Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox kezelések fórum

Botox kezelések (beszélgetős fórum)


2013. febr. 25. 10:23
elnezest az elobbeikhez hozza fuzve most beszeltem telefonon es itthon is juvadermet hasznalnak nagyon so helyen
2013. febr. 25. 10:16
sziasztok!!! nekem van tapasztalatom en voltam mar botox kezelesen amit a homlok rancokra kertem mert nagyon erossen rancosodik a homlokom es feltotltettem a mosoly vonalat mert ugye mar az en koromban nem art mar 40 tul vagyok igaz en eddig canadaban eltem ott juvaderm feltoltest hasznalnak ami felszivodik nem tartalmaz karos ossze tevoket es az nem ugyan az mint a botox. 2 hete haza jottem ugy nez ki maradni szeretnek egy jo ideig mar neztem az ittohni kezeleseket es az arakat a googlebe rakerestem itthon nem hasznaljak a juvaderm termekeket de valami mas elnevezesu anyaggal dlgoznak amit a mai napon fogok epen felhivni hogy utanna jarjak mert szeretnek tudni egy l ket fontos s dolgot
8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - 9c57fd10dc)
2013. jan. 1. 19:00
Én mostanában olvasgattam róla, hosszabbodik a hatóideje,tehát egy idő után/ált hosszú évek múlva/ már hosszabb ideig tart a hatása......de addig 4-6 havonta újra kell csinálni a kezelést és ez ugye irtó költséges...túl korán pedig nem érdemes elkezdeni,mert az arc az idő múltával pont ebből következően válik mimikátlanná.Elé megnézni egy-egy sztár,idősebb celeb arcát akin látszik hogy még mosolyogni sem képes már szinte...
7. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Latifah)
2013. jan. 1. 17:58

Én azt hallottam, hogy egy botox kezelés nem tart ugyebár örökké. Pár éven belül újabb kezelések kellenek, és a következő kezelés hatóideje nem tart annyi ideig mint az első kezelés, így szinte függővé teszik a pácienst a kezelések által, mert minden egyes kezelés között rövidül a hatóidő. Persze ezt csak hallottam, hogy ebből mi az igazság azt nem tudom :o)

Viszont van valami másik kezelés, amely során a saját véred egy bizonyos részét fecskendezik a bőr rétegeibe és állítólag az hatásosabb mint a botox, valami vámpír vagy nem tom milyen kezelésnek nevezik :o)

6. Miss Angel (válaszként erre: 4. - 2a033963fa)
2013. jan. 1. 17:48

Ne haragudj,nm akarok beléd kötni,de azok amiket leírtál a pénzlehúzás meg a kuruzslás kategóriába tartoznak,de hogy eredményük nincs az tutifix.....igaz,nem tapasztalatból mondom ezt mert nekem még nem kell ránctalanítás ,de annyi marhaságot kitalálnak már a szépülni és főleg a FIATALODNI vágyók részére,hogy az már siralmas,az öregedéstöl mindenki fél a nők meg aztán pláne és ezt kihasználva fejik az embereket,közben meg ezeknek az "eljárásoknak"a többsége humbunk és hatástalan....

én annak híve vagyok,ha valakit annyira zavarnak a ráncai vagy annyira feltűnőek és nem esztétikusak,hogy az már tényleg zavaró,akkor komolyabb eszközökhöz nyúljon,mint pl pont a botoxinjekciózás vagy a ráncfelvarrás,szemhéjplasztika,ebészeti beavatkozások,esetleg lézer,vagy inkább semmihez.

Gondolom senkinek nincsen kedve a pénztárcájából százezreket kiszórni a semmiért.

ha meg nincs miből,akkor fogadja el inkább az ember a helyzetet,de az sokszor irtó nehéz vagy lehetetlen,tudom mert volt már néhány szépészeti beavatkozásom.

Mindenesetre ha egyszer oda jutok hogy ilyesféle fiatalító beavatkozásokra lesz szükségem,inkább éveket gyűjtögetek,ha kell forintonként,de mindenféle szélhámosságnak nem fogok bedőlni!

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - 2a033963fa)
2009. okt. 20. 20:05

Szerintem nem erre gondolt a topic indító.

A "hegyibeszéd" nem tartozik sem a jó, sem a rossz tapasztalatok közé!


Ettől függetlenül engedtessék meg, hogy ami Neked felesleges, az még lehessen másnak fontos!

2009. okt. 6. 09:30
Szerintem teljesen felesleges ez az eljárás,hiszen idegméreg.Én amúgy sem támogatom azokat akik nem fogadják el azt hogy idősödnek,öregszenek,ráncosodnak.Manapság már nagyon jó kozmetikai kezelések is vannak:mezoterápia,kaviáros és arany kezelés.Akkor már inkább arcplasztika,mint ez a botox.Ki tudja a későbbiekben milyen káros mellékhatása lesz,hiszen még csak nemrég csinálják.
2009. okt. 5. 22:51
Engem is érdekelne hogy működik mert főleg csak annyit lehet róla tudni hogy az amerikai szinésznők előszeretettel használják, de szeintem még neked sincs rá szükséged, szerintem 35 év alatt senkinek.
2009. okt. 4. 18:33
Sziasztok! Kinek van valami tapasztalata botox kezelés terén? Akár jó akár rossz.
2009. okt. 4. 18:31
Botox kezelések

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook