Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Borotválod a hónaljad, és használsz dezodort? Ez pedig a mellrák kialakulásához vezet! fórum

Borotválod a hónaljad, és használsz dezodort? Ez pedig a mellrák kialakulásához vezet! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
51. Veronika27 (válaszként erre: 50. - Genlips)
2009. szept. 8. 11:14

Mint ahogy a krémekben ne legyen kőolaj származék.

Ennyi erővel megnézhetnéd, hogy mi van mindazokban a termékekben, amik érintkeznek a bőrrel: krém, testápoló, tusfürdő, hajlakk, hajfesték, dekorkozmetikumok. Akkor most miért csak ez itt a téma?

50. genlips (válaszként erre: 49. - Veronika27)
2009. szept. 8. 11:10
az is minimum lenne, hogy ne legyen benne alumínium, annak származéka vagy nehézfém...
2009. szept. 8. 10:28

A rák nagyon sok esetben lelki instabilitásból ered. Nem hiába mondják, hogy ép testben ép lélek. Ha valaki aggódós, nagy lelki baja van stb, fokozottan veszélyezett. A rák sok dologtól kialakulhat, de az bizonyított, hogy nagy dózisban B17 vitamin segít a betegeken, legjobb vénásan beadva.

Én is borotválom a hónaljam és használok deot is. A mai világban ez a minimum.

48. Zsike120 (válaszként erre: 30. - Csabi4)
2009. szept. 7. 15:29

szia

akkor mitől is alakul ki a mellrák? Nekem is az van,

Szerinted?

47. keri123 (válaszként erre: 28. - Tücsimücsi)
2009. szept. 4. 21:11
Persze értem én,de ez is csak egy újabb pénz szerzési forma vkinek.
46. Skar (válaszként erre: 44. - Ad96793c81)
2009. szept. 4. 17:51

Szerintem mesélj, hallgatjuk (van már ilye topik? :D)

Én azt röhögöm, hogy eladják az olajban tocsogó cuccokat anti-candida felirattal, mikor ezeknek a szerencsétleneknek pont nem hiányzik már ez a bélésükbe. Nézegettem tegnap ezt-azt a biopolcon: étolaj és kukorica a paprik- és paradicsomszmötyik fő összetevője - marha egészséges! A csípősőpaprikában több a só, mint a parika, szintén rém egészséges.


Viszont nem féltem a modern élelmiszeripart sem, sok pénzük van újságírókra, hogy a szálkát is megírják, amit a biogazdák szemébe találnak.

Az meg szimplán baromság, hogy ötször annyi a biokenyér.

45. csabi4
2009. szept. 4. 13:24

nekem nem kell mondanod :) és pont ezt használják ki de ime egy cikk ami igazából nem ide tartozik de látni már mi megy a háttérben mennyire gusztustalanok csakhogy az ő terméküket vegyék -de ezzel sokezer ember életét teszik tönkre

[link]

2009. szept. 4. 13:18
Az én egyik nagynéném biokertész, hatóság által bevizsgált stb. termékekkel, vannak olyan sztorijaim, hogy aki odavan a bio dolgokért elájulna tőle...:))) De aki olyan bolond, hogy hajlandó többszörösét fizetni ugyanazért a répáért amire ráírják, hogy bio, hát tegye:)
43. csabi4
2009. szept. 4. 13:15
erről beszéltem pont -csak minden 4. nő vegyen 1et baromi drágán ... de ugyan ez a bio kajákkal is aztán kiderül / ha kiderül/ hogy milyen mérgező dolgok vannak benne -nem baj 5x annyiba kerül mint ha egy sima kenyeret vett volna meg valaki ...
2009. szept. 4. 13:09

Városi legenda... Mint az aloe varás termékek mindenhatósága... Kb. féléve beszélt rá egyre a szomszédom, hogy nincs benne alumínium, nem rákkeltő stb.

A tapasztalataim a következők: 1.: marha drága

2. semmit nem ér. Olyan büdös voltam, hogy csak pár napig bírtam, azután vissza a hagyományos dezodoromhoz...

41. Skar (válaszként erre: 40. - Mmacus)
2009. szept. 4. 13:08

Újat mondok, kedves: az emberek érzékenysége és hajlamai különbözőek.

"Okozza" és "növeli a veszélyét" megint csak nem teljesen ugyanaz.

Sok kicsi sokra megy.

40. mmacus
2009. szept. 4. 13:04

Ha ez így lenne, a nők 80%-a mellrákot kapna.

Én borotválom sok éve, dezodort természetesen használok, de járok mellrákszűrésre, mammográfiára, tudom minden rendben, úgyhogy az ilyen kósza rémhíreknek nem dőlök be. Annyi mindenről "kiderül" hogy rákkeltő...

39. reni79
2009. szept. 4. 13:00
Őszintén!Manapság mi nem????
38. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 36. - Monstro)
2009. szept. 4. 12:44
Egyetertek veled.
37. csabi4
2009. szept. 4. 12:39

elmondom nektek egy ismerösöm 72 évesen halt meg rákban -elözmények nagyon szivos asszony volt egy 40 éves nő megirigyelhette az egészségi állapotát -de meghalt a férje ,rá 1 évre a fia ...ekkor mondtam már neki is max egy éve lesz mert rákos lesz -fél évig élt még ....

a mellrák és csontrák direkt nem irtam áttétet .. mert ez 2 különféle trauma következménye

2009. szept. 4. 12:23
Mindenkiben ott vannak a daganatos sejtek, csak van akinél kifejlődnek és van akinél nem, szeribtem ez nem dezodor vagy borotválás kérdése...
35. abri
2009. szept. 4. 12:19
Ja, és nem volt a családban rákos!
34. abri
2009. szept. 4. 12:18

Ugye aki sokáig szoptat az nem kap mellrákot? /ezt állítják/. Anyukám 3 évig szoptatta az öcsémet, soha nem dohányzott, nem borotválta a hónalját,nem használt stiftet, nem ivott, és mégis most vették le a mellét.

A szobatársa a 4 gyerekét évekig szoptatta, mégis levágták az övét is.

Akkor kinek lehet hinni?

33. d4464aaf8a (válaszként erre: 30. - Csabi4)
2009. szept. 4. 12:15

Ez így igaz, hisz a bőrgyógyászatban vannak alumíniumos kenőcsök, amivel gyógyítanak, és ha az alumíniusm rákot okozna, akkor már répg minden bőrgyógyász a hűvösön lenne...


Nekem 20 éves koromban volt bőrbetegeségem, amit alumíniumos kenőccsel gyógyítottak meg...


Pedig azt mondták, hogy a bőrbetegségem fennáll egy életen át, és érdekes, amivel riogatnak másokat, azzal gyógyult meg számtalan ember a Bőrklinikán, mint én is, és azóta sem voltam bőrbeteg...


Úgyhogy nem kell bedőlni a buta, tájékozatlan embereknek!!!!

2009. szept. 4. 12:11
Szerintem a betegség kialakulásában a genetikának is szerepe lehet,és akiben a hajlam megvan az nyilván gondolja meg milyen kozmetikumokat használ.Nekem pld.perubalzsam érzékenységem van,ezért egyes illatokat nem tudok elviselni,rosszul leszek még akkor is,ha máson megérzem.
31. Anka71 (válaszként erre: 29. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 4. 12:10
Ugyanezt szeretném én is kérdezni. És hol kaphatóak?
30. csabi4
2009. szept. 4. 12:09

Ti mindennek bedöltök ?? mindenre ráfogják rákkeltő - aluminiumról pedig azok állitják akik bió dolgokkal foglalkoznak tudjátok ez mekkora üzlet ?? nézzétek meg mit mond egy független szakértő

1960-as évek ota nem tudták bizonyitani a rákokozó hatását !!csak még egy tanulmány amit egy független professzor végzett !:ezt cikket mondtam A kísérlet óta a Donofrio professzort is sokkal jobban fogalalkoztatják a bőrön keresztül felszívódó mérgek, és azok lassú beépülése az emberi szervezetbe.Mint Donofrio mondja:"az utóbbi években jópár olyan tanulmány jelent meg, amelyek tökéletesen bebizonyították, hogy a dezodorok összetétele - legalábbis a bennük lévő alumínium - igazából nincsen semmiféle kapcsolatban a mellrákkal.\\\\" És, bár a jövőben még várható, hogy megjelennek - akár ezzel gyökeresen ellentétes - kutatási eredmények e témakörben,a professzor szerint \\\\"ez a vita, a dezodorok és izzadásgátlók körül, ma már inkább a lezárt esetek kategóriájába tartozik." Veszélyes kozmetikumok

és most egy kicsit más kategoria petroleum káros egészségtelen de biztos hogy az ???

[link]

de nagyon sok dolog van amiröl bizonyos körök elhiresztelik rákot okoz mérgező mert olcsóbbb és hatékonyabb mint a milliárdokat hozó gyogyszerek és vagy nem engedélyezik vagy kivonják a forgalomból

de a mellrákot egyik sem okozza az egészen mástól alakul ki de persze ezt sem ismerik be -pedig már be is bizonyitották CT -vel is ellenörizhatő ...



[link]

29. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 23. - Csutkababa)
2009. szept. 4. 12:08
Melyek az Aloesak?
28. tücsimücsi (válaszként erre: 19. - Keri123)
2009. szept. 4. 12:07

A mellráknak számtalan oka van, többek között pl. a rendszeres alkoholfogyasztás, és ez bizonyított.


Félre ne értsd, nem a nagynénédre utaltam, csak egy példa volt.

Nagyban szerepet játszik a hajlam is ha a családban pl. halmozottan fordult már elő daganatos betegség. És ha ehhez még párosul több más tényező is annál nagyobb rá az esély.

Ez nagyon összetett dolog.


Még egy példa: halt már meg olyan is tüdőrákban aki életében nem dohányzott. Valószínű nála más tényezők váltották ki.

2009. szept. 4. 12:01

Amikor nekem mellrákom lett, még nem borotváltam a hónaljamat. Gyógyszertári hónaljdesodort használtam, amiben nem volt sem illat, sem tartósító, csak némi izzadásgátló.

Úgyhogy marhaság az egész. Én azért megkérdezném azokat, akiknek már volt mellrákjuk... Édesanyámnak pl. 1968-ban volt, még egyáltalán nem volt szokás a hónaljat szőrteleníteni és desodorálni sem - a mai értelemben.

26. ipi (válaszként erre: 12. - D58b988bee)
2009. szept. 4. 11:59

Akkor Te nagyon szerencsés vagy ... legtöbb embernek van természetese testszaga, de szerintem annak az erőssége tud inkább zavaró lenni.

Főként, ha emberek társaságában kénytelen az ember egész nap együtt lenni és dolgozni... én sem engedem meg magamnak ilyenkor, hogy mások a természetes mivoltomat érezzék :)

2009. szept. 4. 11:59
én nem borotválom, gyantáztatom. Viszont a hónaalj stiftekről hallottam rákkeltő híreket. Olyan anyagot tartalmaz, ami káros.
24. tücsimücsi (válaszként erre: 23. - Csutkababa)
2009. szept. 4. 11:56
Ez így van:)
2009. szept. 4. 11:54

sziasztok, en borotvalom, es hasznalok dezodort, de csak az Aloesat, mert abban nincsen aluminium,ami betomiti a polusokat.

masnak is ezt ajanlom.

az osszes tobbi deo,mind tartalmazza

22. tücsimücsi (válaszként erre: 13. - 769918d4ef)
2009. szept. 4. 11:53

Ez a baj, sokan ijeszgetésnek tartják pl. az ilyen és ehhez hasonló információkat és nem veszik komolyan.

Pedig Magyarországon minden 4. ember daganatos betegségben hal meg. Az átlagéletkor egyre csak csökken...talán nem véletlenül.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook