Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brazil "keratinos" hajegyenesítés fórum

Brazil "keratinos" hajegyenesítés (beszélgetős fórum)


9. ded
2014. jan. 29. 18:16

Szia!


Légyszi küldd el nekem is, megírom az e-mail címemet!


Köszi!

8. csakegyharit (válaszként erre: 1. - 1978Aurora)
2014. jan. 26. 22:31
Hát ez vicc:( Bár manapság már amúgy is mindenre rámondják, hogy egészséges, közben meg ki tudja, mit raknak bele és miféle rákkeltő anyagokkal van tele.
7. 1978Aurora (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2014. jan. 26. 22:28
Szia! Légyszi írd meg az e-mail címedet oda tudom csak átküldeni,Pdf formátumban van.
2014. jan. 25. 19:00
Szia, ez engem is érdekelne... Légyszi küldd át.
5. 1978Aurora (válaszként erre: 4. - Ani093)
2014. jan. 24. 12:23
Talán még a haj károsodása nem is "annyira" borzasztó ahhoz képest, hogy rákkeltő anyagot vasalnak a hajunkba a tudtunkon kívül:-(((
2014. jan. 23. 21:28
Egyik barátnőmnek elkezdett hullani a haja és 3 hónap után nagyon leromlott a haja minősége emiatt.bár tény,hogy ha sok és vastagszálú hajad van,elvileg kevésbé károsodik
3. 1978Aurora (válaszként erre: 2. - Wickucy)
2014. jan. 23. 13:40
Igen, persze! Ha itt nem sikerül akkor majd az e-mail címedet kérném...
2014. jan. 23. 13:37
úúúú... ezt jó tudni! át tudod küldeni?
2014. jan. 23. 13:32

Sziasztok!


A brazil "keratinos" hajegyenítésről szeretlének benneteket iformálni.


Aki teheti ne vegye igénybe! Sajnos az interneten csupa-csupa jót lehet hallani a kezeléssel kapcsolatban. A haj valóban szép és egészséges kinézetű lesz tőle, de csak egy darabig...:-(


Én 3 évig fél évente vettem igénybe a szolgáltatást, nagyon szép volt tőle a hajam, de az utolsó alkalommal megadta magát, 10 cm letörött belőle fokozatosan.


Ezután utána néztem jobban ennek a "csak természetes anyagot, keratint" tartalmazó terméknek,amit magyar neves fodrászat forgalmaz és alkalmaz. Keratinnak nincs köze hozzá, szilikont és formalint vasalnak a hajba. A szilikontól lesz szép fényes a formalin pedig tartósítja, amiről köztudott, hogy rákkeltő anyag:-(


Akit érdekel privát üzenetben átküldöm a szer biztonsági adatlapját!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook