Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Brit kék cicát szeretnék....Véleményezzetek!!! fórum

Brit kék cicát szeretnék....Véleményezzetek!!! (beszélgetős fórum)


28. michelle.r (válaszként erre: 7. - Ec02f02fc5)
2012. okt. 29. 15:20
Az asherát én is bírnám :))
2012. okt. 29. 15:09
Köszönöm Kimora aranyos vagy:-)
26. Kimora
2012. okt. 29. 14:51

Igazából mi nem is a szeretet miatt választottuk a Brit kéket,hanem a fajta jellegzetessége miatt...sok szempont volt amit figyelembe kellett vennünk és a Britek ugye ebben egyediek :)

De tény ha csak szeretetről van szó, legyen mentett vagy nem akkor a mentett még majdhogynem jobban tud szeretni :)

Bármit is választ bárki, az a saját döntése és neki kell hogy megfeleljen nem nekünk :)

Boldog cicás éveket :)

25. kiszvorosz (válaszként erre: 1. - Amália72)
2012. okt. 29. 14:44
Brit rövidszőrűvel is éltem már együtt,meg menhelyi cicával is. Egyik sem szeret jobban, mint a másik a fajtisztasága miatt. Én az orosz kékeket imádom,de soha nem adnék pénzt egy kölyök állatért. Most épp a jobbomon fkszik egy menhelyes 4 éves csíkos cicc,előtte a földön egy 4 éves westie,aki szintén mentett.Az örökbefogadott állatokkal vigyázni kell viszont, a mi kis újoncunk-a kutya- nagyon beteges,sok dologra allergiás, nagy odafigyelést igényel!
2012. okt. 29. 14:34

van egy brit kék cica lány

ha érdekel még írj és adok infót

nagyon cuki kis cirmos 5 hónapos.

23. Kimora
2012. okt. 28. 15:19

Őket ismerem személyesen is...náluk szokott lenni felnőtt örökbefogadható cica is...sőt ugy tudom most is van Pistiéknek kis cicájuk


[link]


én cicám anno innen lett vásárolva


[link]


Náluk is csodaszép cicák vannak és egészségesek


[link]

22. Kimora (válaszként erre: 19. - Amália72)
2012. okt. 28. 15:15
Hááááttt...ha egészséges cicát akarsz és garanciával akkor ezeket felejtsd el. Ha pénzt adsz ki érte akkor csak törzskönyveset és olyat 60 ezer alatt nem igen kapsz :( Csak egy jó tanács...az ilyen cicákra nem adnak semmilyen garanciát. :( Annak meg hogy utána elveszítsd...a szíved fájdul bele :(
21. Kimora
2012. okt. 28. 15:13

Szia, Nekem Brit kék cicusom van sajnos már csak egy :( De három drága volt, igaz egyik kék bicolour volt.

Nagyon fontos hogy jó helyről vedd, az én cicámnak 1909-ig vissza lett követve a családfája, mert sajnos sokszor van keresztbepároztatás pl kék orosszal stb :(

Ha tenyésztő kell tudok sokat ajánlani akikben személyesen ismerek, illetve örökbe is adnak ők is.

20. fridoka (válaszként erre: 18. - Amália72)
2012. okt. 28. 14:33
Menjál rá Brit cicás oldalakra,ott szoktak felnőtt cicának gazdit keresni.
2012. okt. 28. 10:31
Most telefonáltam az állatbarát alapítványhoz,és a mi városkánkban,sötét Szabolcsban:-(,nincsen brit kék,és nem is szokott lenn!!!Törzskönyv nélkül 25 ezerért van,jaj de megfájdult a szívem....DDDD
2012. okt. 28. 10:24
Köszönöm a hozzászólásaitokat,aranyosak vagytok.Beleszerettem a brit kékbe,és nehéz lebeszélni róla!!!Nagyon sokat keresgélek,olvasgatok róla,nem kapkodom el.Sok vélemény más és más,de köszönöm a tapasztalataitokat.
2012. okt. 28. 09:54
Nekem is ilyen cicám van,úgy fogadtam örökbe.Utána egy évre jött a másik,de tündéri jó cicák.
16. Aquatica (válaszként erre: 15. - Ec02f02fc5)
2012. okt. 28. 08:50
szép kis cicus :)
2012. okt. 28. 08:42
14. ec02f02fc5 (válaszként erre: 13. - B4d40997c0)
2012. okt. 28. 08:40
13. b4d40997c0 (válaszként erre: 7. - Ec02f02fc5)
2012. okt. 28. 08:37

Ne haragudj, linkelnél képet vagy leírást az asher macskáról? Mert még nem hallottam róla, pedig állatok terén eddig úgy tudtam jártas vagyok ^^


A kérdezőnek pedig én is azt javaslom, nézzen szét menhelyen, én tudom ajánlani a Noé állatotthont, ott ivartalanítva is vannak az állatok. De bármelyik állatotthonban nézz szét, mindenhol ugyanúgy segítségre szorulnak az állatok, és ők sokkal hálásabbak lesznek. Tapasztalat, bár én egy hörcsögöt fogadtam örökbe, de még náluk is látható a különbség :)


Nézelődj oldalakon, ha nincs kedved elsétálni odáig, itt van kettő, általam jól ismert otthon, ösztönzésképp ^^


[link]

[link]

2012. okt. 28. 08:36
Nagyon aranyos, kis kenyes de nagyon ragaszkodo es o szeret uralkodni. Arra vigyazz hogy vegyesen etesd ne csak tappal. Az enyemnek begyulladt a maja tole. Szerencsere az allatorvos meggyogyitotta. Aztan nagyon megvaltozott ragaszkodobb lett es csaknem 20 eves volt mikor vegelgyengulesben elcsicsikalt.
11. Anyagi (válaszként erre: 5. - Amália72)
2012. okt. 28. 08:25
Nálunk is örökbefogadott cicusok voltak mindég. Nem csak menhelyről, de az internetről is van lehetőséged keresgélni. Ilyenkor olyan cicákat hirdetnek amik családban szocializálódtak és ez nagy előny. Nekünk is olyan cicáink vannak akiknek az anyjuk egy ismerős kertjében fialt le. Az ismerős etette, simogatta őket, de ennyi macskát meg nem tarthatott. Mivel nem rég pusztult el öreg, beteg cicánk, gondoltam egyet hazahozunk. Végül kettő lett belőle :) és már fél évesek. Nagyon aranyosak, igazi családtagok lettek.
10. sipumsipum (válaszként erre: 1. - Amália72)
2012. okt. 28. 08:17

egy igazi házi macsek sokkal többet bír ;)

és köztük is vannak nemesek és gyönyörűek


a miénk olyan kis ronda volt kicsinek... lapát-denevérfülek, hatalmas csipás szemek... édesem


most meg hatalmas, kecses, és mindig mosolyra áll a szája :D esküszöm


imádja minden szomszéd :D :D

2012. okt. 28. 08:03
az én kutyám meg jack russel keverék , és nagyon cuki, igaz az a szüleimé, de ha lesz egy nagy házam csak menhelyi lesz, vannak fajtiszta kutyusok is ott és ingyen el lehet hozni. csak meg kell nézni és ki kell választani :P
2012. okt. 28. 08:01
Jó program lesz délutánra.Kimegyünk a kisfiammal és szétnézünk.
2012. okt. 28. 07:59

Soha nem adnék egy macskáért ennyi pénzt. Kutyáért sem, de macskáért pláne. Mert még a keverék kutyusok nekem nem annyira tetszenek (persze, lehet nagyon édes, csak bánják néha a szépérzékem), addig az árokparti macsekok néha szebbek, mint a fajtatiszták.

Nekünk egy ultrakeverék macskánk van, valszeg perzsa, és maine coon beütéssel, nem cserélném le semmire. Mondjuk azért egy asher macskát bevállalnék mellé, csak nem akarok lakás árán venni macskát :D

6. Aquatica (válaszként erre: 5. - Amália72)
2012. okt. 28. 07:59
az enyém lány cica, de lehet fogsz találni pl brit kék cicát is ki tudja, mert nagyon sok cica van minden féle. én mindig is ilyen cicát szerettem volna, de nem venni. igaz nem fajtiszta de nem is számít. a lényeg h megtaláltam és nagyon jó döntés volt :). a kutyusunk is utcai keverék :).mi minden kis állatkát befogadunk,sokkal jobb érzés hidd el, mint megvenni.
2012. okt. 28. 07:54
Igen,sokan ezt mondják,még a menhelyen nem voltam,de elmegyek!!Hónapok óta keresgélek,de még nem találtam meg az egyéniséget:-).Fiú vagy lány a tiéd??
2012. okt. 28. 07:51
fogadj örökbe inkább :P. rengeteg sok szép cica van a menhelyen. Az enyém is main coon keverék és imádjuk.
2012. okt. 28. 07:50
DDDDDDDDDDD:-ooooooo
2012. okt. 28. 07:50
Én az UV-s macskákra szavazok (utcai vegyes) :D
2012. okt. 28. 07:45
Szeretnék tapasztalatot gyűjteni cicatartásról!!!<3 Brit kék!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook