Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Boti érkezése egy csoda volt! fórum

Boti érkezése egy csoda volt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Boti érkezése egy csoda volt!

2008. márc. 15. 08:09

sok örömet,egészséget kívánok .

38 hétig kihordtam kislányomat Mónikát,akit végül soha nem tudtam kezemben tartani,és soha nem láthattam. toxémiás lettem,ami a kislányom életébe került.mai napig nemtudom feldolgozni elvesztését,pedig nem kevés idő telt el azóta. 1981.juni.22.én született 2700g 57cm.soha nem lehet feldolgozni a gyermek elvesztését.

2008. márc. 14. 11:25
nagyon sok örömet és egészséget kivánok és kivánom,hogy minnél előbb legyen még babátok.sok sikert.üdvKriszta
2008. márc. 13. 11:42

Sziasztok.

Csodálatosan írtad le a Csodát.Nagyon ügygesek és gyorsak voltatok!A kis virgonc meg már meg is nőtt..

Elképzelni sem tudom,mekkora fájdalom leghet elveszíteni egy babát.De nő vagy,ezenkívül anya,a világon a legerősebb...

Nagyon sok örömöt kívánok Botonddal!

2008. márc. 13. 11:18

Gratulálok a kicsi Botond megszületéséhez. Nagyon ügyes voltál. Biztos, nagyon ügyes kis fickó már.

Nekem tegnap volt 9 hetes a kislányom, Luca. Gyönyörű élményeim vannak a szülésről, csodálatos élmény volt. Az én életemben is ő a legnagyobb csoda, hiszen nem volt biztos, hogy ő lehet nekem. de van és egészséges. Megértelek, hogy mindig csak gyönyörködnél a kicsi fiadban, én is azt teszem.

Nagyon sajnálom, hogy elveszítetted Nándit. Ennél nagyobb szomorúság talán nincs is. De Botond biztos segít túllenni ezen.

Jó egészséget kívánok nektek, sok erőt, boldogságot az életben!

V.

2008. márc. 13. 11:03
2006. szeptember 8-ra vártuk első kisfiúnk születését. Az utolsó heteket már nagyon nehezen viseltem, mert már a kezemben szerettem volna tartani a kicsi manónkat. Aztán szeptember 1-én, az én születésnapom estéjén jelentkezett az én legszebb szülinapi ajándékom...

Ugrás a teljes írásra: Boti érkezése egy csoda volt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook