Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bőr/műbőr kanapét mivel takarjátok le? fórum

Bőr/műbőr kanapét mivel takarjátok le? (tudásbázis kérdés)


14. 86d0584f0e (válaszként erre: 13. - Babyapocakban)
2018. ápr. 5. 15:28
Téged sem arról, hogy az anyósodnak milyen kanapéra futja, ha már itt tartunk.
13. babyapocakban (válaszként erre: 9. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 5. 13:52

Senki nem kérdezte, hogy neked milyen nincs. :DDDD


Kedves Kérdező!

Arról minden le fog csúszni, anyósom is próbálkozik hasonlóval, ha nála vagyunk, állandóan a földön köt ki minden. Ez ilyen anyag, sok mindent nem lehet vele csinálni sajnos.

12. Smirnoff (válaszként erre: 11. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 5. 07:49

A szőnyeg is tele lesz atkakkal, és nagyon pfujj ahhoz kepest, h én puszta padlót tartok, és mindig felmosom. Azért nem hiszem, h valaki egy szőnyegbe halt volna bele.

A kárpittisztítót is feltalálták mar mellékesen.

Nekem nem komfortos a bőr, de kinek hogy...

11. 86d0584f0e (válaszként erre: 6. - Smirnoff)
2018. ápr. 4. 14:50
Nálunk bőr van a nappaliban. Nagyon szeretem, mert szép, és könnyű tisztán tartani. Egy szövet mindig tele lesz atkákkal, koszolódik, és a többi. Míg egy nemes bőr egyre szebb lesz az évek során.
10. 86d0584f0e (válaszként erre: 7. - Butterfly87)
2018. ápr. 4. 14:49

Most olvasom, hogy bérlemény, akkor az eladás nem játszik, nem ártott volna, ha ezt leírod az indítóba is.


Ha ragacsos és hideg, akkor műbőr.

9. 86d0584f0e (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2018. ápr. 4. 14:48

Semmivel.


A bőr szép, és nem hideg.


A műbőr tud hideg és ronda is lenni, de olyan kanapém nincs.


A letakargatás mindig gagyi benyomást kelt, add el inkább, és vegyél egy olyat, ami tetszik.

8. Smirnoff (válaszként erre: 7. - Butterfly87)
2018. ápr. 3. 21:53
Azért gagyinak nem mondanék egy ülőgarnitúrát azért, mert bőr. Pl. egy irodában baromi szép meg jó lehet, de egy nappaliban, ahol nálunk is van, arra, hogy azon fetrengve filmezzek, nem praktikus. Tedd összehajtva a karfára a plédet, és ha kell, leteríted. Nálunk is így volt, de most már két kutya van, és most épp sáros idő is :P Szóval randa vagy sem, le van terítve, így könnyebb takarítani.
7. butterfly87 (válaszként erre: 6. - Smirnoff)
2018. ápr. 3. 21:24

Bérelt lakás, tehát kizárt, hogy ide újat vegyünk.

Most ráraktam a plédeket, de ez így nagyon gáz.

Hülyén néz ki, le is csúszik... Télen hideg, nyáron ráragadsz... istenem de gagyi. :D

2018. ápr. 3. 21:09
Pedig egyszer megérné lecseréltetni, ha ennyire nem tetszik (amit megértek, én is utálom a bőr garnitúrákat).
2018. ápr. 3. 19:32

Mindjárt itt a jó idő és nem lesz hideg.Hozzá is fogsz ragadni...

Esetleg akkor tegyél csak rá takarót,ha épp használjátok.Különben legyen összehajtva.Néhány díszpárnát el tudok képzelni.Én szeretem őket.De ne pakold tele,mert a szép bőrt kár eltakarni.

2018. ápr. 3. 19:14
Ha nem tetszik, húzasd át, de a plédektől óvakodj.
2018. ápr. 3. 19:05

Én semmivel.

Nem azért vettem bőrt, hogy takargassam.

2018. ápr. 3. 18:41

Miért kell letakarni?

A bőr úgy szép, ahogy van.

2018. ápr. 3. 18:36

Szeretném letakarni a kanapét (U alakú), mert nem tetszik a színe (bézs), és hideg, amikor ráülünk.


Van 5 db színben harmonizáló szőrmés plédem díszpárnákkal, de egyszerűen sehogy sem tudom letakargatni, hogy ne nézzen ki idétlenül.

Ráadásul lecsúszik róla...

(Venni és varratni sem szeretnék huzatot.)

Van megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook