Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Borzasztóan fáj a lábam, mitől lehet? fórum

Borzasztóan fáj a lábam, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)

2013. okt. 16. 15:46
Megvan hogy mitöl fájt?
2013. okt. 16. 08:01
nekem akkor fajt amikor birthcontrol pillt szedtem,de fajhat visszertol,mg hianyatol a szervezetedben,gout-tol/bocsi ez nem tudom mi magyarul/.....
8. vica66 (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2013. aug. 29. 15:28

Egy helyben állni tudsz? Lábujjhegyen, illetve sarkon járás megy? Ha ülsz, fekszel, nem fáj, csak terhelésre?

A háziorvosodnak el kéne küldenie szakorvosokhoz, hogy mi okozza a tüneteidet, nem csak a melegre fogni.

Jobbulást!

2013. aug. 29. 11:36

Nekem akkor dagadt be nagyon a lábam,mikor festettünk,és napokig talpon voltam,ide-oda ugráltam egyfolytában.Előtte sosem volt még ilyen,de pihentettem,és magától eltűnt 1-2 hét alatt.

Lehet hogy sok neki a talpalás,és csak vizesedik,nem?

Egyébként nem egészséges az állandó lapos cipő sem!

6. Pasionella (válaszként erre: 5. - Szabóné erzsi)
2013. aug. 29. 10:59
Egyáltalán nem látszódnak a lábamon, ezért ez meg sem fordult a fejembe.
2013. aug. 29. 10:26
viszér problémátol is fájhat próbáld meg kenegetni lioton géllel esetleg detralex gyógyszert bevenni ami kimondottan visszérre van receptnélkül kapható
4. Pasionella (válaszként erre: 2. - Zefex)
2013. aug. 29. 10:18
Gondolom ha trombózis lenne akkor nem fájna ennyire a lábfejem és a vádlim tiszta görcsben állna.
2013. aug. 29. 10:17
Örülnék ha valaki tanácsolna valamit.
2013. aug. 29. 10:17

Belgyógyász angiológust kellene megpróbáld mielőbb trombózis kizárása miatt.

Esetleg sebészet? Ezek persze csak tippek.

Nem kell félni a háziorvostól. Vissza kell menni kedvesen, de határozottan és gyors segítséget kérni, mert ha nem magánrendelés lesz, kellhet a beutaló.

2013. aug. 29. 10:08

Voltam vele orvosnál, igaz, még csak a háziorvosnál. Eleinte csak egy picit éreztem a papucsba, hogy dagad a lábam és fáj járásnál.

Akkor azt mondta az "idióta" orvos, hogy ez teljesen normális nyáron, hogy dagad a láb.

Semmilyen elváltozás nincs rajta, nincs elváltozás, semmi külső jele nincs.

Kenegettem és fásliztam éjszakára, az többnyire segített, volt, hogy napokig teljesen rendbe volt, majd újra. Mostmár a jégzselé sem segít és a fáslizás is, pihentetem sokat. Egyébként nagyon sokat gyaloglom.

Kb fél hónapja voltunk kirándulni, sokat hegyre fel, hegyre le... azóta fáj jobban, de már előtte kezdte.

A melóhelyem miatt még nem tudtam elmenni dokihoz, de jövőhéten elmegyek vmikor viszont már előre tartok a házidokimtól aki azt mondja normális...

Lassan alig birok már járni annyira fáj és nem csak a lábfejem, már a sípcsontom is és kezd aggasztó lenni az egész, még nagyon fiatal vagyok ahhoz, hogy így fájjon a lábam. Nem hordok magassarkút, szinte mindig teljesen lapostalpu cipőben járok.

Egyébként hova mehetnék vele? reumatológus vagy ortopéd szakorvoshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook