Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Brassó városában fórum

Brassó városában (beszélgetős fórum)


2013. dec. 29. 08:44

Sziasztok!


Egy kis segítséget

szeretnék kérni tőletek, szallas és úti kalauzolás ügyben.

Január 2-án akarunk indulni Romániába, Egy Kicsit kirándulni, (várat nézni,

hegyet mászni .. STB, (síelni nem akarunk), inkább nézelődni szeretnénk)

Brassó környékét, néztem ki úti célnak és olcsóbb szállást szeretnénk

találni Valahol a környéken 2 ember (feleségem éS jómagam) részére kb 2

éjszakára.

Nem ismerjük a környéket, rengeteg szép képet láttam Brassóról és az ott

lévo szép helyekről, egy kis információ kellene mit érdemes megnézni.


Üdv Judik Mihály éS Judikné Zagyva Erika

2013. aug. 19. 20:36

Szia!

én egy Brassó közeli városban élek.. és anno sokat jártam Brassóban.. Mát akkor is nagyon tetszett.. Arról. hogy melyik buszjárattal lehet bejutmni a belvárosba, nem tudok infót adni..de ezt meg lehet tudni..

A belvárosban nagyon sok szép látnivaló akad.. Ezrnkívül ott van a Cenk.. ahova ha felmentek .. gyönyörű a panoráma.. a kilátás.. a környező tájra.. Brassó környékén.. rengeteg szép látnivaló van.

2012. dec. 15. 22:37
Szép szász város, megéri mindenképp, a belváros főleg. A fekete templomt ne hagyd ki, azt érdemes megnézni. 2-es és 21-es helyi busz megy a központba, egy jegy ára kb 15o ft. A pianara is erdemes kimenni, az annyi mint Pest-Szentendre kb, ott ilyenkr sízni is lehet
2012. dec. 15. 21:31
jah es ha nem nyilik meg a link,az Obiective utan a rendszer betett egy szokozt azt torold ki.
2012. dec. 15. 21:30
itt ha rakkattintasz az ikonokra ad leirast es fotokat is
2. 0e83a78045 (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2012. dec. 15. 21:30
2012. dec. 15. 21:28

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni? Mit érdemes megnézni Brassóban, megéri-e ott is eltölteni egy napot,ha Erdélyben járunk?

Milyen tömegközlekedés visz be a vasútállomástól a belvárosba? Csak mert nagyon messze van a belváros...


Felhívom a moderátor figyelmét,ha ezt a fórumtémám is törli,feljelentést teszek. Valamiért állandóan eltűnnek az új témáim!!!


Köszönöm aki segít Brassó-ügyben!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook