Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bp.IV. ker-ben keresek egy fodrászt ahová kihalásos alapon lehet bejutni. Tudtok ajánlani? fórum

Bp.IV. ker-ben keresek egy fodrászt ahová kihalásos alapon lehet bejutni. Tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 8. 12:21

Sziasztok,

Bp.IV. ker-ben keresek egy fodrászt ahová kihalásos alapon lehet bejutni, korábban egy már nem hoxás felhasználó írta, hogy Ő egy ilyen fodrászhoz jár és a legprofibb, sajnos már nem tudok írni neki privit, mivel nem hoxa tag és végig hívtam az összes telefonkönyvben lévő fodrászt a IV. kerben, de mindenki már akár mára tudott volna időpontot adni :(:(:(

Már nagyon sok fodrásznál megfordultam (nagyon drágánál is) de nekem eddig nem vált be akit annyira ajánlottak, ezért most csak olyan fodrászhoz szeretnék menni akihez heteket kell várni, mert szerintem ez a legjobb cégér, ehhez nem kell hozzáfűzni semmit, ez a tuti garancia :)

Ha nem a IV. kerben tudtok ilyet akkor máshová is szívesen elmegyek, de ez most már fontos szempont, hogy sokat kelljen várnom :):):)

Előre is nagyon köszi a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook