Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Brendonos csiga szarva lefejtődött és rátekeredett a kislányom nyakára játszás közben. Szted is szóljak a fogyasztóvédelmiseknek? fórum

Brendonos csiga szarva lefejtődött és rátekeredett a kislányom nyakára játszás közben. Szted is szóljak a fogyasztóvédelmiseknek? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 5. 09:12
igen, mindenképp
2012. jún. 5. 08:47
Szólj,ennek nem szabadott volna így lennie!!
16. Assua
2012. jún. 5. 08:40

En a Brendonba nem vasarolnek semmit, megha ingyen adnak sem. A szuleim vettek ott egy hintat, aminek nem mukodott a biztonsagi ove. Visszamentek a boltba, ahol megkerdeztek toluk, hogy vesznek-e egy ujat, merthogy csak ezt a reszt nem lehet kicserelni. Szoval nem csinaltak semmit. Ezekutan szegeny szuleim vettek ott egy csorgot, amit a csomagbol kibontva lattuk, hogy a hatuljan 4 csavarral van osszefogva. Termeszetesen nem adtam a gyereknek. Szoval mi nem vasarolunk ott semmit mar. Mi nagyon megjartuk veluk.

Visszaviheted a boltba megmutatni, de szerintem nem ernel vele semmit. A fogyasztovedelemnek nem tudom szonek-e.

2012. jún. 5. 07:43

Mindenképpen szólj!!! És ne mérlegelj, hát persze hogy használta a gyerek, azért van, nem???

Elvben rengeteg mosást ki kell bírnia, ezt biztosan tesztelik a tervezéskor. Komolyan, a többi gyerek érdekében is lépj!

Arról nem is szóla, hogy a kislányodra az őrangyalka is vigyázott, mert baj is lehetett volna, és az sem a Te hibád lenne. Csak szerencse, hogy észrevetted, de bitang nagy szerencse!

14. xti_
2010. márc. 7. 09:21
feltétlenül. nem csak azért, mert ezek nem olcsó játékok,hanem mert másokon is segítesz ezzel. ha megtiltják a forgalmazását vagy áttervezik a játékot, lehet, hogy ezzel megelőzöl egy nagyobb bajt.
2010. márc. 6. 23:08
Szerintem mindenképpen.
12. kry84
2008. okt. 11. 10:54
Mindenképp.Max nem jársz sikerrel,de egy próbát megér.
11. 754c7e07c3 (válaszként erre: 10. - 7934d1ac97)
2008. aug. 11. 09:25

Hát nem tudom. Azért attól is függ ez, hogy mennyit volt használva.

Azt, hogy x mosásig oké, de x mosás felett veszélyes, nem tudom vizsgálják-e. Ha pedig volt rajta minőségelenőrzési szám, betű, erre már nem emlékszem, akkor elvileg a fogyasztóvédelm vizsgálta. Gondolom a Brendonba nem kínai minőséget árulnak.

10. 7934d1ac97 (válaszként erre: 7. - 754c7e07c3)
2008. aug. 11. 09:10
De előfordulhat hogy a használattól, ezért is gondolkodom rajt hogy szóljak-e. Egy ismerősöm mondta nekem hogy szólnom kellene, mert ugye még most is lehet kapni és hogy mások nehogy így járjanak. És ezzel egy kicsit megfogott és elgondolkodtam rajta. Mert azt a kötött/horgolt szarvat másképp is lehetne megcsinálni és akkor nem lenne veszélyes.
9. Szamó (válaszként erre: 6. - 7934d1ac97)
2008. aug. 11. 08:57

Ebben az esetben lehet, hogy nem sokra mész, de szerintem is vidd be a boltba!

Lehet, hogy elküldenek, mert nem tudod bizonyítani, hogy ott vetted, de hátha meghallgatnak és nem támadásnak veszik, hanem "csak" észrevétel......De azért felháborít, hogy ilyen előfordul manapság!


Ja, és szerintem nézd meg, hogy lehet-e még olyan játékot kapni náluk. Ha igen, akkor hátha elgondolkoznak a dolgon......


Sok sikert!


Ui: A fogyasztóvédelemnek névtelenül, blokk nélkül is reklamálhatsz! Biztosan kivizsgálják! Főleg, ha még most is lehet kapni.....

2008. aug. 11. 08:57
*szarva
2008. aug. 11. 08:56
Nem lehet, hogy a használattól, mosástól, egyebek miatt fejtődött le a zsarva? Hisz 7 hónapja valaki használja.
6. 7934d1ac97 (válaszként erre: 5. - Virgilius)
2008. aug. 11. 08:47
Több mint 7 hónapja vettük, már a blokk sincs meg, van értelme vissza vinni?
2008. aug. 11. 01:07

Először a boltba vinném vissza, ahol vettem... Vagy gondoljátok, hogy elmismásolnák?

Az IKEÁban ennél kisebb dolgokért is visszahívnak egy terméket.

4. mint
2008. aug. 11. 00:41
En biztosan szolnek.
2008. aug. 10. 23:57
Én jelezném, igen.
2008. aug. 10. 23:53
Természetesen, igen.
2008. aug. 10. 23:45
Brendonos csiga szarva lefejtődött és rátekeredett a kislányom nyakára játszás közben. Szted is szóljak a fogyasztóvédelmiseknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook