Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Borzalmas fejfájás náthásan, mi segíthet? fórum

Borzalmas fejfájás náthásan, mi segíthet? (beszélgetős fórum)


23. Bless the child (válaszként erre: 22. - Zsofi_876)
2021. júl. 2. 14:28
Egyáltalán nem vagy sz.rrágó. Nekem carok a vénáim, volt már visszér műtétem. Azóta szedek diozmint, ami ugye a híres Detralex hatóanyaga. Kérdeztem először a gyógyszertárban, hogy nincs olcsóbb készítmény? 6200 ft a Detralex. Mondja a patikus, de van, de hát az nem olyan jó, mert nem az eredeti, stb blablabla. Mondtam neki, mutasson egy ezt igazoló cikket, bármit, amivel ezt alá tudja támasztani. Elém rakta a Jutavit Diozmin-Heszperidin tablettát 3000 ft-ért. Pont felébe kerül. Én nagy lábon élek, nem sajnálom semmire a pénzt, de azt nagyon utálom mikor hülyének néznek. A Neo citrán is ez a kategória nálam. Eleve a forró ital jó táptalaj a bacik szaporodásának.
22. zsofi_876 (válaszként erre: 19. - Bless the child)
2021. júl. 2. 12:57

Ezt már én is kérdeztem tesókámtól.

Ő szereti kortyolgatni, ha fáj a torka.

Tudom, hogy hozzáértő vagy, de nem lehet, hogy úgy gyorsabban felszívódik a benne lévő Paracetamol, ha meleg oldatban van?


Én sokszor kapkodok be Paracetamolt, ha vacakol a vállam/fejem. A legolcsóbb B.nu terméket veszem, nekem az 500-as tabletta szokott segíteni. A Panadolban gondolom dupla a hatóanyag.

Amúgy az is durva - legalábbis az én érzékeny lelkemnek - hogy a patikában egyből a legdrágább tablettát veszik elő, ha paracetamolt kérek, ami legalább a duplájába kerül.

Amikor saját márkásat kérek, sokszor meglepődve néznek. Pedig ugyanaz a hatás. Nem vagyok sz.rrágó, de a sokszor 500 Ft is pénz, inkább költöm másra.

2021. júl. 2. 12:48

Hogy vagy ma?


Andi, amúgy valami pozitív hatása biztosan van a sálnak. Jól esik a fájó résznek, ha melegben van, vagy nem tudom. Én magam nem használom, de sok ismerősöm bebugyolálja, ha fáj a torka.

20. andi6020 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 1. 19:53
És a sáltól szerinted elmúlik?
2021. júl. 1. 19:49
Nem értem meg, hogy Neo citránt miert veszi meg bárki is? Mert olyan hangzatos, meg jó a marketingje? 10 zacskó paracetamol- mivel az van benne- 3000 forint. 24 szemes Panadol Rapid meg 1500 forint. Ti tudjátok
2021. júl. 1. 19:41
Szerintem igyál több vizet, kapcsolj ki mindent és magadat is.
2021. júl. 1. 19:03
Flector por, mintha elvágták volna
2021. júl. 1. 15:41
Mert fáj a torkom
15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 1. 15:34
Minek?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2021. júl. 1. 15:08
Fájt reggel a torkom, ezzel kezdődött, úgyhogy most nyár ide vagy oda sálban ülök
13. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 1. 15:02

Nem öltöznék fel jobban ,csak ha pl rázna a hideg.Akkor viszont ugye lázas vagy valószínüleg,,,

Bár ma reggel 15 fok volt szóval kapásból nem volt jó kimenni "egyszálsemmiben".

Túlöltözni épp olyan rossz mint megfázni,,,,,

12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 1. 15:01
kizárt dolog
2021. júl. 1. 14:53
Amúgy, ha Ti nyáron lennétek betegek. Akkor jobban felöltöznétek? Teszem azt szandál vagy papucs helyett zárt cipő? Hosszúnadrág?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. júl. 1. 14:36
Köszönöm szépen, holnap beszerzem, bár engem pl a neo citran álmosít. Ugyanis holnap is jönnöm kell.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2021. júl. 1. 14:35
Ja és jobbulást persze:)))
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 1. 14:33

Ha ma akarnád venni nehéz lesz ,zárva van sok patika.

Nekem most nagyon bejött a Ketodex oldat kis tasakokban víz nélkül bevehető ,csak megiszod a tasakból,nagyon hamar hat,a gyógyszerész ajánlotta,mindíg van a táskámban .

Ketodex belsőleges oldat ,10 db

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Gigi>)
2021. júl. 1. 14:30
Köszi szépen :)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Zsofi_876)
2021. júl. 1. 14:30
Olyan munkám van ami otthonról nem végezhető, bár számítógépes, úgyhogy közben írni ráérek, de benn kell lennem estig.
5. gigi> (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 1. 14:27

Sajnálom! Akkor tarts ki valahogy,és szerezd be a grapefruit cseppeket. Otthon pedig próbáld ki.Jobbulást!


[link]

2021. júl. 1. 14:26

Jobbulást mielőbb!

Nekem a Paracetamol a "jóbarátom", a NeoCitránban is az van, ha jól tudom, 2 tablettának megfelelő 1000 mg.

Úgyhogy azt pluszban nem ajánlgatom. :)


Tényleg nem akarok izé lenni, de hogyhogy nem opció a hazamentel?

Azért a covid még nem tűnt el.

Bár egyre kedvezőbbek az adatok.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2021. júl. 1. 14:16
Sajnos nem opció a hazamenetel, persze, hogy mennék.
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 1. 13:57
Otthonról dolgozol,vagy közösségben?Ha otthon vagy engedélyezz magadnak némi pihenőt grapefruit cseppek társaságában.Ha közösségben vagy,menj haza :)
2021. júl. 1. 13:33
Van valami az aszpirin, neo citran kombón kívül ami nektek munka közben bejött? Sajnos dolgoznom kell késő estig, és biztos a sok orrfújástól vagy nem tudom mitől, de majd szétmegy a fejem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook