Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Brummogós mackó; vagy vézna géza (pasikat illetőleg) fórum

Brummogós mackó; vagy vézna géza (pasikat illetőleg) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jún. 29. 15:30

Hát lányok. Nem akarlak elkeseríteni benneteket, de én anno hozzámentem egy vézna gézához, s mára brummogós mackó lett belőle.

Szóval változni fog az idő folyamán, mint ahogy mi is. Úgy is szerettem, így is szeretem.

2010. jún. 29. 15:26
Nekem nem számít a külső, csak bizonyos mértékig, hogy azért ne szégyeljek vele kimenni az utcára. De valahogy annak ellenére, hogy ez nem érdekel, engem mindig a vézna pasik találnak meg, sohasem volt még mackós barátom, legfelsebb arany középút. Én nem vagyok vékony, de azért dagadt sem, csak van mit fogni rajtam. Szerintetek van valami jelentősége annak, hogy mindig vékony pasikkal hoz össze a sors?
31. c1e9612cd3 (válaszként erre: 23. - A02179052b)
2010. jún. 28. 21:10
az enyém ilyenkor offolja azt a részét az agyamnak, aminek vmi nem tetszik a másikban. Én hiszem, és vallom, h a belső értékek képesek megszépíteni egy embert. Egyszóval, elfogadom, és szeretem úgy a másikat, ahogy van. Az meg már más kérdés, h ha elmúlik a szerelem, és felnyílik az ember szeme, akkor mi van...
30. 13cb38c7e0 (válaszként erre: 27. - A02179052b)
2010. jún. 28. 20:50

na jó, vegyük komolyra a figurát:

kevés az olyan pasi akiről te beszélsz.

29. 13cb38c7e0 (válaszként erre: 14. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 28. 20:40
igy meg már azt mondom, hogy abszolút ne menj bele.
28. 13cb38c7e0 (válaszként erre: 27. - A02179052b)
2010. jún. 28. 20:38
Attól függ :DDD
27. a02179052b (válaszként erre: 24. - 13cb38c7e0)
2010. jún. 28. 20:34
:) és a pasik is ugyanígy gondolkodnak.. csak engedjétek, hogy megismerjenek benneteket.
26. 13cb38c7e0 (válaszként erre: 8. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 28. 20:32
igy már ne vágj bele:) mert ha igy mész bele, abból jó nem sül ki.
25. 13cb38c7e0 (válaszként erre: 1. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 28. 20:29
ez csak külső üres váz. Belső nélkül halott mindegyik.
24. 13cb38c7e0 (válaszként erre: 23. - A02179052b)
2010. jún. 28. 20:27
A belső 100x több mint a külső-igy:)
2010. jún. 28. 20:17
Leírtátok itt néhányan kinek milyen alkatú pasi jön be. De mi van akkor, ha az élet megtréfál valakit. És jön egy alkatra teljesen taszító pasi, de az élet úgy hozza, hogy tartósabban vele kell lenned (mittudom én, pl kolléga)És a belső értékei szép lassan feltárulnak előtted, hihetetlenül vonzónak találod emiatt.. de a teste pont nem az ideálod........ hm..ilyenkor a női agy vajon hogyan gondolkodik?
2010. jún. 28. 20:09

Minél többet beszélgetünk (bár még csak a neten), egyre jobban kezdem megkedvelni; nagyon jólelkűnek tartom egyenlőre).

Pénteken minden ki fog derülni az biztos.


Bár mi lenne rossz benne ha jólelkű, normális, hűséges, őszinte mackó.

inkább ez mint egy beképzelt, magával törődő, egoista barom.

21. anyuci77 (válaszként erre: 17. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 27. 19:56

Szerintem semmi baj azzal, ha találkoztok, max nem fog tetszeni. Na és? Legalább megpróbáltad, amúgy sem a külső fontos... csak 50%ban hehe

Mindig is nevetnem kellett, azon, hogy csak a belső a lényeg. Tényleg van köztetek olyan, akit valakinek az agya/lelke izgatott fel?

Fontos, hogy vonzónak lássuk a másikat, és fontos, hogy legyenek igazi belő értékei is.

Élőben azért más a találkozás, mint számítógépen.

2010. jún. 27. 19:51
Júúúj ez kicsit off, de a legviccesebb talán a kigyúrt "állat" mikor kezd elkényelmesedni, és kezdenek sorakozni a hurkák az oldalán, de még mindig nagyon odavan magáért. Amúgy nekem inkább vékonyabb, mint kövérebb, de semmiképp sem cérna.
19. c1e9612cd3 (válaszként erre: 18. - C1e9612cd3)
2010. jún. 27. 19:50
jah, és az agyongyúrt, izomagyú pasiktól a frász kerülget.... Brrrrrrr.....
2010. jún. 27. 19:48

nos, én 10 évig voltam 1ütt egy olyan pasival, aki fénykorában volt max. 67- 70 kg a maga 180pár cm-es magasságához. Saját maga is poénkodott a lábai vastagságán, és egész 1szerűen csak ropiknak hívra őket :)

Most olyan pasival vagyok, aki inkább a mackós alkat. Ő is 180 cm felett szagolja a levegőt, és hozzá 95 kg körül mozog a súlya. Jár kondizni hetente 2-3 alkalommal, de azért van neki pocikája is, amit én nagyon nem bánok! Molettebb típus, de nem az a hájas, szétfolyós, és imádom az alkatát!

Sokkal jobban bejön nekem, mint az előző, a gebe.

Persze megint más lenne, ha minden mozdulatra remegne, mint a kocsonya... Azt hiszem, akkor már nem tetszene...

17. 9e36cbb27b (válaszként erre: 15. - Juditkecskemet)
2010. jún. 27. 15:49

Volt osztálytársamnak egy mackója van. A csaj kb 70kg; a macija 100 körüli lehet.


Pénteken lenne majd a tali amúgy. Nem tűnik rossznak, viszont kár hogy most az a körszakállféléje nincs meg. mondjuk azt meglehet növeszteni.

Én is amúgy a neten ismertem meg egyik oldalon; hát pont abba a képbe szerettem bele amit felrakott, az márciusban készült.

Bár ha azt nézzük elegánsan egy mackó is jól tud kinézni. A farmer és ing meg még fess-ebbnek hat. Főleg még ha szereti is...

2010. jún. 27. 15:28

Arany középutat választom, de a "mackós"(=telt, hájas, kövér) pasiktól és az izomagyú kigyúrtaktól a frász üt ki!

Azért írtam ki, hogy a mackós testalkat mit jelent, mert ezt a jelzőt a pasik hozták létre, de ha egy nőn van pár kiló felesleg, már simán le dagadt tehénezik.:)) Engem nem érint, úgyhogy nem a düh beszél belőlem, hanem a tapasztalat.

Szóval legyünk egyenesek és szókimondóak, ha a 3. a vézna, akkor az első a túlsúlyos, kövér.:)

15. juditkecskemet (válaszként erre: 14. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 27. 14:55

Ne éld bele magad semmibe. Veszíteni valód nincs, viszont minél előbb találkozz vele, hogyha mégsem tetszik, akkor minél előbb tovább tudj lépni.

Én azt mondom kár az időt vesztegetni. Ha meg tetszik akkor ÉLJEN!!!


Én a neten ismertem meg a férjem, de már az első fotótól akkorát dobbant a szívem, hogy majd kiesett :-)


Pedig nem az ideálom volt (alkatilag) mert nagyon vékony volt. 2 m magas, és ahhoz 80 kg. Jól főzök így mostmár 98 kg...Ennél feljebb nem megy, mert alkatilag ilyen, és ehet szalonnát szalonnával akkor sem lesz kövér. Érdekes hogy kimondva sok a 98, de ő még így is igencsak vékony....

14. 9e36cbb27b (válaszként erre: 13. - Juditkecskemet)
2010. jún. 27. 14:46

szia

igen természetesen láttam. bár a bajuszos képe jobban tetszett mint a mostani hogy nincs neki.

Hátt nem is tudom mit kezdjek nagyon vele.

A fenébe is h mindig ien a szerencsém... :-(

13. juditkecskemet (válaszként erre: 12. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 27. 14:41

és a fényképét már láttad?


A 170 cm sztem nagyon kicsi férfiba, igencsak kerek mackó lehet.


És mint ilyen sztem minden téren gátlásos. (bár van olyan is aki annak ellenére, hogy gurul, beképzelt)

2010. jún. 27. 14:18

mondjuk saját maga is bevallja h nagy darab, igyekszik fogyózni, már amennyire ez megy neki. Érzelmileg pont a reális és komoly gondolkodása fogott meg benne.

Említette hogy decemberben szakított volt barátnőjével, és azóta no sex (tuti kilehet bukva ezmiatt), szoval alig tudtam kicsit "feloldani" a gárlásait a beszélgetésben pl a sex terén. Remélhetőleg ha már iedáig eljutunk, nem lesznek neki problémái kezdeményezés terén.

Az tuti hogy kis ösztönzés ráfér.


Mondjuk jó, mit jelent 95kg. van akin meg se látszik, van akin nagyon. apu momentán 96kg és neki a pocakja nagy lábai vékonyak. Hátt a macimnak is tán pocakja az van. mondjuk súly alapján megitélni egy pasit...


talán az hatott rám régen nagyon negatívan, hogy lett volna egy pasim, az nagymaci volt. mindigis bemeséltem magamba hogy menni fog ez a golog. aztán mikor a sexre került volna a sor, és megláttam úgy, elszörnyűlködtem picit. a kedvem is elment az egésztől. no jó, ő kb 120 körül lehetett.

2010. jún. 27. 14:09
Én speciel az arany középút vagyok, girnyók kilőve, macik szintén, szerintem gusztustalan mind a két véglet, a közép az a nyerő minden téren
10. SDitti (válaszként erre: 8. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 27. 14:08
Van veszítenivalód?
9. 852308703c (válaszként erre: 8. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 27. 14:08
A nagy termet ne ijeszen meg a pasim 2x annyi kg mint én...méshoz viszonyítva normál méret de hozzám..hát,..:) de aranyszive van!
2010. jún. 27. 14:03

van egy oasi akivel msn-ezünk.

Nagyon reálisan, szinte már nőies szemmel látja a dlgokat. És ahogy elképzel egy kapcsolatot, az egyenesen szuper.

170 centi magaas és 95kg

elegánsan öltözködik (farmer és ing a kedvence bármien felhozatalban. mondjuk egy cégnél vezető beosztású, így lehet ezért is szokott hozzá ehhez.


Még nem volt mackós pasiban részem, így kicsit viszolygok még tőle lelkileg, viszont a szívem azt mondja h találkozzak vele és vágjak bele.

7. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 27. 14:01

Hát szerintem igazából,nem a testalkat a meghatározó...esetleg az egót befolyásolja...(szerintem)...aki izompacsirta az gondolom hogy nagyobb egóval rendelkezik.Míg egy kevésbé helyes pasinál,esetleg önbizalom hiány merülhet fel.Persze ez nem meghatározó,csak elmélkedek.


De szerintem nem is a testalkat a meghatározó.Én legalábbis nem az alapján választok pár...fenn legyenek rendben a dolgok....fejben....


De ha stírölni kell őket szeretem a magas sportosat!;)))

2010. jún. 27. 14:01

Semmiképpen nem a macho varáció. Azok kirakatemberek, hiúk. Nem vagyok biztos benne, hogy ha otthon kellene valamit tenniük, akkor megfognák a munka végét.


A nagyon mackósra és a nagyon véznára sem szavaznék (kicsit lehetnek azok), de ha már választani kell a kettő közül, akkor inkább egy kis súlyfelesleg legyen.


Az arany középútra szavazok.

2010. jún. 27. 13:59

1. Szerintem nagyon jo hosszú kapcsolatra, habár ha nagyon maci a szex nem tudom, mennyire fog menni


2. Az aranyközéputas nekem azért az ideális.


3. véznával nem nagyon kezdenek, szeretem ha 1 férfi férfias


4. Az izompacsirta jó, mert lehet vele villogni..ha bár ha macho akkor ezt ki is használja nem hiszem hogy túl hűséges lehetne


de ezek csuf általánosítások, azért sok minden számíthat még a jellembe

4. 9e36cbb27b (válaszként erre: 2. - Linksys)
2010. jún. 27. 13:59

Igen az.

Sokat hallani ugye hogy a macho-s típus vagy hasonlóak többet foglalkoznak magukkal mint a barátnőikkel, hátt mit vrni ezektől.

A mackósabbak meg állítólag, mebecsülőbbek,családcentrikusabbak, őszintébbek, hűségesebbek.

ienekre gondoltam

no meg a sex terén nézve még.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook