Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Borotválod a hónaljad, és használsz dezodort? Ez pedig a mellrák kialakulásához vezet! fórum

Borotválod a hónaljad, és használsz dezodort? Ez pedig a mellrák kialakulásához vezet! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
21. dragonessa (válaszként erre: 16. - Dogiz)
2009. szept. 4. 11:52
igen ezt én is hallottam. de mire végig olvasom az összetevőket, kigúvad a szemem:)) Ráadásul amit én használtam (DOVE), úgy felvitték az árát, hgoy kénytelen voltam olcsobbra váltani
20. Skar
2009. szept. 4. 11:52
A cikket még nem olvastam, úgyhogy nem tudom elhiggyem-e, mindenesetre mostanában nem borotválom. Golyós dezodort használok, pedig tudom egészségesebb táplálkozás meg néha egy kiadós szaunázás fölöslegessé tenné.
2009. szept. 4. 11:52
A nagynéném soha életében nem borotválta és mégis le kellett vágni a mellét,mert rákos volt.Akkor ez,hogy van?
18. 769918d4ef (válaszként erre: 15. - Tücsimücsi)
2009. szept. 4. 11:51
Mondasz vmit....De azert az se lenne jo ha most mindenki abbahagynaadezodor hasznalatat:)
17. dragonessa (válaszként erre: 15. - Tücsimücsi)
2009. szept. 4. 11:51
szerintem ha valaki ésszerűen hasznalja, akkor nem okozhat ekkora bajt. én 14 éve használom, semmi bajom...ha meg nyár van tök mindegy mennyit használod, izzadsz és kész
16. dogiz
2009. szept. 4. 11:51
használjatok stiftet, persze olyat mely nem tartalmaz nehéz fémet
15. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - F6d81921cc)
2009. szept. 4. 11:50

Pedig ami az izzadásgátló stifteket illeti igenis van alapja.

Ugyanis ezeknek pórusösszehúzó hatásuk van. Namármost: mivel összahúzza a pórusokat a méreganyag nem tud távozni (ami testnedv formájában nyílvánul meg) így ezek a méreganyagok felhalmozódnak a szervezetben és ez is egyik oka a mellrák kialakulásának.

2009. szept. 4. 11:49
szerintem a mobiltól nagyobb esélyunk van egészség károsodásra, mint ettől...szerencsére nekem elég a reggeli stift használat, hétvégén meg én sem használom, illetve ha napokig otthon vagyok akkor sem
2009. szept. 4. 11:45

O hat en nem hiszek ebben....Ha minden ijesztgetest elhinnenk,eddig nemtudommi lenne a vilaggal.

En is borotvat hasznalok,es dezodort is,de hat ilyensmiken en nem stresszelem magam:)Eleg minden napnak a maga baja.,..

2009. szept. 4. 11:44

Anyukám sajnos mellrákos lett 4 éve és az onkológián kifejezetten tiltották neki golyós dezodor használatát.És nem is ajálnják, de ő nem szőrtelenítette sosem a hónalját ugye régen ez nem volt még "divat".

Én mivel nekem sajnos hajlamom van a betegségere nem használok golyós dezodort, hanem a pólomat szoktam kívülről befújni és nem szoktam büdös lenni.

11. Sirga
2009. szept. 4. 11:44
Nem hallottam ilyenről, de ez nem zárja ki. Viszont eszembe jut néhány rémhír, hogy ennek-annak a cégnek a termékeit, meg ezt-azt ne együnk, mert rákot okoz. Lehet, hogy ez is valami hasonló ellenpropaganda, nem?
2009. szept. 4. 11:41
Biztos, hogy van benne valami. Sőt a dezodortól,stiftektől nem tud szellőzni a bőr. De megoldás lehet,ha otthon nem használunk és ha megyünk valahova,megmosakodunk és bekenjük magunkat. Szerintem senki nem szeret bűzölögni..
2009. szept. 4. 11:41
Szerintem már mindenki borotválja a hónalját, és használ valamilyen izzadásgálót,nem tudom, h káros-e a dezodor, mindenesetre, én hétvégén, ha otthon vagyok nem használok, és éjszakára sem, mondjuk én cserencsére nem vagyok izzadós.
2009. szept. 4. 11:39

beszélgettünk már erről itt is, van fórum:

Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) (Kozmetikumok)

2009. szept. 4. 11:39
Akkor nincs okunk a félelemre? Egyébként lehet hogy a hajlam is közrejátszik a rák kialakulásához.
6. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2009. szept. 4. 11:38
Hát akkor minden nő aki borotválja, mellrákos már most vagy lesz. Így gondolod???
2009. szept. 4. 11:38

Én is borotválom és használok dezodort,annak ellenére,hogy rég olvastam már erről én is, hogy ez rákhoz vezet, főként a dezodor...de hát mit tegyek..mégse bűzölöghetek...

Szerintem annyi fölösleges adalékot,tartosítót is eszünk,hogy ez már nem oszt nem szoroz... :(

2009. szept. 4. 11:38
Nem borotválom a hónóm alját de az természetesd hogy dezodort használok mert valamelyest koimfortérzetet biztosit.
2009. szept. 4. 11:37
Én ebben nem hiszek,és nem is hagyom magam ilyenekkel ijesztgetni.
2009. szept. 4. 11:37
Ez a kijelentes igy nem igaz...
2009. szept. 4. 11:35

Olvastam egy cikket: [link]

A rúzson is megdöbbentem, de amit alul olvastam, a dezodorokról, az nagyon padlóra küldött. Ti a borotváljátok a hónaljatokat, és használtok dezodort? Én igen. És szerintem sok nőtársammal egyetemben. Van okom aggódni? Ti mit gondoltok erről, ill. mit javasoltok? Hogyan kellene szőrteleníteni akkor? Az epilátort nem bírja a hónaljam:S Nagyon megijedtem...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook