Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bruder jatékok fórum

Bruder jatékok (beszélgetős fórum)


2017. jan. 16. 13:32
Szia! Ezt mindenképpen a vásárlás helyén érdemes megkérdezni, mert a legtöbb játék webáruházban olvasható a kötelező 1év garancia a tartós fogyasztási cikkekre. Én úgy gondolom erre is vonatkozik a 10000 Ft-os összeg határ.
2017. jan. 16. 13:06

Szia!

Kisfiamnak van egy villásmarkolója...

Hogy garancia van-e rájuk,nem tudom,de egyszer,ahogy a "motorháztetőt" levettük és utána vissza akartuk pattintani,letört az egyik "fülecske".Használható így is,de azóta nem tettük rá a motorháztetőt :(

2017. jan. 16. 12:19

Sziasztok.

Kiváncsi lennék mások véleményére, tapasztalatára. Eddig ódákat zengtem a törhetetlen Bruder játékokról, a legutóbbi szerzemény viszont nagy csalódás, pláne hogy több mint 20ezer Ft volt 😱

Karácsonyra kapott a fiam egy kombájnt, amiről 10 percen belül lehullottak alkatreszek, a tetejéről, mert eltörtek a pattintós részek, pedig nem volt semmi durvaság. Eddig mindig azt mondtam hogy milyen jók, meg hogy előbb pattanik le az adott alkatrész, mint hogy eltörne...

lehet ostoba kérdés, de nincs ezekre garancia? Ennyi pénzért.... 😌

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook