Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botoceutical készítmények - használja valaki és milyenek a tapasztalatok? fórum

Botoceutical készítmények - használja valaki és milyenek a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 8. 09:43
Nekem a szemem alatt ráncosodik és táskásodik, pedig iszom (vizet), alszom, rendesen táplálkozom. De sajnos családi vonás, ezért gondoltam, hogy kipróbálom, de sehol sem találok véleményeket. Csomó krém nem jött be, szúratni, műttetni meg nem akarom (meg anyagilag sem menne). Mindegy, már megrendeltem :-) A felső szemhéjam nekem is megereszkedett, azzal nem hiszem, hogy tud kezdeni valamit :-(
4. pintyőke72 (válaszként erre: 3. - 4ab67f870d)
2009. nov. 8. 09:27

kíváncsiságból. Remélem ha szükségem lesz rá, tényleg használni fog.

Amin szívesen javítanék az a szemhéjam. Kicsit megereszkedett. Jó lenne arra valami kence.:),ami "megemeli"

2009. nov. 8. 07:57
Hú... :-( Vagy kevesen próbálták, vagy... Hát, ha nincsenek rögzült ráncaid, mázlista vagy... De akkor minek próbáltad? :-))
2009. nov. 7. 22:20
használtam, nem láttam semmi változást. Lehet,azért,mert még nincsenek rögzült ráncaim?
2009. nov. 7. 21:07
Botoceutical készítmények - használja valaki és milyenek a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook