Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Breakpoint - avagy tényleg fejben dől el fórum

Breakpoint - avagy tényleg fejben dől el (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Breakpoint - avagy tényleg fejben dől el

1 2
23. vikucka (válaszként erre: 19. - Birgi74)
2010. nov. 22. 14:43

HÁt egy kilót fogytam. Nagyon keservesen akar beindulni. NÉha meg sem mozdul a mérleg, rohadjon meg. Olyankor ki akarom vágni. A cigit nem kívánom, de így sajnos nem indul olyan intenzitással a fogyi.

Heti három aerobic, és egy alkalom jóga. Ennyit tudok tenni most az egészségemért. :) A hétvégén mondjuk jól betiramisuztam :) :) :)

22. lisica
2010. nov. 22. 12:33

a fürdőrucis képek n

lam nem is olyan gázosak...nagy a mellem,oszt az sokmindent feledtet.

én például akkor buktam ki,amikor a hátamon megláttam a hurkákat...meg az arcom körül a szalonnát.

de a végső löketet,szó szerint is,a csempén koppanó fejem adta!a pillanat,amikor rádöbbentem,hogy azt a nyamvadt kis 15 kilót majdnem komoly egészségügyi bajokkal kezdem gyógyitani.tényleg,már nem is hányzott más,mint a hashajtózás...hát azért járattak engem a szüleim egyetemre,hogy ekkora nagy marha legyek...

talán az utolsó előtti pillanatban sikerült feleszmélnem.

most már sokkal jobban vagyok,nár még-megfordul a fejemben,hogy ma még jól bezabálok,legfeljebb majd beveszek egy bogyót...még a gyógyszertárba is bementem,ma is...de aztán gyorsan vettem egy doboz vitamint és eliszkoltam.

21. 0716d92a9e (válaszként erre: 20. - Nissi)
2010. nov. 20. 23:04

Hm.. Én pont emiatt nem fényképeztettem magam szinte egyáltalán majdnem 5 évig.. Pedig lehet jobb lett volna, és hamarabb jön a "klikk"..

Bár szerintem megvertem volna, ha valaki lefényképez 75 kg-san fürdőruhában..:-)

Szinte fel sem vettem.. Inkább vettem egy amolyan szoknyás alsós egybe-fürdőruhát, hogy legalább a combom ne látszodjon..

Most 15 kiló fogyás után viszont terhesnek érzem, hogy nem mutogathatom a derekam az őszi-téli cuccokban.. :-) De megoldottam.. Vettem egy karcsúsított fazonú jó kis meleg télikabátot..

A vásárlással viszont nem tudom visszafogni magam.. Úgy tetszik, hogy újra "konfekcióméret vagyok"..:-)

Az 5 évvel ezelőtti énemhez képest még így is 5 kg-val nehezebb vagyok, de sokak szerint az már túl kevés lenne, és szerintem is jó így, ahogy van.. 60 kg-val már arányosnak érzem magam a 165 cm-emhez..

Kitartást és sok sikert mindenkinek..

Az élet szép!!:-)

20. Nissi
2010. nov. 20. 04:50

Tényleg jó cikk és ami még megfogott hogy az adataink is hasonlok. En is 164 cm vagyok és a csucs nálam is 76-75 kg volt. Most tartok 72knál :)

Nálam a klikk az volt hogy visszaláttam magam fényképeken... Az unokatesom esküvöi képei... és ajánlom a nyári fürdöruhás képeket is azoknak akiknek még hiányzik az utolso csepp... :)

19. birgi74 (válaszként erre: 8. - Vikucka)
2010. nov. 18. 22:35

vikucka, letetted a cigit és fogysz? te leszel a példaképem!!! :)

én is életmódváltásra hajlok, ez legfőképpen a cigire vonatkozik...


lisica!!! imádom mindig ahogy írsz!

brigo

18. lisica
2010. nov. 18. 13:53

minden hozzászólást kösznök,sajnálom,hogy nem tudtam időben reagálni,mert végre elmehettem nyaralni.

és bár a képek még nem mutatnal látványos változást,én éreztem!és hatalmas örömmel töltött el,hogy egyszer sem lettem rosszul,nem kellett gyógyszer,viszont mintent meg tudtam kóstolni...

2010. nov. 17. 09:02
Elismerésem, és teljes mértékben egyetértek.Az irásod, mintha az én életemet tükrözné! A koplalás-zabálás-koplalás. És amire ráébred az ember,hogy mi is a helyes út! Mindig figyelemmel kisérem sorstársaim irásait, és csodálattal adózok mindenkinek,aki elindult a siker útján. Csak igy tovább! Minden jót!
16. delike
2010. nov. 16. 15:07
Gratulálok! Az én helyztem annyiban különbözik, hogy nem kínoztam magam betegre, de másfél hónap után már 3-szor abbahagytam a fogyókúrát. Pedig nem koplaltam, csak egészségesen táplálkoztam, eredménye is volt és mégsem bírtam tovább. Most megint nekiveselkedek, most épp nayon éhes vagyok de a cikked segített, hogy ne zabáljam magam tele kifilivel, hanem joghurtot ettem müzlivel :)
15. run-ka
2010. nov. 16. 07:44
gratulálok, ugye hogy működik :)))) Hajrá !
2010. nov. 14. 17:29

Teljes mértékben igaz ez a cikk. Én is mindig csak álmodoztam a fogyókúráról, de igazán komolyan sose gondoltam.

1 éve kattant be valami, azóta én is haladok a célom felé:)


Gratulálok és erőt, egészséget kívánok a folytatáshoz!

2010. nov. 14. 17:23
gratulálok :)
2010. nov. 13. 22:22
Gratula az életmódváltáshoz! Csak így tovább! És gratula a cikkhez is, nagyon jól megírtad! Az utolsó mondat nagyon ütős. :) Esetleg a cikk megírása óta már a szekrényrendezés is megvolt?
2010. nov. 11. 10:03

lisica, nagyon tetszett a cikked!

Olvasmányos, fantasztikus stílusban, s minden benne van, ami tényleg végigjátszódik az emberben egy amolyan nekirugaszkodós fogyókúra előtt!

Szerintem sokaknak segített, ill. elgondolkodtatja minadozakat, akik hasonló cipőben járnak! Köszönöm, hogy megosztottad velünk!

További sok sikert neked! B. :)

10. Cepheus (válaszként erre: 6. - 7a23ed9179)
2010. nov. 10. 20:38

Szerintem is.


Gratula a fogyáshoz, érdekes a cikk is, amit írtál.

2010. nov. 10. 20:35
Gratulálok neked és mintha magamra ismertem volna:)annyi különbséggel,hogy én egyáltalán nem ettem napokig semmit,vagy csak délután egyszer valami gyümölcsöt...először mintha attól híztam volna hogy nem ettem...de később már láttam a változást,bár rendszeresebben kellene ennem,mert egyszer nem egészséges,de nekem így jó,viszont a folyadékbevitel az megvan.Még egyszer gratulálok neked,és az a legszebb amikor már te is szépnek látod magad!:)
2010. nov. 10. 20:00

Hehe... ennyi erővel én is irhattam volna a cikket, csak annyival kiegészitve, hogy én most mondtam azt, hogy megállok. 80 kg-san kezdtem a fogyit, letettem a cigit, nincs fehér kenyér, tk. tészta, oliva olaj, tk. cuccok. saláta, rántás nélküli főzelék, minden pénteken megyek a piacra friss zöldségért.

És ami a legfontosabb, hogy el tudom már magam képzelni vékonyan. Eddig inkább csak elfogadtam, de azt hittem, hogy nekem ez jutott. Igaz még csak 2 kg ment le egy hét alatt, aminek a nagy része viz, de most sikerülni fog, érzem! :)

Kitartást mindenkinek aki fogyizik :)

2010. nov. 10. 19:40

Saját tapasztalatom, hogy előbb a túlsúlyos énjét kell elfogadnia az embernek..

Én 75 kg-san jöttem rá, hogy ez így nem mehet tovább.. Elkezdtem nőiesen öltözködni, és elfogadni magam olyannak, amilyen vagyok. Most 7 hónappal később 15 kg-val rövidültem meg. Ugyanúgy, mint rajtad, rajtam is eloszlott a többletsúly, és eszerint is fogytam.. Eltünt a tokám, eltünt a nagy fenekem, lejjebb ment a melleimből is, de a lényeg a derekamon látható, úgyhogy lassan elkopik a tükör, annyit nézegetem...:-)

Remélem, hogy nemsokára te is hasonló élményekkel gazdagíthatsz minket..

Minden jót kívánok neked..

2010. nov. 10. 18:24
Még jó, hogy Férj kitart melletted :) te gyönyörű vagy!
2010. nov. 10. 16:55
Szia, gratulálok a sikeres életmódváltáshoz! Velem ugyanez volt a helyzet, márciusban szántam rá magam a nagy változásra. Azóta egészséges, normális és (remélem) csinos vagyok :) Teljesen más érzés. Gondolom, tudod, mire gondolok =)
2010. nov. 10. 16:43

Nagyszerű vagy!

Gratulálok:)

2010. nov. 10. 16:37

Gratulálok, szép eredmény!

Bár már én is itt tartanék...a cikk több részleténél magamra ismertem...

2010. nov. 10. 16:34

Először is gratulálok, hogy meg tudtad csinálni! A történeted eleje nagyon hasonlít az enyémhez, de nekem sajnos a falásrohamokat még nem sikerült legyőznöm :(

Kitartást és sikereket kívánok neked!

2010. nov. 10. 16:08
Hogyan jutottam el a fogyni vágyástól a fogyni akarásig. Sosem gondoltam volna, hogy igaz a mondás, a fogyás mindig fejben dől el. Én mindig azt hittem, hogy nagyon meg akarok szabadulni néhány kilótól, de csak egyre vaskosabb lettem. Már nem gömbölyű, hanem duci, már nem helyesen kerek, hanem vaskos. És egyre rosszabbul, bizonytalanabbul éreztem magamat, mígnem egy pillanatban észhez tértem és azt mondtam, ennek most véget vetek!

Ugrás a teljes írásra: Breakpoint - avagy tényleg fejben dől el
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook