Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Borsodban tudtok valakit, aki készpénzért felvásárol használt háztartási dolgokat? (gépek, bútorok, stb..) Válás, vagyonmegosztás miatt. fórum

Borsodban tudtok valakit, aki készpénzért felvásárol használt háztartási dolgokat? (gépek, bútorok, stb..) Válás, vagyonmegosztás miatt. (tudásbázis kérdés)

18. bared (válaszként erre: 17. - BollerKrisz)
2010. aug. 8. 22:41

ne viccelj! ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írd meg privátban, igyekszem válaszolni rá, hátha tudok....:(

nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de erős, okos nő vagy, túl leszel ezen, és ne bánd, hogy így alakult... még fiatal vagy, újra tudod kezdeni-!

17. BollerKrisz (válaszként erre: 16. - Bared)
2010. aug. 8. 22:33
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél, mindenképpen megfogadom a tanácsaidat. KÖSZÖNÖM
16. bared (válaszként erre: 13. - BollerKrisz)
2010. aug. 8. 22:22

végig olvastam a naplódat...

a következő a helyzet... bemégy a gyámügyhöz, megmondod mi a helyzet... ők megmondják, hogyan tovább... rá fogják kényszeríteni a fizetéssel, norvégiával van szerződése magyarországnak, és bár hosszadalmas, ott nem cicóznak,a fizetése jó részét úgy ide fogják utalni, mint a fene... ezzel ő is tisztában van, úgyhogy fizetni fog magától is, ne félj... most próbálkozik, a csaj feltehetőleg adja alá a lovat, te pedig sz@rd le... mondd meg, nem fizeted a közös hiteleket tovább, menj be a bankba, mondd meg, mi a helyzet, és adnak tanácsot.... fizetni nincs értelme, mert kettőtöknek számítják be az eddig kifizetett részt is, ha beüt a baj...

a családi pótlék...nos... fogd az anyakönyvi kivonatát agyereknek, az irataidat, és jövőhónaptól utaltasd magadnak, átírják... előtte nyiss egy saját bankszámlát, ami csak a te nevedre szól, és oda utaltasd, aztán később a másik babáét is, mert így hónap elején lesz már pénzed, nem csak 10 nap múlva, mikor a posta hozza...

továbbá: akármit mondott, nem hazsnálhatod fel ellene, ha nem egyezik bele... szóval ha a bíróságon azt mondja nem járul hozzá a bemutatáshoz, a bíró elutasítja a dolgot.... semmire nem mégy vele...


édesapád: meg fog békélni, a legnagyobb támaszod lesz, de most dühös- tegyük hozzá jogosan....:-(

adj eki egy kis időt, várj, míg amgától közeledik...

15. BollerKrisz (válaszként erre: 14. - D78161f793)
2010. aug. 8. 22:21
Igen a férjem erősködött 3 évig, hogy a kislányunknak (3,5 éves) kell tesó. Én valahogy sokáig elleneztem, mert 1-et bármikor fel lehet nevelni, de addig nyúzott, míg februárban ráálltam a dologra, márciusban már terhes is voltam. Májusban külföldön (ott dolgozik) unatkozás közben netezett és összeszedett egy pesti csajt, akit kiköltöztetett magához. Most együtt élnek.
14. d78161f793 (válaszként erre: 13. - BollerKrisz)
2010. aug. 8. 22:08

Terhes maradtál?

Mármint úgy kérdem,hogy válás előtt lettél kismama?

13. BollerKrisz (válaszként erre: 12. - Bared)
2010. aug. 8. 22:04
akkor mit tegyek szerinted? A hitelekre sem küld, a családi pótlék is az ő számlájára megy, azt sem adja én meg munkanélkülin vagyok a pocaklakó miatt. Ő mondta, hogy adjam el, ebből vegyem ami kell, ezt fel is vettem a telefonnal, amikor mondta, hogy neki nem is kellenek.
12. bared (válaszként erre: 8. - BollerKrisz)
2010. aug. 8. 22:02
ezzel nagyon vigyázz, mert ezeknek a tárgyaknak a felét kérheti majd a bíróságon, mert közös vagyon!!!! én a helyedben nem tenném!!!!
11. BollerKrisz (válaszként erre: 10. - Luca121)
2010. aug. 8. 21:53
Írok privit!
2010. aug. 8. 20:51
Nekem kellene!Keress meg itt!!!!
9. kattyus (válaszként erre: 8. - BollerKrisz)
2010. aug. 8. 20:46
Szerintem itt is próbálkozhatsz. Lehet néhány dolog gazdára lel.
8. BollerKrisz (válaszként erre: 6. - D78161f793)
2010. aug. 8. 20:09
Pl egyszer használt betonkeverőt, réz gyertyatartókat, dekopírfűrészt, láncfűrészt, nagy kerti medencét (merevfalú, 1-szer használt) stb... Azért mert válunk és az uram nem hajlandó küldeni gyerektartást, azt mondta adjam el a gépeket, abból vegyek ami kell.
2010. aug. 8. 19:58
minden annyit ér, mint amennyit hajlandók érte fizetni
2010. aug. 8. 19:57
Mit akarsz eladni és miért??
2010. aug. 8. 19:56
szerintem senki nem fektet be ilyesmibe pénzt, ha nincs rá szüksége
2010. aug. 8. 19:55
szerintem próbáld meg aukciós oldalra feltenni
3. BollerKrisz (válaszként erre: 2. - D78161f793)
2010. aug. 8. 19:54
A bizó-val az a baj, hogy már egyszer adtunk be egy nagyobb értékű műszaki cuccot, de hónapokig csak hitegettek, hogy el fog kelni, majd egyszercsak nem volt a boltban, de még azt is letagadták, hogy ott volt. Mikor az orruk alá dörgöltük az átvételi papírt, akkor hajlandók voltak adni 5 ezer Ft-ot, de ennél 10-szer többet ért. Viszont azt mondták ennyiért kelt el, bocsi.
2010. aug. 8. 19:51
Bizományit próbáld meg!
2010. aug. 8. 19:45
Borsodban tudtok valakit, aki készpénzért felvásárol használt háztartási dolgokat? (gépek, bútorok, stb..) Válás, vagyonmegosztás miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook