Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bosszantó biztosító fórum

Bosszantó biztosító (beszélgetős fórum)

2014. júl. 8. 16:02

nem vonom kétségbe amit mondasz, de a kárszakértő 1 perc alatt megállapítja, hogy valós-e az amit a két fél előadott... nem nagyon lehet őket megvezetni, ez a szakmájuk. ha meg simlisség van a dolgoban, még fel is jelent, aztán járkálhatsz bíróságra.


a kárszakértők jellemzően korrektek...

4. Fiúsmami (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2014. júl. 8. 13:54
oké köszi
2014. júl. 8. 13:54
Én a helyedben nem másik kárszakértőt keresnék, hanem nyilatkozatot kérnék a másik féltől, és keresnék tanúkat, ha voltak...
2014. júl. 8. 13:54
Ja !A gyerekek előtte 10 perccel szálltak ki.A nagyobbik fiúnk gyerek ülése átrepült a másik oldalra,most kutatok térfigyelő kamera van e a környéken.
2014. júl. 8. 13:51
Van egy Skoda Feliciánk. Már nem fiatal ,de jól bírja,hitelmentes stb.Nem szeretünk hitelt felvenni ezért inkább gyűjtöttünk rá.Most tervezzük,pár hónapja,hogy lecseréljük.El is kezdtünk félretenni.Ennek a piaci értéke kb és nagyon kb 300.000-és 450.000 között mozog mert megkímélt friss műszaki ,téli nyári gumi,immob. stb.Na tegnap belém pukkantak oldalról ,a másik fél beismerte a hibát ,korrekt vele semmi gond,volswagenje van ,annak kutya baja,némi horzsolás.Az én kocsim megpördült,és lekaszált egy oszlopot is.Közölte a kedvesnek éppen nem mondható kárszakértő,hogy nehezen hihető a sztorink,mert a másik kocsinak is össze kellett volna törnie.Mondom visszapattant az enyémről az csupán horzsolással megúszta.A kár okozója felajánlotta az együttműködést szemlére bocsájtotta a kocsiját.De az a hitetlen Tamás nem hisz nekünk.Holnap megyek másik kárszakértőt keresni,tudom a már önköltséges,de most olyan de olyan pipa vagyok.Na ez a méreg nem a cián!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook