Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Botrány a Jackson emlékkoncerten fórum

Botrány a Jackson emlékkoncerten (beszélgetős fórum)

2010. jan. 21. 21:05
Mi a jegyvilág.hu oldalon vettük meg. Írtunk nekik e-mailt, ogy mi is szeretnénk visszakérni a jegy árát. Hát.. lényegében elhajtottak a francba. Most fogyasztóvédelemhez fordulunk.
11. 'szti
2010. jan. 20. 05:56

"Kedden az Országos Fogyasztóvédelmi Egyesület is bejelentette, a Jukebox Kft. visszafizeti a jegyek árát azoknak az elégedetlen vevőknek, akik kártérítési igényüket bejelentik. A cég az info@danubiusmusic.com [5] e-mail címre várja a fogyasztói bejelentéseket. Azt ígérik, maximum 48 órán belül válaszolnak minden megkeresésre, és tájékoztatják a fogyasztókat a kártalanítás pontos menetéről. A kártérítéshez az eredeti jegyet, illetve a visszafizetéshez szükséges banki adatokat kell visszajuttatni a Broadway Ticket Hungary Kft. címére.


Az OFE azt tanácsolja: ha úgy döntenek a károsultak, hogy az eredeti jegyet levélben juttatják vissza a megadott címre, a levél ajánlott és tértivevényes legyen, az eredetiről pedig készítsenek fénymásolatot. Ha személyesen adják át a jegyet, az átvételről készüljön aláírt és lepecsételt elismervény vagy jegyzőkönyv. Ebben az esetben is célszerű az eredeti jegyről fénymásolatot készíteni."

index

2010. jan. 19. 21:15
Nah, állítólag menthető a pnzünk. legalábbis erről írnak a www.delmagyar.hu oldalon.
2010. jan. 19. 16:41

Nem az eredeti háttér zenekar jött el és akik valaha az énekessel együtt szerepeltek a szinpadon.

Ráadásul egy halom pénzbe került. Igenis a károsultak ne hagyják magukat és követeljék vissza a jegyek árát. ÜDV.

8. Mayalina (válaszként erre: 7. - 'szti)
2010. jan. 19. 08:56
Ez jól hangzik. Kár, hogy a szervező cég 2008 óta felszámolás alatt van. :-(
2010. jan. 19. 06:23
visszafizetik a jegy árát, sőt lehet, hogy kártérítést is, a fogyasztóvédelem egy csomó bejelentést kapott
2010. jan. 18. 21:32

Sajnos abból a műsorból nem sokat lehetett megtudni. :(

Én is lestem ,hogy hátha...

2010. jan. 18. 21:10

Sziasztok!


Ma a Fókusz(rtl) is ezzel foglalkozott, hátha ezen az úton találtok segítséget!


Sok szerencsét nektek!

2010. jan. 18. 15:55

Háhá!

Szintén zenész! Nálunk én katam a páromtól szülinapomra. Szegényt úgy sajnáltam, kb úgy érezhette magát, mint te.

Szeretnék segíteni neki, hogy visszakapja, és együtt elköltsük valami jobb dologra a pénzt.

Nem tudod, hol lehet reklamálni, visszaigényelni?

3. Gogofoto (válaszként erre: 2. - Mayalina)
2010. jan. 18. 12:46
Szia! Mi a barátnőmmel a vasárnapi Pesti előadáson voltunk és botrányos volt a minőség. És ami a legszörnyűbb, hogy barátnőm ezt kapta tőlem születésnapi ajándékként. Kettőnknek 28 ezrembe volt kezelési költséggel együtt. Hát szuper ajándékot sikerült adnom. Úgyhogy, ha bármi visszatérítést sikerül kicsikarni én jelentkezek és veszek belőle valami mellék szülinapi ajándékot.
2010. jan. 18. 08:59

Sziasztok!

Én a szegedi koncerten voltam. Két felvonásos volt, az első rész, ha simán kimarad, fel sem tűnik, anniyra hanyagolható volt.

Kérdésem: milyen javaslatotok van, hogy kárpótolhassuk magunkat? Becsapottak vagyunk, hiszen nem azok léptek fel, akiknek a műsorára jegyet vettünk.

2010. jan. 18. 08:58
Botrány a Jackson emlékkoncerten

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook