Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » British Petrol fórum

British Petrol (beszélgetős fórum)


4. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 4. 12:11

Az, hogy ki mennyire stresszes, leterhelt, minden munkahelyen az adott munkakörtől és feladatoktól függ. Egy 5 létszámú cégnél is dolgozhat valaki napi 10 órát, mert annyi a feladat, és egy multi környezetben is unatkozhat már déltől 4-ig.


A főnök milyensége sem a munkahely nagyságától függ, hanem az embertől.

2022. máj. 4. 09:42
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 4. 09:40

Nem dolgoztam a BP-nél, de multi tapasztalatom van. Nem. hogy nem rosszabb mint egy magyar kkv, de sokkal jobban betartják a szabályokat és adnak a munkahelyi kultúrára. Több esélyed van plusz juttatásokat kapni, jobbak a munkakörülmények. És soha nem fordul elő, hogy a fizetésedet nem, vagy nem időben kapod meg.

Nem biztos, hogy a főködöd olyan nagy spieler, vagy sokkal képzettebb nálad, de az biztos, hogy nem azért kell vállalkozó, mert nem talált munkát, vagy mert azt hitte, hogy képes egy vállalkozást vezetni. Egy multinál van esélyed egy másik országba pályázni, vagy feljebb lépni.


Igen, van túlóra, de sokkal szabályozottabb keretek között, mint egy magyar kkv-nál, és nagyon ritkán fenyegetőznek kirúgással.

2022. máj. 4. 09:33

Dolgozik valaki a British Petrolnál? Elsősorban a budapesti iroda érdekelne. Milyen a munka, a hangulat, kollégák közötti viszony? Mennyire vagytok leterheltek, mennyire stresszes? Gyakori a túlóra? Hogy viselkednek a főnökök, ha valami nem készül el időre, vagy segítséget kértek?

Eddig még nem dolgoztam multinál, de ki szeretném próbálni magam, viszont rengeteg negatív dolgot (is) olvastam róluk.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook