ajándék ügyben.

Kolléganőm nyugdíjba megy és fogalmam sincs milyen ajándékot adjak neki.

Valami jelképesre gondoltam, amivel kifejezhetem a tiszteletemet és megköszönhetem az együtt töltött éveket.

Előre is köszönöm az ötleteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook